Saç Rengi ve Saç Boyama Çok yıpranmış saç boyanırmı?

Of sorma ya artık saçta boyatamayacaz bu gidişle.Ben ombre yaptırınca 1 sene falan gidiyor bakalım seneye boyatabilecez mi 😂😂
Benim karşıma çok kampanya çıkıyor instagramda ama Antalyadaki kuaförler hep eğer sende Antalyadaysan özelden isimlerini yazayım sana.
ben Ankaradayımm.en kazık kuaförler burada valla.eskiden makas a tony guy arahatça gidiyordum artıkım fakirleştimm ucuzunu ariyorumm. :KK45:

Benim gibi Bakır,kızıl tonlara bulaşmasın da😂.
Ben bir ara bulaştım hangi akılla bulaştıysam çingen gibi oldum ya ilk başlarda daha kızıl bakırlar kullandım sonra nasıl olduysa bir baktım baya baya açık bakır olmuş benim saçlar.
Vurdum kahverengiye 😂
2 senemi aldı o bakırlardan kurtulmak.
Kahverenginde bile hala altlardan çıkıyodu.

ben Ankaradayımm.en kazık kuaförler burada valla.eskiden makas a tony guy arahatça gidiyordum artıkım fakirleştimm ucuzunu ariyorumm. :KK45:
Hayır sen fakirleşmedin sadece her şey çok pahalılaştı 😂
Bu arada artık hangi şehir olduğu hiç fark etmiyor benim memleketim Zonguldak küçücük şehir orda bile 1000 lira fiyat çekiyorlar.

Hayır sen fakirleşmedin sadece her şey çok pahalılaştı 😂
Bu arada artık hangi şehir olduğu hiç fark etmiyor benim memleketim Zonguldak küçücük şehir orda bile 1000 lira fiyat çekiyorlar.
amanın sen zonguldaklımısın biz de tokatlıyızzz.hemşeri sayılırız .evet maalesef her şey çok pahalı.kozmetiklerid eucuzlaştırdım gene zor alıyorum.este lauder clinique falan yolunu bile unuttum.loreal lüks oldu ayoll.sebamed de öylee :KK45:

Saçlarım pilatinden de beyaz ama yıpranik değil düzenli keratin bakim yaptıriyorum çok iyi geliyor kestirin omuzlarınızda keratin bakim yaptırin cillop gibi olur o boylarda saç moda zaten :KK66:
ahhaaaa işin uzmanı da geldiii.konu sahibi sen bizi değil onu dinleee :KK45:

amanın sen zonguldaklımısın biz de tokatlıyızzz.hemşeri sayılırız .evet maalesef her şey çok pahalı.kozmetiklerid eucuzlaştırdım gene zor alıyorum.este lauder clinique falan yolunu bile unuttum.loreal lüks oldu ayoll.sebamed de öylee :KK45:
Kız Tokatla Zonguldak çok uzak değil mi? 😂
Bu arada ben hiç este lauder ürünü kullanmadım desem?
Sebamedden devam 😂

Estafurullah 😍 iyi bir kuaföre gitse zaten ilk diyeceği şey bakim yapalim biraz keselim üstüne boya yapalım sonrada kendisi idare eder bakimlarla 🤪
bana da yapalım dedi bugün kuaför.2 kuaför arasında kaldım düşüneyim yarın randevu alacağım pazar için.ya harika olacak ya da kafama da maske takıp dolaşacağımmm :KK45:

bana da yapalım dedi bugün kuaför.2 kuaför arasında kaldım düşüneyim yarın randevu alacağım pazar için.ya harika olacak ya da kafama da maske takıp dolaşacağımmm :KK45:
Güzel olur güzel hele açtıracaksan işlemden sonra kesin yaptır bak duş aldım kuruttum saçlarım düz gibi ve yumuşacık 🤤 ben gene bi keratin yaptırcam bu ara ve kestircem gene cenemin altina indi 😑

X