Çok zayıfım

Biricik874

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2023
182
80
24
Bacaklarım çırpı gibi.Giydigim yakışmıyor hiç.Kilo verip duruyorum. Aranızda böyle olup sonradan Kilo alan var mı ve ne yaptınız

Onun programları var,saglikli bir şekilde kilo aldıracak bir biçimde tasarlanıyor.
Bir uzmana danışıp konuşmanız kâfi gelecektir.

Edit : AA Mahmut Abi,sen mıydın 🤣
İyice bi irileseyim bı gurbuzleseyim,Mahmut'un hakkını vereyim diyorsun yani 🤣

Bacaklarım çırpı gibi.Giydigim yakışmıyor hiç.Kilo verip duruyorum. Aranızda böyle olup sonradan Kilo alan var mı ve ne yaptınız
Bende çocukluk dahil 25-30a kadar iskelet gibiydim, 1.70 boya 42-43kg 🙈

Endokrinoloji uzmanına gittim troit çıktı, çok çalışıyormuş tedavi oldum, düzenli kontrole gidiyorum ve 10 yıldır 59-62-64 arasındayım.

Şunu da belirteyim, paket gıda, asitli içecekler, tatlı ve şekerli şeyler tüketmiyorum, hamur işi zaten sevmem, ve zeytinyağ dışında yağ kullanmıyorum yani beslenmeme çok dikkat ediyorum. Sizde mutlaka bir uzmana görünün.

Bende çocukluk dahil 25-30a kadar iskelet gibiydim, 1.70 boya 42-43kg 🙈

Endokrinoloji uzmanına gittim troit çıktı, çok çalışıyormuş tedavi oldum, düzenli kontrole gidiyorum ve 10 yıldır 59-62-64 arasındayım.

Şunu da belirteyim, paket gıda, asitli içecekler, tatlı ve şekerli şeyler tüketmiyorum, hamur işi zaten sevmem, ve zeytinyağ dışında yağ kullanmıyorum yani beslenmeme çok dikkat ediyorum. Sizde mutlaka bir uzmana görünün.
Annemde tiroit problemi vardı belki bende de vardır. Hatsız dümdüzüm bende.

Bende lisede bacaklarım çok ince diye ağlamıştım 😀 30 u geçince kilo almaya başladım tabi

Haziran ayında 43 44 kiloya düşmüştüm bende yaşadığım bazı olumsuzluklardan dolayı iştahım kesilmişti midem küçülmüştü. Düzenli spora başladım ve kendimi kusturana kadar yiyordum midemi genişletmek için ama kelimenin tam anlamıyla kusturmak yerken midem bulanıyordu kusacak gibi oluyordum bi 5 dk dinlenip devam ediyordum 😂 şuan 48 49 kilodayım ama hala yeterli değil hedefim 52 olmak. 1 aydır ameliyat olduğum için spora ara vermek zorunda kaldım geçen hafta yeniden başladım eğer bir sağlık sorununuz yoksa spor çok etkili oluyor bu kadar kısa sürede 4 5 kilo aldım ben yani tavsiye ederim.

X