Çok mu zordu hayatım...

Düşünüyorum da evlenip ruh ikizimi buldum beni hiç üzmez çok mutluyum diyen var mıdır???

Biz eşimle büyük bir aşkla olmasa da severek evlendik benim ikinci onun ilk evliliği oluşundan kaynaklı sorunlu bir nişanlılığımız oldu ailesi istemedi aslında hep ortak noktayı bulamadığımız bi noktamız da vardı çok kıskançtı vs vs ben ne kadar bitsin yürümez dediysem de pes etmedi bi şekilde evlendik
hep düşünürüm nasıl oldu diye ben bile anlam veremiyorum ağzı dili bağlandı denir ya, öylemiydi mantıklı düşünememek mi kader mi hala bilmiyorum ya da olması gerekendi bu...

eşim haftanın 5 günü şehir dışında evlenirken değiştireceğini söyledi hep bugün yarın derken 4. Yılın içindeyiz defalarca kavga ettik tam bu kez oldu dedim yine olmadı

O uzak kaldıkça eve ben ondan uzaklaştım sadece hafta sonu gelişi kendimi kötü hissettirdi "insan metresine de maddi destek verir haftasonu gelir birlikte olur gider" dedim ve cinsel yaşantımızda sorunluydu o çok istekli ben çok uzak o süslen beni karşıla dedi ben de sadece haftasonu gelip ihtiyaçlarını karşılayamam kendimi sana pazarlayamış gibi hissediyorum başka paylaşımlarımız da olmalı dedim

Çocuğumuz olmuyordu çocuk dedik tüp bebek 3 deneme sonrası ikizler neden yaptın demeyin kendim içindi anneliği tatmak için...

Doğumdan sonra çok ciddi bir hastalık geçirdim çocuklarım rezil oldu ortalıkta çünkü 6 ay hastanede yattım annem ve babam baktı 11 ay oldu ailem hala yanımda onun ailesi yanımızda değil ve ben onun desteğini de hissedemedim hayatın telaşına ve ailesinin çıkardığı sorunlara kapılıp beni ihmal etti ve hep ailesini savundu ve hala şehirdışına gidiyor

Ben artık tamamen koptum fikir birliği sağlayamıyoruz sohbet edemiyoruz ben de bunlar olmayınca cinsellik istemiyorum.

ve düşünüyorum boşanan anne babanın çocukları da sadece haftasonu görüyor babayı bizimse tek farkımız hatasonu aynı yatağa girmek...

Hayat beni çok zorluyor...

ekleme yapmak zorunda hissettim kendimi evde mini eteklerle elbiselerle gez askılılar giy derken perdenin ucu ev görünmeyecek kadar kıvrık kalmış diye sorun çıkarsa kapıya çöp koyarken üstünü değiş öyle koy dese yemek yaparken cam balkon ve perdesi olmasına karşımızda bina olmamasına rağmen balkondan bişey alma diye sıkıştırsa rahat edebilirmisiniz???
evde frikik verdiğimden toparlanmıyorum özellikle hemen uyarıyor dışarıda dikkat et şuranı kapat ya evdeyim sen varsın şimdi bunu söylemeye ne gerek var ben yine de söyleyeyim diyor tüm keyfim kaçıyor bi sonrakinde sırf laf duymamak için toparlanıyorum kapat kapat hemen günaha girersin diye kızıyor yorucu değil mi??
ölümlerden döndüm gözünde acı görmedim bahanesi ben onu üzgün görürsem kendimi bırakırmışım oysa ben ona sarılıp ağlamak ölümün eşiğindeyken ona sığınmak istemiştim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım eşinin işi gereği şehir dışına çıkmasına bişey diyemem ama zaten sadece haftasonu gördüğü eşiyle de cinsellik yaşamaması abes olur..evde bakımlı olmanı beklemesi de tuhaf değil...benim anlamadığım sanki eşin işini değiştirebileceği halde mi değiştirmiyor?yani böyle bir seçeneği var ve ısrarla gidiyosa kıllanırdım ama adam zorundaysa yapcak bişey yok..

