Çok şükür İlk ayda hamileyim, belirtilerim, neler yaptım ,nasıl anladım hepsini anlatıyorum

İnşAllah 🙏🏻 ❤️ canım yumurtlamadan 11 12 gün geçince yaptım ben erken gebelik testi adetime 4 gün kala. Istersen sen de öyle yap ya da beklerim diyorsan adet günü yap veya adete 4 gün kala falan kan ver direkten kesin sonuç o. Kanda daha cabuk cıkıyor
12 günlük kan değeriniz nasıldı

Şimdi dayanamadım test yaptım ama maalesef negatif üç gündür de Beyaz akıntım geliyor bu niye negatif çıktı yaa
Cnm acaba gec dollenme falan mi oldu cunku adetinde gecmis kesin sonuc icin kan ver bence yarin dr gitme imkanin varsa git istersen cnm beyaz akinti temmizda hamile kamistim beyaz kremsi akintim geliyordu benim

Cnm acaba gec dollenme falan mi oldu cunku adetinde gecmis kesin sonuc icin kan ver bence yarin dr gitme imkanin varsa git istersen cnm beyaz akinti temmizda hamile kamistim beyaz kremsi akintim geliyordu
Pazar günü gireyim o zaman hastaneye aynen canım bende de beyaz akıntı geliyor günlük pet olduğu için krem rengi gibi duruyor hadi hayırlısı Rabbim hiç bir annenin kucağını boş koymaz İnşallah

Şuan Biraz üzgünüm uykum fln gitti 😔
Cnm üzülme hakkinda ne hayirli ise onu nasip etsin rabbim
Pazar günü gireyim o zaman hastaneye aynen canım bende de beyaz akıntı geliyor günlük pet olduğu için krem rengi gibi duruyor hadi hayırlısı Rabbim hiç bir annenin kucağını boş koymaz İnşallah

Amin insallah cnm

Amin canım benim Allah razı olsun hakkımızda hayırlısı ne ise öyle olsun 🤲
Cnm yumurtlamada sonra 10. Gun bugun yaptim negatif cikti hakkimizda hayirlisi adet gunun3 kadar bekliyecegem olmazsam test yaparim

Kızlar benim ilişkimin 7.gunu idrar testinde acaba ne zaman belli olur ne zaman yapayım ilk denememiz daha

Merhaba benimde bat 3 mart beklemedeyim sizler gibi bir şey sormak istiyorum süt kesiği gibi olan akıntı nasıl oluyor beyaz kremsi akıntıyla aynı anlama mı geliyor süt kesiği akıntısı

Merhaba benimde 3 şubat regl 22si gibi ovuda koyu çizgi gördüm ilişki oldu ama son 4 gündür ovu hep koyu çizgi çıkıyor anlam veremiyorum. Bel ağrısı ve kasıkta ara ara batma var acaba diyorum 🙈

Merhaba benimde 3 şubat regl 22si gibi ovuda koyu çizgi gördüm ilişki oldu ama son 4 gündür ovu hep koyu çizgi çıkıyor anlam veremiyorum. Bel ağrısı ve kasıkta ara ara batma var acaba diyorum 🙈
T çizgisi c den koyuysa hamilesinidir insALLAH benim de bat 4 Mart heycanla bekliroum ağrım kasıkta var ara ara karın ağrım bel ağrım yumurtlamadan sonra başladı ve hala devam edio yumurtlama 19 subatti bakalım rabbim neler gösterip yaşatacak hayirlisi yüce rabbim den İnsALLAH güzel haberlerini bekliyorum 🌸😊

