çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum

ban_soul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
24
0
çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum... boyum 1.65 kilom 42... boyum kiloma göre uzun olunca çok çirkin bir görüntü oluyor... bacaklarım kollarım çok ince, hiç güzel durmuyor... benim yediğim yemekleri normal bir insan yese heralde obez olmuştu... kan değerlerimede baktırdım hiçbir sorun çıkmadı... yardımcı olursanız çoook sevinirim...

valla bildiğim kadarı ile kalorisi yüksek olan gıdalardan yemelisin ceviz findık muz gibi bunları araştırırsın bide günde 5 kere yiyosan 10 kere yiyeceksin yemekten önce ve aralarda su içmiycekmişsin yemekden bi 30 dakika kadar sonra içebilirsin bende zayıfım ama bide emziriyorum ben nasıl kilo alcam bilmiyorumbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

sütlü tatlar ve hamur tatlılardan da bol bol yemelisin hamur işlerinden de bide meyve bunlardan bol bol tüketeceksinsositososito

çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum... boyum 1.65 kilom 42... boyum kiloma göre uzun olunca çok çirkin bir görüntü oluyor... bacaklarım kollarım çok ince, hiç güzel durmuyor... benim yediğim yemekleri normal bir insan yese heralde obez olmuştu... kan değerlerimede baktırdım hiçbir sorun çıkmadı... yardımcı olursanız çoook sevinirim...

canım şu ekmeğin üstüne sürülen çikolardan yok mu onlardan al kaşık kaşık ekmeksiz ye fayda sağlıyor özellikle televiyon karşısında akşam yyiebilirsin ben muzun üstüne sürüyorum yanında da süt içiyorum çok iyi oluyor şimdi ramazan dolayısıyla yiyemeyebilirisn ramazandan sonra bir dene ama hergün ye kafana da takma derim rahatsızlığın yoksa boşver ilerde eminmki alınır

Son düzenleme:
ben herşey yiyorummm... her dakka yiyorum... bi ara yüksek kalorili şeyleri çok yiyim dedim yine faydası pek olmadı... iftarda zaten çok az su içiyom...midemi su ile doldurmamaya çalışıyorum... ama yine bi etkisi olmuo...

canım şu ekmeğin üstüne sürülen çikolardan yok mu onlardan al kaşık kaşık ekmeksiz ye fayda sağlıyor özellikle televiyon karşısında akşam yyiebilirsin ben muzun üstüne sürüyorum yanında da süt içiyorum çok iyi oluyor şimdi ramazan dolayısıyla yiyemeyebilirisn ramazandan sonra bir dene ama hergün ye kafana da takma derim rahatsızlığın yoksa boşver ilerde eminmki alınır
bunuda bi deniycem bakalım işe yarar inş...

Bende 1.66 boyunda 41 kiloyum.Valla o kadar yiyorum ki anlatamam.Fish oil concreate diye bir balık yağı hapı atıyorum 1000mg ama etki etmiyor.Ben zaten yiyorum,çok mutsuz olmadığım günler.Ama gel gör ki kilo alamıyorum,artık bunun psikolojik boyutundaım.Telkinle kilo alabiliyor muyuz acaba? Hani ben zayıf değilim desemde vücut buna inansa,belki size göre olan ücut anlayışı bana göre değil.Belki de sıfır beden benim için 38 beden.İşin artık bu boyutundayım.