Son düzenleme:
Boşanmak çok kolay bi imzaya bakıyo...sanmayın ki bu eşinize ders olcak Hayır yine anlamicak ve çocukların sorumlulugu tamamen size kalcak suankinden cok daha zor bi durumla karşılaşacaksınız...Üstelik 2.evliliginiz mi bi kez daha bi kez daha cok cok iyi dusunmeniz gerekiyo...

ßůšr@

takıldığım konu sen hastanedeyken eşin hiç yanına gelmedimi seni bebekleri merak etmedimi. eğer böyle birşey varsa düzelmesi zor bence. ama tek derdiniz sadece hafta sonu gelmesiyse bunu eğlenceli hale getirecek olan sizsiniz. eğer evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız tabi..
bir arkadaş yazmış çocuklarınızla konuşturun gün içinde arayın sürekli surat asan taraf değil çalışmak zorunda olan eşinize destek olan konumunda olun. sonuçta ikiz bebeğiniz var siz varsınız adam haklı çalışmak zorunda. şu zamanda iş ha deyince bulunmuyo maalesef.
garsonluk yapıp 3 kuruş eve getirse bu seferde geçinemiyoruz çocuğuma kıyafet alamıyorum fatura ödeyemiyorum diye yakınırsınız..

takıldığım konu sen hastanedeyken eşin hiç yanına gelmedimi seni bebekleri merak etmedimi. eğer böyle birşey varsa düzelmesi zor bence. ama tek derdiniz sadece hafta sonu gelmesiyse bunu eğlenceli hale getirecek olan sizsiniz. eğer evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız tabi..
bir arkadaş yazmış çocuklarınızla konuşturun gün içinde arayın sürekli surat asan taraf değil çalışmak zorunda olan eşinize destek olan konumunda olun. sonuçta ikiz bebeğiniz var siz varsınız adam haklı çalışmak zorunda. şu zamanda iş ha deyince bulunmuyo maalesef.
garsonluk yapıp 3 kuruş eve getirse bu seferde geçinemiyoruz çocuğuma kıyafet alamıyorum fatura ödeyemiyorum diye yakınırsınız..

çok mantıklı..ben de aynenn katılıyorumm..:13::KK31::KK31::KK9::KK9:

Esin seni neden yanina almiyor.calistigi yere tasinin .sadece hafta sonu eve gelmesi sacma .ayrı bir hayatinin olmadigina emin misin?maddi durumu nasil?

Düşünüyorum da evlenip ruh ikizimi buldum beni hiç üzmez çok mutluyum diyen var mıdır???

Biz eşimle büyük bir aşkla olmasa da severek evlendik benim ikinci onun ilk evliliği oluşundan kaynaklı sorunlu bir nişanlılığımız oldu ailesi istemedi aslında hep ortak noktayı bulamadığımız bi noktamız da vardı çok kıskançtı vs vs ben ne kadar bitsin yürümez dediysem de pes etmedi bi şekilde evlendik
hep düşünürüm nasıl oldu diye ben bile anlam veremiyorum ağzı dili bağlandı denir ya, öylemiydi mantıklı düşünememek mi kader mi hala bilmiyorum ya da olması gerekendi bu...

eşim haftanın 5 günü şehir dışında evlenirken değiştireceğini söyledi hep bugün yarın derken 4. Yılın içindeyiz defalarca kavga ettik tam bu kez oldu dedim yine olmadı

O uzak kaldıkça eve ben ondan uzaklaştım sadece hafta sonu gelişi kendimi kötü hissettirdi "insan metresine de maddi destek verir haftasonu gelir birlikte olur gider" dedim ve cinsel yaşantımızda sorunluydu o çok istekli ben çok uzak o süslen beni karşıla dedi ben de sadece haftasonu gelip ihtiyaçlarını karşılayamam kendimi sana pazarlayamış gibi hissediyorum başka paylaşımlarımız da olmalı dedim

Çocuğumuz olmuyordu çocuk dedik tüp bebek 3 deneme sonrası ikizler neden yaptın demeyin kendim içindi anneliği tatmak için...

