çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum

Bende de aynı sorun vardı. Kan tahlillerini de sağlık ocağında yaptırmıştım. Sağlık ocaklarına falan da pek güvenmemek gerekiyormuş. Bende guatr problemi varmış şuan tedavi görüyorum. Eğer sende sağlık ocağı gibi bir yerde yaptırdıysan testlerini düzgün bir hastanede tekrar yaptırmanı tavsiye ederim.

yok hastanede yaptırdım ama tekrar gidip guatr testi yaptırmayı düşünüyorum... hatırlattığın için saol canımm

Allah sanada kolaylık versin.. bende balık yağı almayı düşünüyodum. sonra bazı balık yağı kullanan arkadaşlarımı gördüm. onlarda aşırı kilo ve cilt bozukluğu yaptı.. bu yüzden kullanıp bünyemi bozmak istemedim... başka yöntemler bulmaya çalışıyorum...

valla ben kaç senedir kullanıyorum ara ara bıraktım bu 2. şişem içinde 60 tane var.küçükkende hep aldım.cildim gayet ii ve kilolu degılım ama kıloda alamadım ama acıktırıor yani

valla ben kaç senedir kullanıyorum ara ara bıraktım bu 2. şişem içinde 60 tane var.küçükkende hep aldım.cildim gayet ii ve kilolu degılım ama kıloda alamadım ama acıktırıor yani

bazıları öyle yapıyor.. ama senin dediğin gibi bazı balık yağlarıda etki etmiyor, iştahını açabilir ama benim iştah sorunum yok... ben yediğim halde kilo alamıyorum, birde balık yağında b vitamini veriolar... ben değerlerime baktırdım ve b vitamini normal bende, bi sorun yok yani... bu yüzden almayı düşünmüyorum... ama yinede yorum yaptığın için teşekkür ederm...

çok yemek yediğim halde kilo alamıyorum... boyum 1.65 kilom 42... boyum kiloma göre uzun olunca çok çirkin bir görüntü oluyor... bacaklarım kollarım çok ince, hiç güzel durmuyor... benim yediğim yemekleri normal bir insan yese heralde obez olmuştu... kan değerlerimede baktırdım hiçbir sorun çıkmadı... yardımcı olursanız çoook sevinirim...

kesinlikle aynı durumdayız canım bi öğünde 1.5 ekmek yiorum.

Arkadaşlar selam,yeni katılıyorum aranıza. 162 boyunda 36 kilodayım,bir takım tahliller yapıldı ama ele avuca alınacak bir sorun çıkması. Sadece sol kasağımın bir karış üstünde devamlı ağrı var. Eskiden 46 kiloydum 4 sene içersinde 10 kilo verdim. Son bir senedir 5 kilo verdim. Benim kadar zayıf olan var mı ? yada çevresin. Çok tedirginim şuan lütfen bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun.

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam,yeni katılıyorum aranıza. 162 boyunda 36 kilodayım,bir takım tahliller yapıldı ama ele avuca alınacak bir sorun çıkması. Sadece sol kasağımın bir karış üstünde devamlı ağrı var. Eskiden 46 kiloydum 4 sene içersinde 10 kilo verdim. Son bir senedir 5 kilo verdim. Benim kadar zayıf olan var mı ? yada çevresin. Çok tedirginim şuan lütfen bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun.

Teşekkürler.

Sana yardım edebilecek kişi ancak iyi bir doktor olacak, bu yüzden burda danışmak yerine bence çok iyi bir endokrinoloji uzmanına gitmelisin canım.Bana defalarca şeker yükleme testi yapıldı ve hiç bir şey çıkmadı mesela hipoglisemi hastası olduğumu öğrenmek için 5 farklı yere gitmek zorunda kaldım sonunda adamına düştüm teşhisi koydu gönderdi şu an ilaç bile kullanmıyorum mesela...Hangi şehirdesin sskn var mı sana iyi bir doktor araştıralım...

Bu arada gün içerisinde neler yediğinide bir yaz istersen...

