Çok şükür İlk ayda hamileyim, belirtilerim, neler yaptım ,nasıl anladım hepsini anlatıyorum

Sizinle aynı zamanlar olmuş demek ki 🤭 benim de öyle pazar günü 12. Gün olcak acaba o zaman mı yapsam diye düşündüm ama bilemedim. 2 martı beklemekte istiyorum bir yandan Bir de ovülasyon testinde gebelik çıkarmış diye ondan deneedim hani sonuç ne olcak diye baya silik oldu bazı arkadaşların adete 4gün kala baya koyu çıktığını görmüştüm o yüzden gerçekten o kadar stres yaptım ki varsa da yok oldu bence🤦🏻‍♀️
Aaa ne guzel insallah mutluluk haberlerini beraber veririz evet bende bekleyim diyorum esim yap diye israr ediyor evet cnm bende duydum ovulasyon testinde gebeliği insallah bu mubarek gunu hürmetine guzel haberler aldigimiz ay olsun rabbim herkese ginlundekini nasip etsin

Aaa ne guzel insallah mutluluk haberlerini beraber veririz evet bende bekleyim diyorum esim yap diye israr ediyor evet cnm bende duydum ovulasyon testinde gebeliği insallah bu mubarek gunu hürmetine guzel haberler aldigimiz ay olsun rabbim herkese ginlundekini nasip etsin
Amiiinnn inşallah ya Rabbim isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlı haberini bekliyorum inşallah nasip etmiştir Rabbimmm🌸💞

Mrh benimde yum 18 deydi bende suan cok kasik ağrısı var ve bununla birlikte ara ara bas agrisi oluyor hayirlisi bakalim benim normalde catladiktan sonra agri gecerdi bu ay ilk defa degerlendirdim cat anini bende beklemedeyim
Kızlar benim reglim 3 gün gecikti ama ne bı hamilelik belirtisi oldu nede regli ama şuan belim çok kötü ağrıyor pazar günü test yapacağım halkımızdan hayırlısı

Kızlar benim reglim 3 gün gecikti ama ne bı hamilelik belirtisi oldu nede regli ama şuan belim çok kötü ağrıyor pazar günü test yapacağım halkımızdan hayırlısı
Cnm test varsa yapsana insallah hamilesindir🤲 yada yarin ilk idrarla sabah yap

Merhabalar benim de sizler gibi çok yakın adetim şu an 4 gün var adetime 2 mart bat acaba ne yaptınız test yaptınız mı ben de erken gebelik testi aldımm ama sonuç hayal kırıklığına uğratırsa diye cesaret edemedim
Benimde 2 mart adetim 🙄 kafam cok karisik 22 şubat ic camasirimda kahverengi leke gördüm hemen peceteyle sildim evet gercektende kapkahverengi pas lekesi gibi bir akinti ama cok az 3 4 damla diyebilirim. Yerlesme kanamasi olarak algiladim bu sabah ta baya gectu hcg salgilanmistir diye gebelik testi yapayim dedim sonuc negatif.

Benimde 2 mart adetim 🙄 kafam cok karisik 22 şubat ic camasirimda kahverengi leke gördüm hemen peceteyle sildim evet gercektende kapkahverengi pas lekesi gibi bir akinti ama cok az 3 4 damla diyebilirim. Yerlesme kanamasi olarak algiladim bu sabah ta baya gectu hcg salgilanmistir diye gebelik testi yapayim dedim sonuc negatif.
Yaa olabilir yerleşme kanaması ama hemen beta salgılanmıyo işte idrara bence biraz daha bekleyinn en azından pazartesi gününü bekleyin yapmak için ben öyle yapcam ben de mesela daha olmadı öyle bişey süt kesiği beyaz akıntılarım var inşallah hamilesinizdir hamileyizdir🤲🏻🌸

Yaa olabilir yerleşme kanaması ama hemen beta salgılanmıyo işte idrara bence biraz daha bekleyinn en azından pazartesi gününü bekleyin yapmak için ben öyle yapcam ben de mesela daha olmadı öyle bişey süt kesiği beyaz akıntılarım var inşallah hamilesinizdir hamileyizdir🤲🏻🌸
Insallah hamileyizdir. 🤲 bende de beyaz akinti var ama yoğun değil. 2 marti beklicem adet gecikmesi yaşanmayana kadar yapmamak lazimmis bunu anladim. Çok emindim hayal kirikligi oldu benim icin oysa ki şu yaşima kadar adetim disinda hic kanamam olmamişti ilk defa rastladigim bir seydi

Bir kaç gün daha bekle olmadı kan testi yap regli günün geldi mi yada geçti mi

Insallah hamileyizdir. 🤲 bende de beyaz akinti var ama yoğun değil. 2 marti beklicem adet gecikmesi yaşanmayana kadar yapmamak lazimmis bunu anladim. Çok emindim hayal kirikligi oldu benim icin oysa ki şu yaşima kadar adetim disinda hic kanamam olmamişti ilk defa rastladigim bir seydi
Benim de geçen ay öyle bi akıntım olmuştu benim de ilk defa öyle kahve akıntım oldu reglden önce ama o zaman hamilelik şüphem yoktu şimdi daha öyle bi akıntı yaşamadım hayırlısı inşallah ya sonucunu paylaş muhakkak benimle dua ediyorum 🤲🏻🌸

Bence gebeliklerde kişilere özel gerçekleşiyor.
Bel altına yastık koymak vs. bunlar tamamen psikolojik bence.
Herhangi bir sağlık sorunu yoksa korunmasız ilişkilerde ilişki sıklığı da düzenli ise ovülasyon takibine bile gerek yok aslında.
Ama sağlık problemi varsa tabi ovülasyon çok yardımcı olur.
Bununla birlikte hamilelik belirtileri herkeste yine farklılık gösterir.
Bende hiç göğüs ağrısı vs yoktu tamamen adet belirtileri sadece.
Ekstra olarak sadece bel ağrısı ve gaz problemi oluştu.
4 gün kala erken gebelik testinde negatif görüp rahatlamıştım.
Ancak bir gün kala test pozitif çıktı.
Mide bulantıları normalde gebelikte ilerleyen haftalarda oluşur.
İlk zamanlar muhtemelen psikolojik etkilenmeden kaynaklı oluyor.
Yerleşme kanaması bende hiç olmadı kiminde ise oluyor.

Test var ama cesaretim yok 😔 hep hayal kırıklığına uğradım ve ilk defa bu ay ovulasyon testi ne hamile kalabilirim belki de ama hiç bir belirti olmadi sadece su an bel ağrım var
Korkunun ecele faydasi yok cnm insallah test yaptiginda görmek istediğini görürsün rabbim herseyin hayirlisini versin ilk cocuk mu olacak cnm

Benim de geçen ay öyle bi akıntım olmuştu benim de ilk defa öyle kahve akıntım oldu reglden önce ama o zaman hamilelik şüphem yoktu şimdi daha öyle bi akıntı yaşamadım hayırlısı inşallah ya sonucunu paylaş muhakkak benimle dua ediyorum 🤲🏻🌸
Paylaşırım tabi ki. Teşekkür ederim😊

X