Saç Rengi ve Saç Boyama Çok yıpranmış saç boyanırmı?

estee nin serumu harikadır ama bir fiyatlandı hiç sorma.sebamed iyidir serumunu kullanıyorum ben
Ya ben hiç serum kullanmadım ama lekeler ve ton farklılıkları için serum çok öneriliyo ama kafam çok karışık hangisini alsam bilemiyorum cildimde egzamatik bir cilt ve hassas çekiniyorum o yüzden.Her ürün iyi gelmiyor.

Ya ben hiç serum kullanmadım ama lekeler ve ton farklılıkları için serum çok öneriliyo ama kafam çok karışık hangisini alsam bilemiyorum cildimde egzamatik bir cilt ve hassas çekiniyorum o yüzden.Her ürün iyi gelmiyor.
tam adamına sordun.deniz de ve arabada uzun kalmaktan lekelendi benim de.herbaderm leke serumu kullandım 2 şişe gratiste var bayağı hafifletti.şimdi de nivea liminious mu ne ondan kullanıyorum.kollarıma da expigment aldım eczaneden 16 tl o.yüzüme kullanmıyorum ama soyuyor çünkü

beyaz tenliyim.kaşlarımda sarıya yakın saçlarımdan daha açık.kendi saçım kumral
Hmm o zaman da yakışır ama soluk gösterebilir komple boyatırsan ombre ya da balyaj tarzı yaptırırsan daha güzel olabilir dediğim ton için
Yazda geliyor aslında sıcak tonlarda bi şeyler yaptırırsan bronz tenle güzel bir uyumda yakalayabilirsin aslında

Aha size yeni yıkanmış kurutulmuş saç keratin bakım yapın yaptırın arkadaslar

Eklentiler

• Screenshot_20220225-232406_Gallery.jpg
    Screenshot_20220225-232406_Gallery.jpg
    215,7 KB · Görüntüleme: 24
Hmm o zaman da yakışır ama soluk gösterebilir komple boyatırsan ombre ya da balyaj tarzı yaptırırsan daha güzel olabilir dediğim ton için
Yazda geliyor aslında sıcak tonlarda bi şeyler yaptırırsan bronz tenle güzel bir uyumda yakalayabilirsin aslında
ben bronzlaşmıyorum ki asıl sorun orda.20 li yaşlarda solaryuma giderdim anca orda.ama artık fakirleştik malumm.solaryumda lüküs olduuu :KK45:

tam adamına sordun.deniz de ve arabada uzun kalmaktan lekelendi benim de.herbaderm leke serumu kullandım 2 şişe gratiste var bayağı hafifletti.şimdi de nivea liminious mu ne ondan kullanıyorum.kollarıma da expigment aldım eczaneden 16 tl o.yüzüme kullanmıyorum ama soyuyor çünkü
Geçenlerde dermoskin acgun jel aldım almaz olaydım yüzümü mahvetti egzamam olduğunu biliyodum ama bu kadar kötü olduğunu görmemiştim daha önce

o sadece bibiye yakışır ben makyaj yapmıyorum.ölmüş balığa benzerim o kadar açık renk saçla.rimel beyaz pudra.haftada bir de bb krem hepsi bu
Kız bende bi allık ve rimel süruyorum başka hiç birşey kullanmiyorum bilmiyor musun 😁 sen nasıl birsey istiyordum yok mu foto ama bu renk zor yoksa herkese yakışır kuaför tutturabilirsw çünkü turunculuk yok kötü durmuyor kimsede

X