çok uzun affınıza sığınıyorum...

Adam da da hata var sen yalan söylemişsin oda sineye çekmiş madem her kavga da önüne getirecek defolsun gitsin ne yani.
Bu bekaret meselesi de ilk olduğunu düşünerek söylüyorum o darlık ve senin bir şey bilmeyişinden anlamıştır bence ilk olduğunu. Kan gelmedi diyerek te acaba yaptı da ben mi anlamadım düşüncesiyle zarf atmiştir sana.
Bekaret için mi sevdiğin için mi devam ediyorsun bunu bir düşün bilirsin az çok hayatınızın nasıl olacağını.
Eğer sorunun bekaretse fazla katlanma derim bulursun elbet kafana göre birini.

affeedilmeyecek,unutulmayacak hatalar yapmamışsın bence...
her ilşki zamanla monotonlaşır ilk başlarda ki kadar mükemmel olmasını bekleme...

Şu anlattıkların yani senin anlatım biçimin bu adam da hiç eksi yok hep sen yapmışsın gibi duruyor canım.
Kısıtlayan bir tip ?

Dost aci soyler ve doğrular aci verir tatlım şuan sen bu yorumlardan dolayı vicdan yaptın onun saskinligi

ben hatalarımın farkındayım, farkında olduğum için asla tekrarını yapmıyorum. bana güvensin diye elimden gelen herşeyi yapıyorum. sözünden çıkmıyorum, sesimi çıkarmıyorum. bazen düşündüğüm zamanlar oluyor bekaret yüzünden mi diye. ama sonra onu ne kadar çok sevdiğim aklıma geliyor. uzaktayız bir fotoğrafı ağlamama neden olabiliyor. özlüyorum.
belki ailesinden çok seviyorum, değer veriyorum.
kii ailemden ayrı olduğum zamanlar o askerdeyken, ailemi de özlüyordum tabi ama onun özlemi bir başkaydı.
ben ilk defa birine körü körüne bağlandım. ilk defa biriyle evlilik hayalleri kurdum. herşeyimin ilki o.
hatalarımı tabiki kabul ediyorum bunlar çok mu geri dönülmez hatalar.
dediğim gibi onunda hataları oldu hatta bana doğum gününe gittiğim kızla ilişkimi kestirdi. ama şuan o kızla kendi konusuyor. sanki arkadasıymış gibi.
hatta o kıza da lunatic çok iyi biri biraz beklesin beni kesinlikle evleneceğim insan demiş.
bunu da o kızla ortak bi arkadasım var o söyledi. ben bu kişiyle görüştüğünü bildiğim halde sesimi çıkarmadım. ınstagramdan bi foto paylaşmış altına bi kız oooo x buralara geliyorsun neden bana yazmıyorsun demiş. o da altına yine gelecem görüşürüz demiş. bunu ona söyledim ama asla tartışma yaratacak biçimde değil ve dinledim onu açıklaması mantıklı gelince yine sesimi çıkarmadım. bu tarz şeyleri onun da oldu. aslında benim hatalarım da buna benzer şeyler değil mi?

ben hatalarımın farkındayım, farkında olduğum için asla tekrarını yapmıyorum. bana güvensin diye elimden gelen herşeyi yapıyorum. sözünden çıkmıyorum, sesimi çıkarmıyorum. bazen düşündüğüm zamanlar oluyor bekaret yüzünden mi diye. ama sonra onu ne kadar çok sevdiğim aklıma geliyor. uzaktayız bir fotoğrafı ağlamama neden olabiliyor. özlüyorum.
belki ailesinden çok seviyorum, değer veriyorum.
kii ailemden ayrı olduğum zamanlar o askerdeyken, ailemi de özlüyordum tabi ama onun özlemi bir başkaydı.
ben ilk defa birine körü körüne bağlandım. ilk defa biriyle evlilik hayalleri kurdum. herşeyimin ilki o.
hatalarımı tabiki kabul ediyorum bunlar çok mu geri dönülmez hatalar.
dediğim gibi onunda hataları oldu hatta bana doğum gününe gittiğim kızla ilişkimi kestirdi. ama şuan o kızla kendi konusuyor. sanki arkadasıymış gibi.
hatta o kıza da lunatic çok iyi biri biraz beklesin beni kesinlikle evleneceğim insan demiş.
bunu da o kızla ortak bi arkadasım var o söyledi. ben bu kişiyle görüştüğünü bildiğim halde sesimi çıkarmadım. ınstagramdan bi foto paylaşmış altına bi kız oooo x buralara geliyorsun neden bana yazmıyorsun demiş. o da altına yine gelecem görüşürüz demiş. bunu ona söyledim ama asla tartışma yaratacak biçimde değil ve dinledim onu açıklaması mantıklı gelince yine sesimi çıkarmadım. bu tarz şeyleri onun da oldu. aslında benim hatalarım da buna benzer şeyler değil mi?
bu anlattıklarına bakılırsa sen ipleri tamamen vermiş onun eline...
hiç sesin çıkmıyo...
biraz göster kendini..
herşeye susma...
ne kadar kendine güvenli durursan o kadar çekici olursun...

