Çok seviyorum ama istemiyorum diyor ne yapmam lazım yardım edin.

Ben bütün problemi cocukta bulmadım yanlız. Sende az değilsin hani.. her ayrılıktan sonra nası hemen birini bulup iliskiye basladın hic anlamadım cok hızlısın. Bu hızlılıkla zaten hemen birini bulursun bosver bu cocukla olmuyo zaten anlasıldı..

ayril baris kisir döngü.
güvensizlik.
sürekli hayatiniza bir erkek almaniz.
her yeni iliskiden sonra sayginin bittigi olmayacak eski sevgiliye donusunuz.

hicbiri akilli insan isi degil. kendinize yazik etmeyin. tertemiz sadece kendnizin oldugu bir sayfa acin.. illa bir erkek olmak zorunda degil.
eskiyide eskide birakin. goruyorsunuz ki olmuyor zorlamayin.
insan neden huzur yerine boyle yorucu seyleri secer aklim almiyor.

Valahi kusura bakmayın ama ben çocuğun yerinde olsam sizinle asla barışmam.Karşı taraftan her ayrıldığınızda sanki bu bekliyor gibi birini bulmuşsunuz demek ki o kadar sevmiyorsunuz.Bizde ayrılık yaşadık gerçekten sevdiğiniz bir erkekten ayrıldığınız zaman tabiri caizse adınızı bile unuttuğunuz anlar yaşarsınız.Benden her ayrılında başka kollara giden birini ben asla aramam ama çocuk aramış sizi.
Ardından birde yalanınız ortaya çıkmış madem saklayacağınız bir durum yoktu niye adınız değiştirip gönderdiniz karşı tarafa? Ben çok masum bir konuşma geçtiğini asla düşünmüyorum.

Demem o ki çocuk kendini kurtarmış.
Öncelikli olarak ilişkiye adam akıllı başlamadan önce ikimizinde kafa havadaydı. Ben 2 tane sevgili yaptım ayrılınca da o da boş durmadı yani. Artı olarak o konuşmada en ufak bir yanlış yoktu. Arkadaşlığımızı gayet normal bir şekilde bitirdik. Bizim aramızı yapan o arkadaşımdı zaten. Sizden kurtuldu dediğiniz çocuğa adam akıllı ilişkiye başladıktan sonra tek bir hata dahi yapmadım. Köpek gibi sevdim. Kuzenimin kanser olduğu haberini alınca 1 saat onla konuştun telefonumu açmadın diyip bana bağırmasını kaldıramayavak kadar kötüydüm.

Ben bütün problemi cocukta bulmadım yanlız. Sende az değilsin hani.. her ayrılıktan sonra nası hemen birini bulup iliskiye basladın hic anlamadım cok hızlısın. Bu hızlılıkla zaten hemen birini bulursun bosver bu cocukla olmuyo zaten anlasıldı..
Herkese aynı şeyi anlatıyorum. Ciddi değildik ben ne yaptıysam o daha fazlasını yaptı o zaman. Ciddi bir ilişkiye başladık ve 8 ay sürdü ona karşı asla bir yanlış yapmadım.

Siz hatalısınız çoğunlukla. Empati kursanıza onun yerinde olsanız kendinize güvenir miydiniz? Ayrıca ayrılır ayrılmaz yeni birini buluyorsunuz. Siz çocuğu gerçekten sevdiğinize emin misiniz?

Çocuğun tek hatası size emirler vermesi. Yurtta kal dedi diye yurtta kalmak nedir ya
Şöyle ki o zamanlar ciddi bir şey yoktu aramızda ben ne yaptıysam o da yaptı. Ciddi başladık 8 ay sürdü tek bir yanlış yoktu yalan söylemek zorunda kalana kadar.

O kadar çok ayrılıp barışmışsınız ki laçka olmuş artık. Her ilişkide tartışma kavga olur ama ayrılık raddesine geliyorsa oturup bi düşünün sürekli ayrılık acısı yaşayıp tekrar barışıp tekrar ayrılık acısı yaşamak yerine bir kere bitsin. En azından daha fazla üzülmezsiniz.