Son düzenleme:
bence yapıyla alakalı.metabolizman çok hızlı çalışıyordur.bi ara bende öleydim.175 boyum war 52 kiloydum.25ten sora almaya başladım.bende çok yemek yiyorum ama 62 kiloym şuan.artı yemek yemekten ziyade spor yap bence.kolların bacakların için.bisiklet özellikle bacak kaslarını çalıştrdığı için kalınlarştırıyor.spor salonlarında kilo almak isteyenler için hareketler war.onları öğrenebilirsin

Sana yardım edebilecek kişi ancak iyi bir doktor olacak, bu yüzden burda danışmak yerine bence çok iyi bir endokrinoloji uzmanına gitmelisin canım.Bana defalarca şeker yükleme testi yapıldı ve hiç bir şey çıkmadı mesela hipoglisemi hastası olduğumu öğrenmek için 5 farklı yere gitmek zorunda kaldım sonunda adamına düştüm teşhisi koydu gönderdi şu an ilaç bile kullanmıyorum mesela...Hangi şehirdesin sskn var mı sana iyi bir doktor araştıralım...

Bu arada gün içerisinde neler yediğinide bir yaz istersen...

Merhaba,cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama gitmediğim doktor kalmadı gibi birşey. Yemek çok az yiyorum,midem küçüldü. Bir oturuşta bir tabak yemeği bile zorlanıyorum bitirmek için. ssk var istanbuldayım. Ama ssk beni bu hale getirdi. Ben zayıfım dedikçe,giy yemek ye işte yok herkes senin gibi olmak istiyor diye diye 36 ya düştüm.

Merhaba,cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama gitmediğim doktor kalmadı gibi birşey. Yemek çok az yiyorum,midem küçüldü. Bir oturuşta bir tabak yemeği bile zorlanıyorum bitirmek için. ssk var istanbuldayım. Ama ssk beni bu hale getirdi. Ben zayıfım dedikçe,giy yemek ye işte yok herkes senin gibi olmak istiyor diye diye 36 ya düştüm.

Boyun kaç bilmiyorum ama şu an 36 değil 34 belki 32 bedensin, mideni yavaş yavaş büyütmen lazım, bunun için yemek süresince kesinlikle su içmeyeceksin, ekmek yemeyeceksin sadece güzel güzel yemeğini yiyeceksin, yemeğin bitince 2 bardak suyu peş peşe dik ardından 10 dakika sonra bir elma ye, miden böyle yavaş yavaş büyüyecek, sağlık problemin yok belli ki ama yemeye yemeye mideni küçültmüşsün, tabii kafanı taktığın seni üzen herhangi bir konu varsa bu sebeptende yiyemiyor olabilirsin...Ben şimdi spor yapmak için çıkıyorum döndüğümde senin için araştırma yapacağım üzülme...

boyun kaç bilmiyorum ama şu an 36 değil 34 belki 32 bedensin, mideni yavaş yavaş büyütmen lazım, bunun için yemek süresince kesinlikle su içmeyeceksin, ekmek yemeyeceksin sadece güzel güzel yemeğini yiyeceksin, yemeğin bitince 2 bardak suyu peş peşe dik ardından 10 dakika sonra bir elma ye, miden böyle yavaş yavaş büyüyecek, sağlık problemin yok belli ki ama yemeye yemeye mideni küçültmüşsün, tabii kafanı taktığın seni üzen herhangi bir konu varsa bu sebeptende yiyemiyor olabilirsin...ben şimdi spor yapmak için çıkıyorum döndüğümde senin için araştırma yapacağım üzülme...

teşekkür ederim. Bazen geç görüyorum ama birşey kafama takıldı,ekmek yemek kilo aldırmazmı. Yeme ekmek demişsin.

