Çok Ucuz Satılık Kıyafetler

Cook teşekkür ederim canim. Oncelikle begenmene gercekten cok sevindim. Guzel dileklerin icin ayrıca teşekkür ederim. Iyi gunlerde kullan:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlım ürünlerim geldi hepsi cok Güzeller özellikle ceket ve üst kıyafet bluzlar tam oldu bayıldım pantolonlar biraz bol oldu azıcık daraltılması gerekiyor onları terzye vericem ama hepsi Yep yeni mia gibi sorunsuz ayrıca hediyelerini için cok teşekkür ederim cok mutlu ettin beni tatlım

Gule gule kullan canim. Begenmene cok sevindim:)

Tşk ederim cnm sağol

Kizlar 36 numara ayakkabi. Cok severek ve beğenerek aldim ayagimi cok sıktıgi icin 20 tl ye satiyorum. 4-5 kez giyebildim o da ayagimi mahvetti normalde topukluda 38 giyiyorum. Hangi akla hizmet aldiysam 2 yıl once almistim bir mülakat icin. Icindeki yazisi silinmiş. Torino diye bir magazadan almistim.

Eklentiler

• $1399812526847.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 60
  • $1399812541456.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 63

37 ye de olur kizlar. Ayağınız cok genis değilse

beyaz dantel bluzu almak istioyrum ama nerde otuyosunuz kargo ücretiyel sıfır fiyatına gelecek elden alma durumum olabilir belki

beyaz dantel bluzu almak istioyrum ama nerde otuyosunuz kargo ücretiyel sıfır fiyatına gelecek elden alma durumum olabilir belki
Dantel bluz satildi canim. Yaninda satıldı diye yaziyor

Hanimlar acik yesil penye bluz dardir. Xs gibi dusunun. Mango m beden beyaz etek hic giyilmedi arkadaşlar. Yikandi tatile gitti geldi gecen yaz ama hic giyemedm

Eklentiler

• $1399832061862.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 67
  • $1399832085770.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 66
  • $1399832101646.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 70
  • $1399832114335.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 64
  • $1399832124881.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 66
Hanimlar begendiginiz varsa indirim yaparim. Yeterki dolabimdan ciksin. Temizlik yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…