Saç Rengi ve Saç Boyama Çok yıpranmış saç boyanırmı?

Cidden bu keratin işe yarıyor mu şehir efsanesi mi ya? Sanki kuaförlerin para tuzağı gibi geliyo da bana.
yok malzeme kaliteliyse harika oluyor ama 3 aya yakın gidiyor sonra tekrar gerekiyor.bir de şampuanı saç kremi tuzssuz kullanmalısın.denize girince de bozuluyor o yüzden

evde keratin ne kullanıyorsunuz?ben eskiden brezilya fönü alıp yapmıştım 2 kez ama kansorejen diye dr um yasakladı.en son 2 şişe intense keratin aldım hepsiburadadan .doğal olduğundan koyun gibi kokuyor.zaten koyundan elde ediliyormuş
Vallahi marka hatırlamıyorum trendyolda bulmuştum. Boyayı bıraktığımda kullanmıştım. 3 yıldan fazla oldu

Yarıyor, ama evde kendin yap, saf keratin satılan siteler var onlardan bak
en iyisi o zararsız.ben 2 kere kendim yaptım brezilya fönünü öyle bir kokuydu ki öyle bir göz yanmasıydı ki anlatamam.7 ay sonra da beyin tümörü olduğumu öğrendim.ilgisi yoktur ama etkiledi gene de.gerek yok güzellik için formaldehit solumaya.

en iyisi o zararsız.ben 2 kere kendim yaptım brezilya fönünü öyle bir kokuydu ki öyle bir göz yanmasıydı ki anlatamam.7 ay sonra da beyin tümörü olduğumu öğrendim.ilgisi yoktur ama etkiledi gene de.gerek yok güzellik için formaldehit solumaya.
Çok geçmiş olsun. Benimkinin kokusu çok hafifti 24 saat tutabiliyordum saçımda. Şişesini buldum atıyorum birazdan

Yok bence 10/10 hareket olmuş 😂😂
bir üye var aylardır hamile olmadığına inandıramadım.dr a gitti inanmadı test yaptı inanmadı.tam bitti ohh demiştim tekrar sex yapmış gene soruyordu geçen hafta ve bu hafta.boşa demiyorum erkeksiz hayat dertsiz hayat diye :KK45:

Eklentiler

• Screenshot_20220226-002035_Opera.jpg
    Screenshot_20220226-002035_Opera.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 21
X