çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum

ya ablalar banada cevap verin :KK43: 16 yaşındayım 167-170 boylarındayım kilom 42-43 arası kilo alır mıyım ben ya çok üzülüyorum denemediğim şey kalmadı çöp gibiyim resmen annem yavaş yavaş şişiyorsun diyor ama o squat hareketinden kaynaklanıyor olsa gerek :KK43: daha doktora gitmedim gitsem hangi bölüme gitmem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

ablacım bağırsaklarında şerit filan var mı bunun testini yaptırabilirsin. bunun dışında bi sağlık sorunun da yoksa bence kafaya takma ben de liseli iken yurtta kalırdım. Aman allahım yediğim yemeğin haddi hesabı yoktu hem orda yerdim hem gelince eve kalan ne yemek varsa ekmeğin arasına koyar yerdim. artı kola çikolata günlük tüketirdim. kaç kalori alırdım bilmiroum 4000 filan vardır :KK53: ama 50 kilo civarı olurdum. Bi grip olsam hemen 3-4 kilo verirdim. Bünye meselesi. Şimdi de 53 kiloyum bu arada yaşım 28. Ama o zamanın çeyreğini ancak yiyorum, ekmek yemiyorum çikolata belki ayda bi tane. vs vs
Üzülme yni bi hastalık olamadığı sürece zayıflıktan bi zarar gelmez. ileride nasılsa böyle olmayacak metabolizman yavaşlayacak.

Küçükkende çok zayıfmışım hiçbişey yemezmişim sürekli vitamin hapı iştah şurupları vs kullanırdım hatırlıyorum annem çok uğraşırdı ozamanlarda etki etmedi tabi etkisini şimdi gösteriyo sanki valla 2 tabak mantıyı ekmekle yiyorum hemde zevkle zorla değil görenler dehşete düşüyo ama artık denemedğim şey kalmadı o yuzden kafaya takmıyorum tek gıcığıma giden yiyip yiyip kilo alamamam iştah problemim olsa fln neysede amaaan genede saol ablacım

Son düzenleme:
Küçükkende çok zayıfmışım hiçbişey yemezmişim sürekli vitamin hapı iştah şurupları vs kullanırdım hatırlıyorum annem çok uğraşırdı ozamanlarda etki etmedi tabi etkisini şimdi gösteriyo sanki valla 2 tabak mantıyı ekmekle yiyorum hemde zevkle zorla değil görenler dehşete düşüyo ama artık denemedğim şey kalmadı o yuzden kafaya takmıyorum tek gıcığıma giden yiyip yiyip kilo alamamam iştah problemim olsa fln neysede amaaan genede saol ablacım

Şimdi 19 yaşındayım ve 57 kiloyum :KK48: bide silikon taktırdım.. :KK48: yani yılların geçmesi yeterli oluyor kilo almak için.. herhangi bir metabolizma problemi yoksa yanii. darısı tüm kilo alamayanların başına:p

Şimdi 19 yaşındayım ve 57 kiloyum :KK48: bide silikon taktırdım.. :KK48: yani yılların geçmesi yeterli oluyor kilo almak için.. herhangi bir metabolizma problemi yoksa yanii. darısı tüm kilo alamayanların başına:p
ben hala çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum bi tek hamileliğimde almıştım dert etmeyin kiloyu hamile iken muhakak alınıyor yani ben zaman içinde önceki kiloma dönmüştüm ama son bi yıldır iki üç kilo aldım şu an kilom sabitlendi 48 im boyumda kısa 157 158 falan yaşım 28 :) boşverin ben cok dr lara gittim kilo alamıyorum diye ne haplar iğneler ilaçlar içtim hiç faydası olmadı

Iste bu başlığı ariyordum bende ne yapsam olmadı olan istahimda gitti dışardan fizigin iyi diyolar boyum 168 kilom 47 48 lerde takildi resmen 24 yadindayim lise donemlerimde adet düzensizliği icin hap kullanmistim onda 58 e kadar gördüm eskiden böyle olunca haliyle şimdi kemik torbası gibi duruyorum kilo aldigimda orantili alıyorum aslında kotu durmuyor yani. Protein tozları balik yağları hepsini kullandim diuetistene de gittim hersey normal diyo ama olan istahimda gitti birsuru bişeyler verdi kuru meyve falan filan da zaten istahim yok oglen onları yiyince birşey yiyesim kalmiyo dahasi gitgide zayifliyorum

ya ablalar banada cevap verin :KK43: 16 yaşındayım 167-170 boylarındayım kilom 42-43 arası kilo alır mıyım ben ya çok üzülüyorum denemediğim şey kalmadı çöp gibiyim resmen annem yavaş yavaş şişiyorsun diyor ama o squat hareketinden kaynaklanıyor olsa gerek :KK43: daha doktora gitmedim gitsem hangi bölüme gitmem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kilo-almak-isteyenler-buyrun.870248

Kilo alıcam derken vucüdunuz bozmayın. Yazımı okuyun derim canım :KK66: merak etneyin bişeyin reklamını falan yapmıyorum.

Arkadaslar 2 çocuk annesi yim 45 kiloyu birinde 15 diğerinde 20 kilo aldım hamileliklerimde ama doğurdu sonra 1 gr bile kalmadı iştahı bol sürekli yemek yiyen biriyim eşimle aynı yiyorum o alıyor ben alamıyorum söyle diyim 1 büyük boy Pizza yi tek başıma yiyorum ama yok ne yapmalıyım sizce boyum 1.65 kilo 45 25 yasimdayim

Akşamları krem peyniriyle 2 tane simit yiyin. Her akşam 5-10 kaşık pekmez. Gün içinde birer avuç fındık ceviz. Yemek yemek için canınızın bişeyler çekmesini beklemeyin az yemek yiyin ama sık sık yiyin. Çok yemek yediğiniz zaman vücut çok çalışıyor eritmek için ve daha hızlı çalışmaya alışıyor. Bende sizin gibiyim 1.66 boyum var kilom 49.

Bi ara bu dediklerimi yaparak 58 kiloya kadar çıkmıştım sonra yavaş yavaş 53 kiloya sabitlenmiştim. Şimdi yapmıyorum 49a düştüm bir ayda.

Yarın bağırsak için tahlile gidicem. Annem çocukken kurt vardı sende diyince ondan şüphelendim. Sabah kahvaltınızı da hep aynı saatte ve mutlaka yapın. Atlamamanız gereken en önemli öğün sabah kahvaltısı. Vitamin için hap almak yerine doğal yollardan vitamin sağlamak daha mantıklı geliyor. Bu arada yaşla da pek ilgisi yok ben 28 yaşımdayım ve lisedeykende aynı boy ve kilodaydım.

Çok yiyince miğde büyüyor sadece ve belinizin üst kısmı kalınlaşıyor. Zaten zayıfız daha çirkin oluyor. Az yesek daha da zayıflıyoruz..Vücuda yaymak için uğraşmak lazım. Ssk varsa devlet hastanesinin diyetistenine gitmek bence en mantıklı olanı. Bu şekilde kilo alsakta geri veriyoruz.

fıstık yada fındık ezmesi ekmeğe sürülüp yenildiğinde ,özellikle akşamları çok işe yarıyor bence

X