Çok üzgünüm bir bakar mısınız

Bence kırılmakta haklısınız yabancı değilsiniz sonuçta, hem belki yardım bile ederdiniz oraya gidince babanıza, ağlamayın ama yapılcak birşey yok artık yola çıkmadan önce arayıp sorun uygun musunuz diye .

Cok tesekkurler arkadaslar iyi kötü bütün yorumlariniz icin iyi geldi bana destek oldunuz

Fevriligi vardir normalde de ama ilk defa böyle bisey yasandi yani ben oturur yarim saat kalkariz diye düşündüm boyle bi tepki beklemiyordum yine de
Canımcım belki de baban da öylesine oturup kalkacağınıza yarın gelsinler de doğru düzgün sohbet edelim, hasret gideelim diye düşündü.

Biz Geliyoruz diyince yolda olduğunuz da gelmedi belki aklına. Evden çıkmayın boşa diye söyledi.

Bana kalırsa babanız aksine sizinle daha güzel ilgilenmek, sohbet etmek için yarın gelsinler demiş. Sonra diyip sallamamış, yarın gelsinler demiş. Üzülmek yerine geçiştirmek istemedi belliki diyerek sevinebilirsiniz bile. Bu tamamen aile içi iletişimle alakalı.

Benim aklıma bunun gelmesi babamın böyle davranacağından emin olmam. Sizin babanız ne düşünerek böyle dedi önemli olan o

Kızlar icimi size acmak istedim suan pek iyi hissetmiyorum. Evliyim ve bugün kendi aileme ziyarete gideyim dedim gelecek hafta tatile gidicez gitmeden goruselim istedim. Yola çıktık kardesime geliyoruz haber ver babamlara dedim, evde banyoyu boyuyorlarmis isimiz var yarin gelsinler demis babam.. yolun yarisindan geri döndük eşimle. Cok zoruma gitti ben mi abartiyorum bilmiyorum regl donemindeyim zaten belki onun hassasligi ama gitsek nolcakti zaten isiniz oldugunu gorup fazla durmazdik.. bilmiyorum ağlıyorum surekli kendimi kotu hissettim size birakiyorum..
Önceden aramamışsınız, evde badana varmış. Alınacak bir şey yok bir dahaki sefere arayın napıyosunuz ne ediyosunuz diye. Boya badana evde ne işiniz var iş güç koku vs olur

Ya şöyle bişey mesela aileniz izzeti ikram etmeyi seven biriyse sizle v esinizle iyi ilgilenemezler diye reddetmiş olabilirler. Yani olabilir insanların işi olur, yaşlılık yorulmuslardir o an birini ağırlayacak durumda hissetmezler ne bilim boya yaparken işlerini yarıda kesmek istememiş olabilirler. Bence üstünüze alınmayın bu durumu. He birde gitmeden önce evdeyken haber verirsiniz artık olur biter ,😊

Çıkmadan aramanız lazımdı hata sizde. Babanızın yapısını bilemem ama ben de çatkapı gelinmesinden, haber verilmemesinden hiç hoşlanmam. Düşüncesizce

Sizin evler ayrılmış artık. Kök aileniz de olsa gitmeden önce aramalıydınız. Kötü niyet olmadığı için ağlamanız biraz abartı olmuş.

Konu sahibi, ailenize böyle hemen alınacaksanız daha çok işiniz var..

Belli ki ev de biraz dağınık büyük ihtimal Damada mahçup olmak istemiyorlar. Bunun için ne triplere girin ne de kocanızın gözüne gözüne sokun.

Boyayı babanız yapıyor sanırım...Eğer ki o yapıyorsa insan ter,su içinde kalıyor...Siz tertemiz geleceksiniz adam belki duşunu almadan,temiz giyinmeden eşinizle görüşmek istememiştir...:KK56:

Kardesiniz araciligi iyi yapamamis. Bence babana ugrasinlar mi diye sormus, o da yarin gelsinler daha uygun olur demis. Babaniz bence sizin yolun yarisindan geri dondugunuzu falan bilmiyor.

Babanızın yarın gelsinler demesine alınacak kadar samimi aile ilişkileriniz varsa kardeşinizden neden geliyoruz diye haber yolluyorsunuz ki.

Benim babam da böyle tepki verse bende bozulurum yabancı mıyız sanki diye düşünürüm ama ben kardeşime babamlara haber ver demem.En fazla evde misiniz diye sorarım.

Büyük ihtimal babanız yola cıktıgınızı düşünemedi ve boya işleri ile uğraştığı için yarına erteledi.

X