Doğumdan sonra çok ciddi bir hastalık geçirdim çocuklarım rezil oldu ortalıkta çünkü 6 ay hastanede yattım annem ve babam baktı 11 ay oldu ailem hala yanımda onun ailesi yanımızda değil ve ben onun desteğini de hissedemedim hayatın telaşına ve ailesinin çıkardığı sorunlara kapılıp beni ihmal etti ve hep ailesini savundu ve hala şehirdışına gidiyor

Ben artık tamamen koptum fikir birliği sağlayamıyoruz sohbet edemiyoruz ben de bunlar olmayınca cinsellik istemiyorum.

ve düşünüyorum boşanan anne babanın çocukları da sadece haftasonu görüyor babayı bizimse tek farkımız hatasonu aynı yatağa girmek...

ekleme yapmak zorunda hissettim kendimi evde mini eteklerle elbiselerle gez askılılar giy derken perdenin ucu ev görünmeyecek kadar kıvrık kalmış diye sorun çıkarsa kapıya çöp koyarken üstünü değiş öyle koy dese yemek yaparken cam balkon ve perdesi olmasına karşımızda bina olmamasına rağmen balkondan bişey alma diye sıkıştırsa rahat edebilirmisiniz???
evde frikik verdiğimden toparlanmıyorum özellikle hemen uyarıyor dışarıda dikkat et şuranı kapat ya evdeyim sen varsın şimdi bunu söylemeye ne gerek var ben yine de söyleyeyim diyor tüm keyfim kaçıyor bi sonrakinde sırf laf duymamak için toparlanıyorum kapat kapat hemen günaha girersin diye kızıyor yorucu değil mi??
ölümlerden döndüm gözünde acı görmedim bahanesi ben onu üzgün görürsem kendimi bırakırmışım oysa ben ona sarılıp ağlamak ölümün eşiğindeyken ona sığınmak istemiştim

Konu sahibini zorunlu ekleme yapmaya iten hemcinslerimin hepsini Allah'a havale ediyorum.

Konu sahibi arkadaşım ne için devam ediyorsun? Aşık mısın? Bağımlı mı hissediyorsun? Yoksa çocukların için mi? Çocukların yarın öbür gün bir şeylerin ters olduğunu anladıklarında ne olacak? Sağdan soldan biri eşi misin metresi mi dese, çocukların bunu duysa ne olacak? Çocuklarına rol model olabiliyor musunuz? Sadece eşin değil sen de onlara güzel bir model olabiliyor musun? Çocuklarının evlilikten anladığı ne olacak ? Bunları iyice ölç tart....

ey türk kadini birinci vazifen her ne olursa olsun kocan icin süslenip püslenip onu bastan cikarmaktir.Aman bunu yapmazsaniz kocalarinizi diger kadinlar havada kapar.Bosver simdi sen duygulari düsünceleri evlilk demek her daim evini temiz tutmak, yemek yapmak, cocuk dogurmak ama her seyden önemlisi de kocani memnun etmektir.Kadin dedigin baska neye yarar zaten .

Konu sahibi gayet güzel dile getirmis kendini pazarlanmis gibi hissediyormus.Bu ifadenin nesi yanlis kocasinin istedigi de bu zaten.
Yazik yazik bir kadin olarak hemcinsimizi anlayamiyorsak karsi cins bize nasil anlayis göstersin.

bu kadar sorunluysa neden çocuk yaptınız yaptıysanız mutlu olmaya bakın o zaman

çocuğu ben eşimi kendime bağlamak için yada eşim için yapmadım anneliği tatmak için ve sonuna kadar onlara yanında arkasında olacağıma inandığım için yaptım

bende eşinizle aynı düşünüyorum keşke sizde eşinizi anlayabilseniz keşkeee

zaten sanki eşim yazıyor bu kadar itirazı gibi gördüm aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz evet ama herşey para değil siz de bunu anlayabilseniz keşke

