Saç Rengi ve Saç Boyama Çok yıpranmış saç boyanırmı?

bir üye var aylardır hamile olmadığına inandıramadım.dr a gitti inanmadı test yaptı inanmadı.tam bitti ohh demiştim tekrar sex yapmış gene soruyordu geçen hafta ve bu hafta.boşa demiyorum erkeksiz hayat dertsiz hayat diye :KK45:
Şey mi kıız şu yurtdışında yaşayan mı?
Hani bi haber okumuşta etkilenmiş,şüpheye düşmüş 😂

20220226_002107.jpg

Ben bundan çok memnun kaldım. Bilmiyorum şimdi bulunur mu

Şey mi kıız şu yurtdışında yaşayan mı?
Hani bi haber okumuşta etkilenmiş,şüpheye düşmüş 😂
yok bu bizim ülkede.seviyorum da kızı ama tahammülüm de kalmadı hep aynı şeyleri soruyor.diyorum ben ömrümde bir kere test aldım onda da hamile çıktım sonra da doğurdum.soracağın en son kişi benim yani tecrübeli :KK45: :KK53:

bir üye var aylardır hamile olmadığına inandıramadım.dr a gitti inanmadı test yaptı inanmadı.tam bitti ohh demiştim tekrar sex yapmış gene soruyordu geçen hafta ve bu hafta.boşa demiyorum erkeksiz hayat dertsiz hayat diye :KK45:
Bana özelden de yazmıştı. En son 9 ay sonunda doğurmazsan inanırsın diye azarlamıştım 🤣

Bana özelden de yazmıştı. En son 9 ay sonunda doğurmazsan inanırsın diye azarlamıştım 🤣
Ya banada özelden bi kız yazmıştı,öğrenci o mu acaba? Ama test yapmaya ikna edemedim bi türlü korkuyodu 😂

X