Öncelikli olarak ilişkiye adam akıllı başlamadan önce ikimizinde kafa havadaydı. Ben 2 tane sevgili yaptım ayrılınca da o da boş durmadı yani. Artı olarak o konuşmada en ufak bir yanlış yoktu. Arkadaşlığımızı gayet normal bir şekilde bitirdik. Bizim aramızı yapan o arkadaşımdı zaten. Sizden kurtuldu dediğiniz çocuğa adam akıllı ilişkiye başladıktan sonra tek bir hata dahi yapmadım. Köpek gibi sevdim. Kuzenimin kanser olduğu haberini alınca 1 saat onla konuştun telefonumu açmadın diyip bana bağırmasını kaldıramayavak kadar kötüydüm.
Köpek gibi sevmek ayrıldığı andan itibaren hemen birine koşmak olmuyor bana göre.Ama sizin köpek gibi sevmek anlayışınız buysa birşey diyemeceğim.

Okulu neden bu kadar dert ettin onu anlamadım bu ilişki içindeyken 2 dönemde 3.60 ortalamayla bitirdim seneyi ama yinede sen bilirsin 😂
İlk defa yazdım, niye dert edeyim? Keşke siz de azıcık dert etseniz. Bu kadar ilişki peşinde koşan birinin o ortalamayı yapması mucize, tebrikler. 2 günde bir ayrılıp barışırken araya başkaları bile girebilmiş.

Bumerang gibi ilişki..
Bittikce geri baslanmiss..
Güven konusunda haklı o kadar kısa sürelerde hemen birini bulmussunuz ayrı da olsanız.
Yalanlariniz da var .
Bu ilişki olmaz bence hiç ugrasmayin.

Hatayı tek tarafa yükleyemeyiz ikinizin de biraz olgunlaşması gerek. Birbirinizden uzaklaşın ve bir süre hayatına yeni birini alma bence.

Konuşulan kişiyi kardeş olarak kaydetmek nitelikli dolandırıcılık oluyor yalnız :KK53:

ve beni görmeden gitmesi üzerine ayrıldık.
bende daha istemiyorum dedim ve tekrar ayrıldık.
Üzerine bir ay sonra tekrar ayrıldık.
ve benden beni aldattın diye ayrıldı.
. EN sonunda bi kavga oldu ve ayrıldık
ama olmaz bizden hayatlarımız mahvoluyor istemiyorum diyor

:KK53: :KK53:

:işsiz: Kusura bakma ama hiç güvenilir birisi gibi gelmedin bana. Sürekli bir ilişki arayışı içindesin. Ayrılmıştık hoop ilişki, ayrılmıştık hoop ilişki... Sevgilinin yanlış anladığını söylediğin bazı şeylerin de öyle çok masum münasebetler olduğunu düşünemedim.