Hayat boş ya hiçbir insan 4-4lük değildir. İyi yönlerine bakın ve ona odaklanın boşverin gerisini. Hergün yanınızda olsa hep hile hurda çevirse daha mı iyi olur sanki?

tabi ki değil ama ben bu hayatı yalnız yaşayacaksam neden bi de koca kahrı çekeyim tabiri caizse

ben konu sahibine hak verdm açıkçası.
Öyle part-time evlilik bana göre değil.
Bir de baştan kadına söz vermiş,düzeltecem diye.
Varsın çok kazanmayıversin. Garsonluk yapsın,yanımda olsun derim ben.

aynenn para herşey değil ben huzuru eşimi çocuklarımı tercih ederim çocuklarım babasını görünce birbiriyle yarışıyo kucağına çıkıp kokusunu almak için

Pes ettiğiniz anda zaten bitmiş sayılır bence bunu yapmayın bkin mesafe koymak iyidir gerçekten ama bu sizi de uzaklastiriyosa doğru yolda değilsiniz ne yazikki... bi evliliğin oturması en az 7yil demişti aile danışmani bize... bence o kabul etmese de siz aile olmaya çalışın. Haklısınız sonuna kadar hem de ama erkek bozsa da duzeltmeyi bilmiyo... Çocukların seni özlüyo diyin sık sık arayin gun içinde aa babalariyla konusmak istediler ne zaman geliyosun babasii ne getircen bizee bizi hfta sonu nereye goturceksin vs vs... ya da siz plan yapın çok güzel karşılayın ilgilenin ve çocukları üstüne bırakın sorumluluk almayı tartışarak susarak falan ogretemezsiniz inanin ben tek başıma yetisiyorum bizim sana ihtiyacımız var diyin onun anliyabilecegi küçük sorumluluklar verin iş maalesef hep kadina düşüyo ama inanın degiscek sizdeki degisim onu da degistircek...

ßůšr@

bi çoğunu denedim haklısınız pes etmemeliyim ama bir de böyle deneyeceğim en son babamın yanında konuştuk babam bu şartlarda olmaz dedi belki kaybetme korkusu işe yarar

Evet pazarlama kelimesi çok çirkin.
Ama adam ne yapıyormuş kadını aşka getirmek için acaba?
Şu erkeklerin bir gram fedakarlık yapmayıp kadına yüklenmesinden nefret ediyorum.
Geçen gün okudum; "Kadından melekik bekliyorsan,ona cenneti sunacaksın" diye. Ne kadar doğru.
Hayat herşey karşılıklı. Hatta bence erkek aşkta,sevgide,ilgide bir kaç tık ötede olmalı.
Sev beni,seveyim seni.

beş sevgi dili diye bir kitap vardı en hoşuma giden şey şuydu birbirinizi araba gibi düşünün benzin doldurup depoyu dolu tutarsanız araba gider sevgi deposunu doldurursanız eşiniz sizi mutlu eder

Onun haksız olduğunu bi tarafa bırakın sorunları halledip kendinize bi bağlayın sonra hepsinin hesabini sorarsiniz...ben böyle olması gerektiğine inanıyorum konuyu okur okumaz cevap yazma gereği duydum çünkü ben de inanılmaz doluyum...kesinlikle bu tip kocalar bişey haketmiyo olabilir sonuna kadar haklı da olabilirsiniz ama anlamiyolar kadın daha akıllı ve idareli olmak zorunda kalıyo ne yazık ki...

