"Çok Mutluyum" kelimesi az kalıyor duygularımın yanında...:)

Hepinize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için...opuyorumnanaktan

Allah sizin de kalbinizden geçen güzellikleri gerçek etsin..:Saruboceq:

Sen çok ama çok iyi yürekli bir kadınsın canım :1hug:

Allah özellikle inanıyorum ki güzel kalbi olanların dileklerini kabul ediyor...

Mucizelerine tez zamanda kavuşmayı Allah nasip etsin sana...

Hayattaki en zorlu sınavını verdin Ada ve Ege'yi kaybetmekle...

Artık bebeklerini kucaklama zamanı geldi...alkisalkisalkis

Bir kız bir erkek olacağı benim de içime doğuyordu... :asigim:

İnşallah sağlıklı, bahtları açık ve hayırlı evlatlar olurlar her ikisi de... :Saruboceq: :Saruboceq:

love0071.gif

ben anlattığın herşeyi biliyorum hatta 14 şubat günü yaşadıklarını okuduğumda 7 aylık hamile halimle hüngür hüngür ağladığımı da hatırlıyorum. az kaldı bitanem doğur şunları da güzel bir anım olsun bir kız bir erkek sen sabrettin azmettin az kaldı bitanem onlara kavuşmana. Sağlıcakla ikisini de kucağına al damat ve gelin olduklarını gör inşallah. sana çok dua ettim

Canım, çok zor günler geçirmişsin;ama Allah dualarını kabul etmiş bak.
İnşallah zamanı gelince sağ salim al bebişlerini kucağına.

Ne mutlu sana ve ne mutlu bana yürekten yazılmış böyle bir yazıyı okuduğum için.Evet gönülden edilmiş bir dua Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.Güzel duaların içinde amin diyorum Allah herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin.Kendine ve bebişlerine iyi bak.Allah'a emanet ol.Dilerim o güzel dileklerini bizlerde gerçekleştirebilir isteyenlere yardımcı olabiliriz..

hayırlı olsun...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Hepinize tekrar tekrar çok teşekkür ederim..Gözlerim dolu dolu.....Şeniz

allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah......hayırlı olsun...

Rabbim doğdukları günleride göstersin canım,inan çok sevindim
geçen sene çok ağlamıştım senin için,şimdi ise çok mutluyum
1 kız 1 oğlan olması yeniden çok büyük şans
Allah çok büyük :Saruboceq:

Evet,Allah çok büyük...:Saruboceq: :1hug:

Allah sağlıkla dünyaya geldiklerini paylaşmayı da nasib etsin inşallah :nazar: :nazar:

yazını okuyunca agladım canım arkadasım , sen benim duygularımı cok iyi biliyorsun..

Allah hayırlısı ile saglıkla kucagına almayı nasip etsin evlatlarını..
Allah her isteyene saglıklı hayırlı evlatlat nasip etsin..

Sevgilerimle

canım allah 2. kez gönlünün muradını verdi ............

inşallahhhhh bu sefer bebeklerin vakti zamanında sağlıkla gelirler.....

burada doğum hikayeni okumakta nasip olur inşallahhhhhhhh..........

sana hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu bir hamilelik dilerim.........

rabbim bu yolda emek harcayan bütün kullarının dualarını kabul eder inşallahhh........

çok sevindim çok duygulandım cnm inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişlerini çok güzel bir duygudur eminim allah hergününü bugünkü gibi mutlu etsin inşallah ailenle ve bebişlerinle beraber

Bademcim bir de oğlumuz geliyormuş süper bir haber bu...Allah güzel bebiklerini sağlıkla kucağına aldırsın...Kızım ve ben seni ve güzel bebiklerini çoook öpüyoruz...

canım Rabbim size hep böyle güzel mutluluklar yaşatsın...................çok çok tebrik ederim canım kardeşim........darısı bize inş........

çok sevindim bu güzel habere Rabbim yanına aldıklarının yerine kardeşlerini yollamış demek teselli olsun diye yüreğine
Allahın hikmetinden sual olnmaz canım çok hikmetli çok mucizevi bir şey yaşadğın dilerim bu kez mucizen tamamına erecek hayırla ve saglıkla..
darısı bizlere inşallah..

masallah.:nazar::nazar::nazar:
Mevlamiz bu sefer cocuklarini kucagina almayi nasip etsin.
Rabbim her daim umudunu kesmemis,ondan isteyen kullarinida gorsun.
O mutlulugu bizlerede yasatsin.:Saruboceq:

canım ya çok sevindim...
rabbim sağlıcakla kucağına alm
ayı nasip etsin...

Allahım anne olmak isteyen tüm arkadaşlarıma sağlısıyla ve hayırlısıyla yüzlerini güldürsün inşallah..:Saruboceq:

X