çok mutluyum :)))

bynozdmr

bal böceğimi bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
220
6
merhaba arkadaşlar,

mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. Dün hamile olduğumu öğrendim 1 yılı aşkındır tüm çabalarımız doğrusunda bir türlü olmamıştı. geçtiğimiz ay ne bir tarih hesapladım ne bir çatlatma iğnesini ,farklı bir ilaç ,farklı yöntemler ,aklımda sildim attım herşeyi...
Sadece formda arkadaşların paylaşımlarında okumuştum. meryem sures'nin şifasını okudum Rabbim ol DEDİ ve OL 'u verdi meleğim ...

İstanbul -AVRUPA YAKASINDA güvenilir kaliteli ,fiyatta uygun bir hastane,doktor arıyorum tavsiyelerinizi paylşaırsanız sevinirim kızlar

ALLAH isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inş.:nazar::nazar::nazar:

65 kişi bakmış bir hayır dileseydiniz canlar ya tanımanıza gerek yok beni :))):KK1::KK1::KK1:

merhaba arkadaşlar,

mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. Dün hamile olduğumu öğrendim 1 yılı aşkındır tüm çabalarımız doğrusunda bir türlü olmamıştı. geçtiğimiz ay ne bir tarih hesapladım ne bir çatlatma iğnesini ,farklı bir ilaç ,farklı yöntemler ,aklımda sildim attım herşeyi...
Sadece formda arkadaşların paylaşımlarında okumuştum. meryem sures'nin şifasını okudum Rabbim ol DEDİ ve OL 'u verdi meleğim ...

İstanbul -AVRUPA YAKASINDA güvenilir kaliteli ,fiyatta uygun bir hastane,doktor arıyorum tavsiyelerinizi paylşaırsanız sevinirim kızlar

cnm hayırlısı olsun sağ salim bebişin olur inş.darısı bizlere

65 kişi bakmış bir hayır dileseydiniz canlar ya tanımanıza gerek yok beni :))):KK1::KK1::KK1:

hayırlısı olsun canım. rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin .. istanbullu olmadğımdan hastane tavsiyesinde bulunamayacağım. sizin için en hayırlı olanla karşılaşırsınız inşallah...

merhaba arkadaşlar,

hayırlı uğurlu olsun canım bende bu sabah öğrendim eger bu ay hamile olmasaydım benimde bundan sonraki aşamam aşılamaydı.
daha öçnceki aylarda tam 3 ay boyunca klomen çatlatma iğnesi oldum ama olmadı subatta rahim filmi çektirdim ve çok sükür aşılamaya gerek kalmadan hamileyimmmmmm :))))))))))

Hayirli ugurlu.olsun insallah guzel bir hamilelik gecirip yavrunu kucagina alirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı olsun canım ben de yeni hamileyim sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar ALLAH razı olsun.Darısı tüm isteyenlere inş. umudunuzu yitirmeyin hiç mevlam nelere kadirdir..

Buarada bugun doktora gittik 5+3 dedi doktor kesemiz çok ufak ve henüz bebiş görünmüyor 15 gün sonra tekrar gideceğiz .
Buarada benim gibi doktor arayan arkdaşlar varsa ben mega medipolde betül hanıma gittim muayne ücreti :35 tl sgk 'lı fakat tahliller çok pahalı 3-5 kan için 550 tl istediler aile hekimlğimdeki hemşiremi aradım . idrar kültürü dışındaki testlerimi yaptırdım ücretsiz. bilginize... sevgiler :KK54::KK54::KK54:

X