ßůšr@

ne yazık ki ve son noktadayız değişmezse ne yaparım bilemiyorum

O ikizlerin sorumluluğu çok zor erkeğin para kazanması yeterli değil annenin duygusal mutluluğada ihtiyacı var , bakın çocukları hastalanan çiftlere adam işten izin alıp beraber doktora veya hastaneye gidiyorlar herşey para değil o an insan eşini yanında ister ondan güç alır çocukların babası o

kendi mutluluğumu ihtiyaçlarımı önemsemiyorum çocuklarımın bakımı için ona ihtiyacım var hergün kreşe yürümeyen iki çocuğu nasıl götürebilirim arabayı kullansam bile nasıl taşırım hasta olduklarında akşam ikisine aynı anda nasıl yeterim

canım eşinin işi gereği şehir dışına çıkmasına bişey diyemem ama zaten sadece haftasonu gördüğü eşiyle de cinsellik yaşamaması abes olur..evde bakımlı olmanı beklemesi de tuhaf değil...benim anlamadığım sanki eşin işini değiştirebileceği halde mi değiştirmiyor?yani böyle bir seçeneği var ve ısrarla gidiyosa kıllanırdım ama adam zorundaysa yapcak bişey yok..

bence değiştirebilir ama maddi ve alışkanlık ben de kıllanmaya başladım son zamanlarda ama bi şehir değil en az 10 şehre gidiyor ve hepsine eşit vakit ayırıyor

Boşanmak çok kolay bi imzaya bakıyo...sanmayın ki bu eşinize ders olcak Hayır yine anlamicak ve çocukların sorumlulugu tamamen size kalcak suankinden cok daha zor bi durumla karşılaşacaksınız...Üstelik 2.evliliginiz mi bi kez daha bi kez daha cok cok iyi dusunmeniz gerekiyo...

ßůšr@

boşanmayı düşünmüyorum çok zorda kalmadıkça ama sonuna kadar tüm sınırları zorlamak planım aiilem arkamda ama ikinci bi yıkım onlar için çok zor

yanıma geldi ama iş-bebek bakımı-hastalık-annesinin çıkardığı sorunların arasına sıkışıp ihmal etti. annesi annemle çocuklara bakacaktı ben hastayken ama çok sorun çıkardı o da benimle bunun tartışmasını yapacağım derken bana hiç destek olmadı 3 ay ölüm tehlikesiyle yaşadım ama gözünde ölürse korkusunu kaybetme endişesini görmedim. o çok üzüldüğünü ama ben kötü olmayayım diye belli etmediğini söylüyor ama ben zaten tevekkül etmiştim ve olgunlukla karşılamıştım bi kez sarılıp endişelerimi paylaşma onunla ağlamak isterdim.
ben devlet memuruyum çocuklarımıza iş bulana kadar yetebiliriz. kendimiz hergün makarna yeriz ama çocuklara yeteriz

Esin seni neden yanina almiyor.calistigi yere tasinin .sadece hafta sonu eve gelmesi sacma .ayrı bir hayatinin olmadigina emin misin?maddi durumu nasil?

başka biri yoktur sanmam çünkü tek şehirde değil en az 10 şehir geziyor

Konu sahibini zorunlu ekleme yapmaya iten hemcinslerimin hepsini Allah'a havale ediyorum.

Konu sahibi arkadaşım ne için devam ediyorsun? Aşık mısın? Bağımlı mı hissediyorsun? Yoksa çocukların için mi? Çocukların yarın öbür gün bir şeylerin ters olduğunu anladıklarında ne olacak? Sağdan soldan biri eşi misin metresi mi dese, çocukların bunu duysa ne olacak? Çocuklarına rol model olabiliyor musunuz? Sadece eşin değil sen de onlara güzel bir model olabiliyor musun? Çocuklarının evlilikten anladığı ne olacak ? Bunları iyice ölç tart....

şu an bunların muhasebesini yapıyorum ama en azından yanımızda olsa çatışmadan sınırlarımızı çizerek tabiri caizse bi evlilik oyunu oynayabiliriz çocuklarımız için

ey türk kadini birinci vazifen her ne olursa olsun kocan icin süslenip püslenip onu bastan cikarmaktir.Aman bunu yapmazsaniz kocalarinizi diger kadinlar havada kapar.Bosver simdi sen duygulari düsünceleri evlilk demek her daim evini temiz tutmak, yemek yapmak, cocuk dogurmak ama her seyden önemlisi de kocani memnun etmektir.Kadin dedigin baska neye yarar zaten .