benden sana tavsiye.. herşey yeme.. tartıda alırsın kiloyu ama vücüduna yağ sokma.. ekmek kilo aldırır ama beyaz ekmek çok ta faydalı değil.. faydalı olan şeylerle beslen.. bol meyve ceviz badem süt yumurta.. polen önerebilirim.. br de kilo aldıran tozlar var eczanelerde satılıyor.. protein falan mama gibi hazırlanıyor.. benim arkadaşım diyetisyene gidererk kilo aldı tam oldu.. onun da diyet zayıflamaya çalışanlarla hemen hemen aynııydı 6 öğün spor herşey aynıydı.. sadece dedğim tozlardan bir de ceviz falan çok vardı onun listesinde. diyetisyenden yardım alablirsin

benden sana tavsiye.. herşey yeme.. tartıda alırsın kiloyu ama vücüduna yağ sokma.. ekmek kilo aldırır ama beyaz ekmek çok ta faydalı değil.. faydalı olan şeylerle beslen.. bol meyve ceviz badem süt yumurta.. polen önerebilirim.. br de kilo aldıran tozlar var eczanelerde satılıyor.. protein falan mama gibi hazırlanıyor.. benim arkadaşım diyetisyene gidererk kilo aldı tam oldu.. onun da diyet zayıflamaya çalışanlarla hemen hemen aynııydı 6 öğün spor herşey aynıydı.. sadece dedğim tozlardan bir de ceviz falan çok vardı onun listesinde. diyetisyenden yardım alablirsin

bu dediğin tozların adı ne acaba biliyormusun eczanelerden ona göre istesek :26:

Açıkçası şundan bir kaç ay önce bende 1,60 ve 45 klioydum ama yapımdan dolayı acayip zayıf duruyorsun.Bu da insanı psikolojik olarak çok etkiliyor,her görenin '- ay ne kadar zayıfsın' demesinden bıkmıştım.Sonra evlendim,evlenince alırsın dediler ama almadım.Üstelik dediğin gibi acayip sık yemek yerdim.Ekmeği fazla tüketirdim.Aklına gelebilecek herşeyi denedim.Derken eşim bir vitamin kullanmaya başladım.xxxx adında,kafama takmayı da kesmiştim,5 kilo birden aldım yavaş yavaş farkında olmadan.Şimdi ekmeği az,diğer şeyleri çok tüketiyorum.Bir kaç kilo daha alırsam süper olacak:KK56::KK56:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir zamanlar 47 kilo ve boyumda 163 kiloydu .su anda evliyim 3 yasinda ikiz oglum ve 8 aylik bir bebegim daha var.Kiloma gelince 90 kiloyum kilo vermede zorluk yasiyorum merak etmeyin cocuk sahibi olunca kilollar artiyor.Zayif olmayi cok kafaniza takmayin sismanlik daha kotu.

15 yaşındayım 47-48 kiloda gelip gidiyorum. Bir gün öğün atlasam hemen 46 ya düşüyorum. Benim yediğim yemeği şimdiye başka biri yeseydi obez olurdu vallaa. Bi oturuşta 1.5 ekmek yemek her genç kızın harcı değil, midem alıyo ama nedense yaramıyo ne yesem, nankör vücut benimki :KK59:

15 yaşındayım 47-48 kiloda gelip gidiyorum. Bir gün öğün atlasam hemen 46 ya düşüyorum. Benim yediğim yemeği şimdiye başka biri yeseydi obez olurdu vallaa. Bi oturuşta 1.5 ekmek yemek her genç kızın harcı değil, midem alıyo ama nedense yaramıyo ne yesem, nankör vücut benimki :KK59:

ablacım bağırsaklarında şerit filan var mı bunun testini yaptırabilirsin. bunun dışında bi sağlık sorunun da yoksa bence kafaya takma ben de liseli iken yurtta kalırdım. Aman allahım yediğim yemeğin haddi hesabı yoktu hem orda yerdim hem gelince eve kalan ne yemek varsa ekmeğin arasına koyar yerdim. artı kola çikolata günlük tüketirdim. kaç kalori alırdım bilmiroum 4000 filan vardır :KK53: ama 50 kilo civarı olurdum. Bi grip olsam hemen 3-4 kilo verirdim. Bünye meselesi. Şimdi de 53 kiloyum bu arada yaşım 28. Ama o zamanın çeyreğini ancak yiyorum, ekmek yemiyorum çikolata belki ayda bi tane. vs vs
Üzülme yni bi hastalık olamadığı sürece zayıflıktan bi zarar gelmez. ileride nasılsa böyle olmayacak metabolizman yavaşlayacak.

X