Sen el mahkum o ne yaparsz eyw. der olmuşsun tek sebebi de birlikte olmanız.
Sesini çıkar herşeye tamam tamam deme asla. Ha olmayacaksa da zorlama..

bu anlattıklarına bakılırsa sen ipleri tamamen vermiş onun eline...
hiç sesin çıkmıyo...
biraz göster kendini..
herşeye susma...
ne kadar kendine güvenli durursan o kadar çekici olursun...

Sen el mahkum o ne yaparsz eyw. der olmuşsun tek sebebi de birlikte olmanız.
Sesini çıkar herşeye tamam tamam deme asla. Ha olmayacaksa da zorlama..

herkesin yaptığı hatayı yapıyorum şuan kaybetme korkusuyla sesimi çıkaramıyorum. sesimi çıkarsam burdaki konu gibi olur saçmalarım haklıyken haksız duruma düşerim. anlatabiliyor muyum bilmiyorum ama size yemin ederim yalancı değilim ben. sürekli sevgilimi kandırayım tarzında da yaklaşmıyorum. yine yemin ederim ki daha öncesi yoktu herşeyimi anla yaşadım ben. :KK43:

Canım böyle devam ederse adam herşeyi yapar ki yapmaya başlamış sonu evlilik olmaz sende bilinmezlere sürüklenir gidersin. Daha çok gençsin şimdiden ah vah etmeye gerek yok bence. Öncelikle tavrını koy olması gibi gerektiği gibi olsun herşey. Seni kısıtlmasına izin verme, biraz da carlmaya başla artık çok ezik görmüş seni.

Eski konularına bakarak değil yazdıklarını okuyarak yorum yaptık biz canım. Emin ol bunları yazan başkası olsa senin tepkin de farklı olmazdı.Sanırım sen yanlış anlattın. Bu kadar kişi yanlış söylüyor olamaz değil mi? Ya da gerçek bu..

herkesin yaptığı hatayı yapıyorum şuan kaybetme korkusuyla sesimi çıkaramıyorum. sesimi çıkarsam burdaki konu gibi olur saçmalarım haklıyken haksız duruma düşerim. anlatabiliyor muyum bilmiyorum ama size yemin ederim yalancı değilim ben. sürekli sevgilimi kandırayım tarzında da yaklaşmıyorum. yine yemin ederim ki daha öncesi yoktu herşeyimi anla yaşadım ben. :KK43:
bırak o korksun seni kaybetmekten..
çek biraz kendini...
yaaa seninkiler yalan tamam ama bi anlık durumu kurtarma yalanları...
bu kadar güvensizlik yaratacak ne var yani...
parasınımı çaldın,dolandırdınmı,,iftiramı attın ne yani bu kadar hayati konu...
üstelik affetmiş hatalarını..
madem güvenmiyo affetmeseydi...
hem affedip hem aynı muhabbeti ısıtıp ısıtıp önüne koymak ne yani...
ne kadar güçlü durusan o kadar dikkate alınırsın...
lütfen susma...
bende evliliğimin başında aynı senin gibiydim susardım hem aman huzursuzluk olmasın,aman kaybetmeyeyim diye ezilen ben oldum hep...
sonra uyandım tabi sesim yükseldi, duruşum değişti her kararımı kendim verdim o zaman benden kıymetlisi olmadı...

Annemin bir lafı vardır çok yemin eden çok yalan söyler diye.. Öncelikle yemin etmeyi bırakın. Sevgilinize de mi böyle yapıyorsunuz? Sana yalancısın demiyoruz. Sadece gereksiz çok yalan söylemişsin, belki de onu kaybetmekten korktun bunu bilemeyiz... Ama yaptıkların doğru değil bunu kabul et.. Sana düşen erkek arkadaşının üstüne gitmek ona yeminler etmek değil güvenini kazanmaya çalışmak, çabalamak. Yemin o kadar basit bir hale geldi ki insanlar artık yeminlere bile inanmıyor ne yazık ki ...

Çoğu senin hatan cnm. Ne desem bilemedim... kaçan kovalanır ama zamanğnda kacman lazmdı..