Konu sahibi gayet güzel dile getirmis kendini pazarlanmis gibi hissediyormus.Bu ifadenin nesi yanlis kocasinin istedigi de bu zaten.
Yazik yazik bir kadin olarak hemcinsimizi anlayamiyorsak karsi cins bize nasil anlayis göstersin.

şu halimde güldürdünüz beni :)) harika bi yorum teşekkürlerr... benim için mutsuz bir cinsellik hiç bir anlam ifade etmiyor ruhumu okşayamıyorsa bedenimle nasıl ilgilendiği umrumda bile değil

yanıma geldi ama iş-bebek bakımı-hastalık-annesinin çıkardığı sorunların arasına sıkışıp ihmal etti. annesi annemle çocuklara bakacaktı ben hastayken ama çok sorun çıkardı o da benimle bunun tartışmasını yapacağım derken bana hiç destek olmadı 3 ay ölüm tehlikesiyle yaşadım ama gözünde ölürse korkusunu kaybetme endişesini görmedim. o çok üzüldüğünü ama ben kötü olmayayım diye belli etmediğini söylüyor ama ben zaten tevekkül etmiştim ve olgunlukla karşılamıştım bi kez sarılıp endişelerimi paylaşma onunla ağlamak isterdim.
ben devlet memuruyum çocuklarımıza iş bulana kadar yetebiliriz. kendimiz hergün makarna yeriz ama çocuklara yeteriz

ben eşimden pay biçiyorum benzetmek asla istemem çünkü. ben hastanede olsam helede ölüm tehlikem olsa eşim benden çok ölürdü (bugün böyle yarını bilemem tabi) bence eşinle aranızda bişeyler bitmiş zorlamak anlamsız gibi...

Ona göre sorumluluğunun bilincinde o yüzden gidiyor çalışıyor memnun değil ama çalışmak zorunda benden daha zor bir hayat yaşadığını düşünüyor
Az kazansın ama başımızda olsun

seni anlıyorum canım bencede böyle düşünmekte haklısın...
eşine bu hissettiklerini açık açık söyledinmi hiç...
cinsellikten ziyade hayatı günleri paylaşmak diye bişey var...sizinde hakkınız beraber olmak..sadece haftasonundan haftasonuna böyle hissetmeniz normal..bence eşinizde farkında bu durumun..ama çalıştığı iş onun kolayınamı geliyor anlamadım?
neden başka bi yere geçemiyor alıştığı iş düzeninden ayrılmamak içinmi....
çocukları bi hafta öylece bekletmek sizide aynı şekilde...biraz fedakarlık yapması lazımdı....
Ama bi yandanda yeni bi yere geçse işinde mutlu olmasa bunu size yansıtsa..yine sorun olur...
eşiniz sizi en başta anlamasa seni evlendiğimizde tek bırakmam demezdi...
farkında ama fedakarlık yapmıyor...

ben eşimden pay biçiyorum benzetmek asla istemem çünkü. ben hastanede olsam helede ölüm tehlikem olsa eşim benden çok ölürdü (bugün böyle yarını bilemem tabi) bence eşinle aranızda bişeyler bitmiş zorlamak anlamsız gibi...

Aslında biten bişey yok bence önce de şimdi de hala sor senin ölümün benim ölümüm der ama güya kendimi hasta gibi hissedip daha çok üzülmeyeyim diye yapmış biraz da sorunların etkisi var bence hastalığın bile çıkarılacak bir tadı var oysa

seni anlıyorum canım bencede böyle düşünmekte haklısın...
eşine bu hissettiklerini açık açık söyledinmi hiç...
cinsellikten ziyade hayatı günleri paylaşmak diye bişey var...sizinde hakkınız beraber olmak..sadece haftasonundan haftasonuna böyle hissetmeniz normal..bence eşinizde farkında bu durumun..ama çalıştığı iş onun kolayınamı geliyor anlamadım?
neden başka bi yere geçemiyor alıştığı iş düzeninden ayrılmamak içinmi....
çocukları bi hafta öylece bekletmek sizide aynı şekilde...biraz fedakarlık yapması lazımdı....
Ama bi yandanda yeni bi yere geçse işinde mutlu olmasa bunu size yansıtsa..yine sorun olur...
eşiniz sizi en başta anlamasa seni evlendiğimizde tek bırakmam demezdi...
farkında ama fedakarlık yapmıyor...