öle olur mu ya hasta olur kız kilo alcam diye şeker hastası mı olsun:mymeka:

bence yaşınla ilgili olabilir bende 17 yaşıma kadar 45e bile çıkamamıştım ama şu an 20 yaşındayım. 55 kiloyum. gayet hatunum:)
ayrıca başka bi topiktede yazdım. gece yatmadan önce 1 kaşık dut pekmezi yedim ben 1-2 hafta. sonrasında kilo almaya başladım. bende çok yerdim. yediklerim nereye gidiyo diye düşünürdümi hem dut pekmezi kan yaptığı için yağ olarak almıyorsun kilo. bence dene:KK66:

Bende 1.66 boyunda 41 kiloyum.Valla o kadar yiyorum ki anlatamam.Fish oil concreate diye bir balık yağı hapı atıyorum 1000mg ama etki etmiyor.Ben zaten yiyorum,çok mutsuz olmadığım günler.Ama gel gör ki kilo alamıyorum,artık bunun psikolojik boyutundaım.Telkinle kilo alabiliyor muyuz acaba? Hani ben zayıf değilim desemde vücut buna inansa,belki size göre olan ücut anlayışı bana göre değil.Belki de sıfır beden benim için 38 beden.İşin artık bu boyutundayım.
Allah sanada kolaylık versin.. bende balık yağı almayı düşünüyodum. sonra bazı balık yağı kullanan arkadaşlarımı gördüm. onlarda aşırı kilo ve cilt bozukluğu yaptı.. bu yüzden kullanıp bünyemi bozmak istemedim... başka yöntemler bulmaya çalışıyorum...

öle olur mu ya hasta olur kız kilo alcam diye şeker hastası mı olsun:mymeka:

bence yaşınla ilgili olabilir bende 17 yaşıma kadar 45e bile çıkamamıştım ama şu an 20 yaşındayım. 55 kiloyum. gayet hatunum:)
ayrıca başka bi topiktede yazdım. gece yatmadan önce 1 kaşık dut pekmezi yedim ben 1-2 hafta. sonrasında kilo almaya başladım. bende çok yerdim. yediklerim nereye gidiyo diye düşünürdümi hem dut pekmezi kan yaptığı için yağ olarak almıyorsun kilo. bence dene:KK66:
ben kan tahlillerimi yaptırdım. kansızlık yok... ama zaten pekmezi çok tüketen biriyim... yinede saol... daha çok tüketmeye çalışıcam...

bontavi kilo aldırıcı diye bir kapsül var nette araştırdım yorumların çou olumlu yönde aldım bugün ianşallah işe yarar 47 kiloyum bayrama kadar 50 olsam keşkeboshayallersmile

bontavi kilo aldırıcı diye bir kapsül var nette araştırdım yorumların çou olumlu yönde aldım bugün ianşallah işe yarar 47 kiloyum bayrama kadar 50 olsam keşkeboshayallersmile
denedikten sonra buraya sonucu yazarmısın canım... gerçekten işe yarıyorsa bende alıyım...

bence sadece yiyerek kilo alma sırf yağ alırsın güzel olmaz hemde kolesterol vb tehlikesi var
bir spor salonuna git orda kilo almak için özel çalışma yaptırırlar kas da almış olursun böylece

Spor yapıyormusunuz?

ewet yapıyorum ama evde... önceden vücudumu esnetmek için yapıyordum... sonradan kaslarımı çalıştırarak kilo alabileceğimi öğrenince kas hareketleri yapmaya başladım ama daha yeni... 1-2 kez yaptım... deniycem bunu, belki böylece kilo alabilirim...

Bazı kişilerin metabolizması hızlı çalışır.Kilo alması zordur.

ewet gerçekten öle... galiba benim kilo alamamamın bir nedenide bu... bağırsaklarım acayip derecede çok çalışıyor... bunu nasıl durdurabilirim bilmiyorum... genellikle kilo almak için satılan ilaçların tümü iştahsızlık için, ama benim böyle bir sorunum yok... bildiğiniz bir çözüm varsa lütfen paylaşın...

Bende de aynı sorun vardı. Kan tahlillerini de sağlık ocağında yaptırmıştım. Sağlık ocaklarına falan da pek güvenmemek gerekiyormuş. Bende guatr problemi varmış şuan tedavi görüyorum. Eğer sende sağlık ocağı gibi bir yerde yaptırdıysan testlerini düzgün bir hastanede tekrar yaptırmanı tavsiye ederim.

X