Canım böyle devam ederse adam herşeyi yapar ki yapmaya başlamış sonu evlilik olmaz sende bilinmezlere sürüklenir gidersin. Daha çok gençsin şimdiden ah vah etmeye gerek yok bence. Öncelikle tavrını koy olması gibi gerektiği gibi olsun herşey. Seni kısıtlmasına izin verme, biraz da carlmaya başla artık çok ezik görmüş seni.

sesimi çıkarırsam sen çok değiştin eskisi gibi değilsin demesinden çekiniyorum. ama bende istiyorum tabi rolleri değişip onun bana davrandığı gibi davranmayı çok istiyorum. yapamıyorum :KK43:

Eski konularına bakarak değil yazdıklarını okuyarak yorum yaptık biz canım. Emin ol bunları yazan başkası olsa senin tepkin de farklı olmazdı.Sanırım sen yanlış anlattın. Bu kadar kişi yanlış söylüyor olamaz değil mi? Ya da gerçek bu..

anlatmaya çalıştığım gibi ben konumu açarken saçmaladım hep kendi hatalarımı yazdım.

bırak o korksun seni kaybetmekten..
çek biraz kendini...
yaaa seninkiler yalan tamam ama bi anlık durumu kurtarma yalanları...
bu kadar güvensizlik yaratacak ne var yani...
parasınımı çaldın,dolandırdınmı,,iftiramı attın ne yani bu kadar hayati konu...
üstelik affetmiş hatalarını..
madem güvenmiyo affetmeseydi...
hem affedip hem aynı muhabbeti ısıtıp ısıtıp önüne koymak ne yani...
ne kadar güçlü durusan o kadar dikkate alınırsın...
lütfen susma...
bende evliliğimin başında aynı senin gibiydim susardım hem aman huzursuzluk olmasın,aman kaybetmeyeyim diye ezilen ben oldum hep...
sonra uyandım tabi sesim yükseldi, duruşum değişti her kararımı kendim verdim o zaman benden kıymetlisi olmadı...

nasıl başardın onu. senin adına gerçekten çok sevindim..

Anlatmaya çalıştığım gibi ben konumu açarken saçmaladım hep kendi hatalarımı yazdım.

Anladım.. Bu yüzden bu şekilde yorum yaptık biz. Hep senin hatan var gibi... Neyse madem seni affetti eski konuları gün yüzüne çıkarmasına izin verme. Çıkarırsa da bunları başıma kakmak her fırsatta bana laf sokmak için mi affettin beni diye sert bir şekilde konuş. Tepkini koy.

Yavaş yavaş değiş bir an da değil tabi. Adım adım ilerle. Ama ateş püskürme adama buradan gaza gelip :)

Anladım.. Bu yüzden bu şekilde yorum yaptık biz. Hep senin hatan var gibi... Neyse madem seni affetti eski konuları gün yüzüne çıkarmasına izin verme. Çıkarırsa da bunları başıma kakmak her fırsatta bana laf sokmak için mi affettin beni diye sert bir şekilde konuş. Tepkini koy.

Yavaş yavaş değiş bir an da değil tabi. Adım adım ilerle. Ama ateş püskürme adama buradan gaza gelip :)

teşekkür ederim yorumlarınız için yavaş yavaş dediğinizi yapmaya çalışcam. kaş yaparken göz çıkarmam umarım :)

Empati kur aynılarını o yapmış hatta 3 kızla evde takılmış vs ve sen sonra öğreniyorsun ?

Bu adama bel bağlama sonunuz yok sizin işi bitince yaptıklarını yüzüne vurup ayrılcak buda işin bahamesi ki adam olaaydı yatağa kadar geldi istemediği bişeyle karşılaştı onurlu olup devam etmezdi keyif yapıyır şuan dik dur biraz ipleri geri al

öncelikle her sonuca hazırladım kendimi..
değişmeye karar verdim...
önce kendimi çektim biraz sonra o gereksiz kızdığı zaman susmadım...
sadece onun için yaşamamayı öğrendim...
nasıl yaklaşırsa öyle karşılık verdim....
hiç ağlamadım karşısında...
güzel bi konuşma yaptım...
ben pes ediyorum artık ne yaparsan yap dedim..
kaybetme korkusu yaşadı sanırım ilk kez...
tabi bunları abartmadım yada yapmacık olmadım...
onun kararlarınada saygı duydum kendi kararlarımıda sorgulatmadım...
şimdi bişey söyleyeceği zaman 2 kere düşünüp söyler...