Çok kez anlattım iş düzenini değiştirmekten korkuyor birazda işine geliyor bence...
Herşeyin farkında ama değilmiş gibi davranıp sizden uzakta olduğum için mutsuzum diyor ama icraat yok

Allah razı olsun okurken gerçekten ağladım. bana değer versin sohbet etsin yanımda olsun ben değerli olduğumu sevildiğimi hissedeyim zaten cinsellik süslenmek kendiliğinden olur ölümlerden döndüm gözünde acı görmedim bahanesi ben onu üzgün görürsem kendimi bırakırmışım oysa ben ona sarılıp ağlamak ölümün eşiğindeyken ona sığınmak istemiştim

Allah senden de razı olsun, sonuçta bir annesin ve eminim ki iyi bir annesindir fedakar olmasan çoktan boşanmıştın da...

Ayrıca çook geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşmuşsundur, ve bu gibi sıkıntıları çok içine atma sağlığından olma,sen kıymetli ve mantıklı bir kadınsın. Başka kadınlar gibi sadece yatak işini evlilik işi zannetmeyerek bunu anlıyorum.

Bir insan kötü gününde destek görmek ister ve o desteğini göstermek zorunda,nasıl ki senden cinsellik bekliyorsa bunu herşeyi vaktinde göstererek istemeli. Ama şu da var ki erkekler kadınlardan daha az duygusal çokbirşey beklememek gerek ama senin durumun duygusallığada çok bakımıyor tabi...
Bilmiyorum nedense benim size çok kanım kaynadı ve hisleri kuvvetli bir insanımdır. Ne olursa olsun her zaman iyi dileklerim olacak sizin için kendinizi sakın bırakmayın ve tek hissetmeyin..:KK16:

Son düzenleme:
Benin babamda gençliginde montajda calisiyormus, ozaman ben yokmusum ama 2 abim var ve babamla annem almanyada yasiyormus. Babam almanyanin en buyuk demir celik fabrikasinda montajdaymis, yalnizca cumartesi pazar geliyormus eve. Ve yillarca öyle calismis. 2 side 5vakit namazindadir. Annemin sizin gibi dusunceler aklindan gecmemistirki yakismazda anneme. Babaminda isi buymus. Napsin adam calisiyormus sonucda. Ustelik annem haftasonu babamin en sevdigi yemekleri yapar birlikte gezerlermis ozledikleri icin. Bence karamsar olmayin. Olumsuz dusunmeyin

Son düzenleme:
Adam rizkinin pesinde kosuyor sehirden sehire, sen kendine metres muamelesi yapiyosun. Sorun senin zihninde. Sen kafani degismeden evliligin duzelmez

Allah senden de razı olsun, sonuçta bir annesin ve eminim ki iyi bir annesindir fedakar olmasan çoktan boşanmıştın da...

Ayrıca çook geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşmuşsundur, ve bu gibi sıkıntıları çok içine atma sağlığından olma,sen kıymetli ve mantıklı bir kadınsın. Başka kadınlar gibi sadece yatak işini evlilik işi zannetmeyerek bunu anlıyorum.

Bir insan kötü gününde destek görmek ister ve o desteğini göstermek zorunda,nasıl ki senden cinsellik bekliyorsa bunu herşeyi vaktinde göstererek istemeli. Ama şu da var ki erkekler kadınlardan daha az duygusal çokbirşey beklememek gerek ama senin durumun duygusallığada çok bakımıyor tabi...
Bilmiyorum nedense benim size çok kanım kaynadı ve hisleri kuvvetli bir insanımdır. Ne olursa olsun her zaman iyi dileklerim olacak sizin için kendinizi sakın bırakmayın ve tek hissetmeyin..:KK16:

Çok teşekkürler :)

Benin babamda gençliginde montajda calisiyormus, ozaman ben yokmusum ama 2 abim var ve babamla annem almanyada yasiyormus. Babam almanyanin en buyuk demir celik fabrikasinda montajdaymis, yalnizca cumartesi pazar geliyormus eve. Ve yillarca öyle calismis. 2 side 5vakit namazindadir. Annemin sizin gibi dusunceler aklindan gecmemistirki yakismazda anneme. Babaminda isi buymus. Napsin adam calisiyormus sonucda. Ustelik annem haftasonu babamin en sevdigi yemekleri yapar birlikte gezerlermis ozledikleri icin. Bence karamsar olmayin. Olumsuz dusunmeyin

Şöyle bir fark var ki ben eşime şartların buysa ben bunu taşıyamam dediğimde değişecek garantisini vermişti ikincisi de sanıyor musunuz ben sevdiği yemekleri yapıp hazırlıklarla paşalar gibi hiç karşılamadım sadece zamanla bıraktım çünkü biz özlediğimiz için gezmiyoruz özlediğimiz için Sevişip kalan zamanda ya uyuyor yada kavga için bahane arıyoruz

Adam rizkinin pesinde kosuyor sehirden sehire, sen kendine metres muamelesi yapiyosun. Sorun senin zihninde. Sen kafani degismeden evliligin duzelmez

Rızık sadece ş. Dışında değil evde ona hasret çocukları ve karısı var... Benim kafam evlenmeden de buydu işine gelmiyorsa iş değiştireceğim diye kandırıp evlenmeyecekti ben kendime metres muamelesi yapmıyorum bedenimle giydiklerimle güzelliğimle ilgilendiği kadar ruhumla ilgilenseydi böyle hissetmezdim

Ben senin kendini metres gibi hissetmeni anlayabiliyorum.
O duyguyu bir dönem yaşadım. Birliktelik sonrası gözlerinden yaş akar mı insanın?

Akar işte.. Aktı..

Ama senin böyle hissetmen yersiz. Adamın işi bu.
Çoğu erkek gibi de özlemle, direk, süslen gibi isteklerde bulunmuş.

Halbuki işini bilse bir kaç güzel sözle, tavırla özlediğini belirtse sen o demese de süslenirsin diye düşünüyorum..

Sorununuz büyük değil iletişimsizlik yüzünden içinizde büyütmüşsünüz.
Çocuklarınız var onlar için birbirinizle konuşun, çabalayın.

Hastalık konusu yapıya bağlıdır kimi yıkılır, salya sümük yansıtır.
Kimi gerçekten güçlü durur, sevdiğine gözyaşı ile değil dik duruşu ile destek olan biri daha iyidir aslına bakarsanız..

Bardağın boş tarafına değil dolu tarafına baksanız çok büyük sıkıntı olmadığını görürsünüz..

Bu adam ailesine karşı dik durup inatla sizinle evlenmeyi seçmiş.
Yanlış anlamayın bu pek çok erkeğin yapamadığı, benim çok saygı duyduğum bir durumdur..

Yeni bir iş bulur, bu düzen değişir.
Ama siz de ona bakışınızı değiştirmelisiniz..

Herkese aynı şeyi anlatmaktan yoruldum evlendiğime göre cinselliğe karşı değilim sadece evlilik cinsellikten ibaret değil diyorum...

Tabi kadınların kendine verdiği değere göre değişir evliliğe bakış açısı ama ben hayatımı bir erkek istediğinde gelip koynuma girince tatmin etmeye gittiğinde de susup beni arzulayacağı günü beklemeye adayabilecek bir kadın olamam...

Tüm dünya erkekler üzerinde mi ben de çalışıyorum rızık peşindeyim diye çocuklarımı mı bırakayım yada her neyse...
Siz kocalarınızı sırf memnun olsun diye herşeye susun o yatakta mutlu olsun yeter deyin

Yapacaksanız yorum yapıcı olsun yoksa hiç yazmayın lütfen!!!!

X