Çok Rahatsızım

Neyusa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
546
118
İnsanlar buraya konu açıyor ,belki eraflarına anlatanadıklarını burada paylaşıyorlar...Ama yapılan yorumlar çok rahatsız edici..
.Sanki herkes ''Vurun Kahpeye''modunda..Dalga geçiliyor,saçma,acımasız ve alatcı cevaplar yazılıyor..Üstelik bir konu değil bütün konularda bu cevsplara rastlmak mümkün..

:Ben bu durumdan çok rahatsızım,yorum yaparken EMPATİ denen kavramı biraz kullansak keşke...Bu arada bir kişinin yorumuna itici dedim diye ceza aldım..Ki hiç sorun değil

İnsanlar buraya konu açıyor ,belki eraflarına anlatanadıklarını burada paylaşıyorlar...Ama yapılan yorumlar çok rahatsız edici..
.Sanki herkes ''Vurun Kahpeye''modunda..Dalga geçiliyor,saçma,acımasız ve alatcı cevaplar yazılıyor..Üstelik bir konu değil bütün konularda bu cevsplara rastlmak mümkün..

:Ben bu durumdan çok rahatsızım,yorum yaparken EMPATİ denen kavramı biraz kullansak keşke...Bu arada bir kişinin yorumuna itici dedim diye ceza aldım..Ki hiç sorun değil

evet kısmen katılıyorum sana haklısın bende çok ceza almışımdır bu durumdan ama kadın kaynım benle çocuğumla ilgileniyo ondan hoşlanıyorum diye konu açıyo ne diyelim kocanı bırak kaynını almı diyelim :KK14:

Sitede binlerce üye var herkes aynı düşüncede olamaz,açılan her konuda da konu sahibine hak veremeyiz buna bende dahilim eğer bende bir konu açıp yorum yapılmasını istiyorsam olumlu-olumsuz bütün yorumları kabul etmek zorundayım,burası kadınlar sitesi diye her konu açan kadını haklı göremeyiz değil mi bazen öyle konular açılıyor ki konu sahibinin haksız oldugu belli ama sırf burası kadınlar kulübü ve o kişi kadın diye yanlışına doğru diyemeyiz eğer doğru dersek bu konu sahibinin yanlışını görmemesi anlamına gelir.Eğer insanlar eleştiriyi kabul edemiyorsa konu açmıyacak eleştiriyi kabul etmek bile bana göre insanların yanlışını anlaması anlamına gelir.Ve üyenin birisine itici dediginiz için banlanmışsınız o kişiye ''itici'' demek site kuralları gereği hakaret olarak kabul edilmektedir.:KK3::KK34:

bence de sitede bir grup var böyle birisi konu açsa da haklı haksız cırlasak günün ve hayatın stresini atsak diye bekleyen:))))))))))))))))

Az önce bi konu okudum konu sahibi herkesin sevgilisine baktığından yakınıyor olabilir...Öneri şu:kafasına kese kağıdı geçir ya da hızarla 5 cm üstten alttan kısalt...Bu yorumlar elwştiri mi,öberi mi???Ben çözemedim...

Ben de kısmen katılıyorum yorumuna.
Özellikle empati yapmak konusunda çoğumuz sınıfta kalıyoruz.
Bazı konular fake bunlara gösterilen tepkiler normal.
Bazı konular ise çok uç noktalarda.Haliyle tepki çekiyor.
Tepkilerin dozunu ayarlayamıyoruz.
Bazen de yorumlarımız normal gündelik hayatımızda alışılageldiğimiz hallerden,normal insan tepkilerinden
o kadar uzak şekilde yorumlanıyor ki.
Sinirlenmiş olan birisine bazen o kadar ters köşelerden vuruluyor ki.
Ee kardeşim hepimiz sinirleniyoruz ,yeri geliyor söylemememiz gereken cümleler sarfediyoruz.
insanız işte ötesi yok.Hatalarımız hepimizin var ve hep olacak.
Yorum yaparken de bu eksenden çıkmamaya çalışmamız lazım.
Cinsel içerikli ve aldatma vb.içerikli konularda ise konu sahiplerinin de hataları oluyor.Tepki alabileceklerini düşünmüyorlar
aksine onay bekliyorlar.Ama burası açık bir platform ve herbirimizin dünya görüşü farklı.İçimizde çok radikal ve toplum genelinden
farklı düşünceleri olanlar da var,hertürlüsü var aslında.
hal böyle iken yüzde yüz anlayış beklentisi içinde konu açıyorlar,gelen tepkileri tartamadıkların afallıyor ve çoğu zaman hırçınlaşıyorlar.
Sonuç hepimizin bildiği üzere bir asma kilit konuya:))
Kısacası konu açanlar "hamama giren terler" mantığı çerçevesinde eleştirilere açık olacak,yorum yazanlar ise empatiyi ön planda tutup,kırıcı,aşağılayıcı
mesajlardan kaçınmalılar...

bence de sitede bir grup var böyle birisi konu açsa da haklı haksız cırlasak günün ve hayatın stresini atsak diye bekleyen:))))))))))))))))

Evet gecen gün buna benzer su cümleyi kurmuştum.suna bak yaaa günlük hayatta sesini cikaramayan ezilen modeller burada bayagi bi stres atiyo canavar kesiliyor gbi bisey yazdm. Gecenin korunde hemen ban aldim.bana soven kişi ban aldimi acaba merak ediom.d bakamadimda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Üyeler veya açılmış konularla ilgili topik açmak yasaktır.

X