T çizgisi c den koyuysa hamilesinidir insALLAH benim de bat 4 Mart heycanla bekliroum ağrım kasıkta var ara ara karın ağrım bel ağrım yumurtlamadan sonra başladı ve hala devam edio yumurtlama 19 subatti bakalım rabbim neler gösterip yaşatacak hayirlisi yüce rabbim den İnsALLAH güzel haberlerini bekliyorum 🌸😊
ayy inşallah hamilesinizdir ve güzel haberler alırsınız :KK200: Koyu çıkıyor 1 hafta yumurtlama sürmez diye düşünüyorum ama mart 7-8 gibi adet bekliyorum daha ümitlenmek için erken olabilir:110:

ayy inşallah hamilesinizdir ve güzel haberler alırsınız :KK200: Koyu çıkıyor 1 hafta yumurtlama sürmez diye düşünüyorum ama mart 7-8 gibi adet bekliyorum daha ümitlenmek için erken olabilir:110:
Aynwn en fazla iki gün suruyo yumurtlama hadi olsun oslun üç de bence hayırlı haberin göstergesidir rabbim dileginizi boşa cikarmisnn İnsALLAH eviniz evimiz çocuk sesiyle coşsun Allah'ın izniyle rabbim bebek sevgisini taddrisin evlerimiz hep oyuncaklarla dağılsın 😘🌸😊😊

Aynwn en fazla iki gün suruyo yumurtlama hadi olsun oslun üç de bence hayırlı haberin göstergesidir rabbim dileginizi boşa cikarmisnn İnsALLAH eviniz evimiz çocuk sesiyle coşsun Allah'ın izniyle rabbim bebek sevgisini taddrisin evlerimiz hep oyuncaklarla dağılsın 😘🌸😊😊
Amin canım amin dua edicem senin içinde umarım ikimizde tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize:KK200::KK200:. Dileyen herkese rabbim nasip etsin :KK36:

Aynen cnm benim.hersey gonluce olsun dua ederim niye etmeyim cnm

Benimde 8.gun cnm bwnimde agrilarim.kesildi gibi hafif kasikta var bugun sanki göğüsüm agroyor gibi hayirlisi bakalim bekleyip görelim
Canım test yaptinmi sen ben yarın regli günüm ağrılarım hala var adet olcam gibi hissediyorum bilmiyorumda kafamda deli sorular yarın da gelmmesse ozman test yapmayı düşünüyorum ben tatlim

Canım test yaptinmi sen ben yarın regli günüm ağrılarım hala var adet olcam gibi hissediyorum bilmiyorumda kafamda deli sorular yarın da gelmmesse ozman test yapmayı düşünüyorum ben tatlim
Canim yaptim dun yaptim negatif cikti eğer adet olmazsam ogunde yaprim benim halen sol kasigim ağrıyor insallah adet olmazsin cnm bebis vardır😊

Kızlar benim ilişkimin 7.gunu idrar testinde acaba ne zaman belli olur ne zaman yapayım ilk denememiz daha
Daha cok erken cnm normalde yumurtlaminin uzerinden 11-12 gecmesi lazim hakkinizda hayurlisi olsun bekleyin biraz daha bence

Canim yaptim dun yaptim negatif cikti eğer adet olmazsam ogunde yaprim benim halen sol kasigim ağrıyor insallah adet olmazsin cnm bebis vardır😊
İnşallah benim 4 gün varken yaptım negatif ti birdaha yapamadım yarın bakalım olmazsam alıp salı sabahı yapmayı düşünüyorum adet ağrısı gibi ağrılarım hep var ama bı yandanda olsa azda ümit oluyor gelmeyince bekliycez dua ediyorum inşallah ikimizde güzel haberler veririz kuzum 🥰🙏

İnşallah benim 4 gün varken yaptım negatif ti birdaha yapamadım yarın bakalım olmazsam alıp salı sabahı yapmayı düşünüyorum adet ağrısı gibi ağrılarım hep var ama bı yandanda olsa azda ümit oluyor gelmeyince bekliycez dua ediyorum inşallah ikimizde güzel haberler veririz kuzum 🥰🙏
Allah razi olsun canim benim 💙rabbim dualarini yaşamayı nasip etsin🙏 zaten cnm hamilelikle adet agrilari hemen hemen benziyor birbirine ben hamile oldugumu öğrendiğimde o kadar kotuyduku kasiklarim dedimki tamaman ben adet olacagam dedim adet gunu test yaptim poztif cikti 1 hafta kalsi yapmistim negatifti adete 1 gun kalasi yaptim negatifti adet gunu yaptim.cikti cnm bunda da bekliyorum cnm bakalim rabbim hayirlisiyla nasip etsin isteyen herkese ve bize E ESoooop 🤲💞

X