Biraz uzun olacak amaç başından anlatmazsam anlamazsınız. Erkek arkadaşımla geçen sene eylül de ilişkiye başladık fakat takılma kafasındaydık asla ciddi ilişki yaşayan bir insan olmadım. Her zaman eğlence kafasındaydım. Ekim de doğum günüm için yanıma geldi ben Kastamonu da okuyorum o Ankara da yaşıyor bu yüzden uzağız. Güzel birkaç gün sonra bir anda bana gittiğini yazdı ve beni görmeden gitmesi üzerine ayrıldık. Bu sürede ben başka ilişki yaptım. Bir ay sonra bana yanlış yaptığımı ve benimle bir daha görüşmek istemediğini söyledi. Ki gerçekten çok yanlış bir ilişkiydi. Bunun üzerine ben diğer çocuktan ayrıldım ve onunla tekrar başladık bir süre sonra. Beni birgün arayıp bana eski sevgilinin evine girerken görmüşler seni hayırdır dedi. Ne alaka dedim öyle bir şey yoktu çünkü bağırdı bana bende inanmıyorsan defol dedim kapattım. 1 saat sonra yanlış görmüşlerdir diye aradı bende daha istemiyorum dedim ve tekrar ayrıldık. Salak ben bir süre sonra başka bir ilişkiye başladım ve 1 hafta sonra ayrıldım. Biraz zaman geçtikten sonra bana tekrar yazdı ve konuşmaya başladık. Ama ben her ayrıldığımızda başka bir ilişkiye başladığım için biraz sıkıntılı başladık.
Neyse her şey iyi gidiyoruz bu sefer millet benim hakkımda ona yapmadığım şeyleri söylemeye başladı ve bunun zoruna gitmesi Üzerine bir ay sonra tekrar ayrıldık. Kastamonu ya geldi beni görmeden gitti ki en son ekim de görmüştüm onu. Her neyse bir hafta sonra tekrar başladık ama bana milletin laf sokması zoruma gidiyor ilişkimizi bir süre saklayalım dedi. Kabul ettim 2 ay mükemmel bir ilişki yaşadık. Beni Ankara’ya çağırdı. Ailesiyle komple tanıştım ve orada kaldım. Geri geldiğimde okul arkadaşlarımdan biriyle aram bozuldu. Bende bir akşamüstü o arkadaşımı arayıp konuşmak istedim. Çok yakın arkadaşımdı. Arkadaşlığımız bitecekse de düzgün bitsin istedim. 1 saat telefonda konuştuk ama benimki arkadan 50 kere aradı hiçbirini açmadım. Daha sonra annemle konuştum. Annemdende kötü bir haber aldım ve ağlamaya başladım deli gibi. Benimkini aradım kimle konuştun dedi ailemle dedim ekran at dedi ne oldu dedi anlattım annemle konuştuklarımı ama arkadaşımla konuştuğumu söylemedim. Kızacaktı bana ve ben o an bunu kaldıramazdım. Ekran attım Ona ama arkadaşımın numarasını kardeşimin adıyla kaydedip attım. Neyse sıkıntı yok iyiyiz falan. 1 ay sonra bu yalanım ortaya çıktı ve benden beni aldattın diye ayrıldı. Benden gizli o arkadaşımı arayıp ne konuştuğumuzu sormuş aldatmalık bir muhammet yok demiş çocuk ama taktı aldatmaya. Bana insanlar yalan söylersede aldatır diyip diyip durdu. Birkaç gün ayrı kaldık çabalarım sonucunda barıştık ama beni o kadar kısıtladıki yurttan tek bir gün dışarı çıkmadım. Kıyafetlerime laf etmeye başladı ki açık giyinmem normalde. Markete bile yollamadı beni 1 ay yurtta kaldım. EN sonunda bi kavga oldu ve ayrıldık sinirden kalktım gittim yanına düzeldik güya kaldık 2 gün. Geri döndüm her şey iyi diyorum oto boka sinirlenip ayrılmaya başladık bu seferde. Sonra barışıyoruz tabi. Her neyse temmuz a kadar bir şekilde geldik benimde ailem öğrendi. Bazen çok iyiyiz bazen çok kötü ama iyi günler o kadar iyi oluyordu ki kötüleri umursamıyordum. Trabzon luyum ben temmuz da yanıma geldi. 1 hafta bir yer tuttuk beraber kaldık. Herkesle tanıştı burda. Açık konuşmak gerekirse ilişkimizde bu bir haftada biraz da ileriye gittik. 8 ay olmuştu o zaman öyle güzeldikki yapmam dediğim her şeyi yapmaya başladım. Burdan gitti ben 2 gün sonra ayrıldık. Ailemle kavga ettim ve evden çıktım. Çıkarken telefonu almayı unuttum. O da bilerek bıraktın diyor. Önceden de aileni kullanmıştın diyor. Güvenmiyor bana yani kısaca zaten her kavgamızda sen eni ara aldattın diye 5 ay boyunca önüme sürdü. Yapmadığım şey kalmadı güvensin diye ama aşamadık bu problemi. 1 ayı aşkın ayrıyız arada sarhoş olup beni arıyor ama adam akıllı konuştuğumuzda seni çok seviyorum asla da unutmayacam ama olmaz bizden hayatlarımız mahvoluyor istemiyorum diyor. En son 2 hafta önce konuştuk. Çok özledim onu ama olmuyoruz ne yapmam gerekiyor benim artık. Burcu yengeç bu arada.

nasıl böyle daldan dala atliyorsunuz anlamıyorum. karşınızdaki erkeğe acıdım ben olsam sizi asla affetmezdiaffetmezdim. kendinize uzaktan bakın bi ilişkilerinize...nasil görünüyor...cok çirkin değil mi...bir kadın kendine bunu nasıl yapıştırabilir anlamiyorum

X