Yorumlara inanamiyorum .. Adama karsi hatalar yapmissiniz ve konu kapanmis affetmis v.s. oyle dev sorunlarda degilmis.

Ustunuze gelmesinin tek nedeni var artik yasayacaklarinizi yasamissiniz. Heyecan bitmis.

Adamin akli nerdeymis bitlikte olana kadar. Sonradan mi cikardi karsina ilk sorunlari!!
Birde ne cirkin konusma " tek damla kan gelmedi" direk postalama nedeni ama iste beraber olmussunuz hadi sitedeki bazi kizlarin dedigi gibi arkasinda durun bu durumun.

Birde bu adama hak veren olmus.

Ilidkinizi bundan daha iyi hale getoremezsiniz. Karsilikli konusup evlilik icin gun karari alacaksiniz hepsi bu.

Empati kur aynılarını o yapmış hatta 3 kızla evde takılmış vs ve sen sonra öğreniyorsun ?

Bu adama bel bağlama sonunuz yok sizin işi bitince yaptıklarını yüzüne vurup ayrılcak buda işin bahamesi ki adam olaaydı yatağa kadar geldi istemediği bişeyle karşılaştı onurlu olup devam etmezdi keyif yapıyır şuan dik dur biraz ipleri geri al

1 yıl boyunca karakterini iyi çözdüğümü düşünüyorum. ayrılmak isteseydi 5 ay önce ilişki yaşadıktan sonra ayrılırdı eminim. :KK43:

Yorumlara inanamiyorum .. Adama karsi hatalar yapmissiniz ve konu kapanmis affetmis v.s. oyle dev sorunlarda degilmis.

Ustunuze gelmesinin tek nedeni var artik yasayacaklarinizi yasamissiniz. Heyecan bitmis.

Adamin akli nerdeymis bitlikte olana kadar. Sonradan mi cikardi karsina ilk sorunlari!!
Birde ne cirkin konusma " tek damla kan gelmedi" direk postalama nedeni ama iste beraber olmussunuz hadi sitedeki bazi kizlarin dedigi gibi arkasinda durun bu durumun.

Birde bu adama hak veren olmus.

Ilidkinizi bundan daha iyi hale getoremezsiniz. Karsilikli konusup evlilik icin gun karari alacaksiniz hepsi bu.

çoğu kadının evlilile yaşadığı şeyi ben önceden yaşadım. bunun arkasındayım bir anlık gafletle, sevgiyle yaşadım. o tartışmalar ilişkiden sonra olmadı askerdeyken de çoğu zamanki tartışmamızda önüme atıyordu. ama benim için çok özel olan bişeyi paylaşmışım onunla dediğiniz gibi tek damla kanın hesabını yapacağına bana sarılıp sen benim namusumsun artık demesini beklerdim. bu inanın bi bayan için çok zor bişey. ben de hep o anın hayalini kurardım elbet o kan nasıl bi kan diye hep merak etmiştim. bu benim içinde hep eksiklik olacak:KK43:

1 yıl boyunca karakterini iyi çözdüğümü düşünüyorum. ayrılmak isteseydi 5 ay önce ilişki yaşadıktan sonra ayrılırdı eminim. :KK43:

bak canım kimseyi 1 yılda çözemezsin, hatta aynı evde yıllarca yaşadığın adamı çözemiyorsun o çözdüm işini geç , ayrılmak istese birlikte olunca ayrıldı demişsin bununla ilgili de şunu söylemek isterim, niye ayrılsın ki ? her dediğini yapıyosun, sürekli alttan alıyorsun, seviyorsun, yanında da değilsin ki sürekli sana hesap versin ( ki senden istiyor bunu )

Meraba lunatic.dha önce konuşmuştuk seninle hatırlarsan.benimde güven sarsıcak davranışlarım olmuştu yalan söylemesemde.şuan herşey yolunda ama.
Bence bu kadar yalana rağmen sana inanmasının sebebi senin iyi niyetin.ve seninde yalan söylemenin sebebi fazla kısıtlayıcı olması.benimde yanlış davranışlarım biraz bundan kaynaklandı.herşeye fazla takıldı.ama ilişkinin ilk zamanları böyleydi normalde öyle kısıtlayıcı ya da herşeye takıcak biri değil.konuşmuştuk da bi süreliğine böyle olcağını.
Canım senin hataların var tamam ama bu kadar alttan alma bence.güvenini kazan herşeyini paylaş ama tek taraflı olmamalı böyle.o her istediğini yaparken sen bişeylerden ödün verme.ve her zaman böyle kısıtlayıcı olcaksa eğer ciddi de düşünüyosan bence iyi düşün canım yapabilir misin?

X