Saç Rengi ve Saç Boyama çook acil lütfennnnn:(

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
arkadaşlar eltim kuaförlük kursuna gidiyomuş sana röfle yapıyım dedi sanki çok bişey biliyomuş gibi bende şeytana uydum yaptırdım sonuç tabiki beğenmedimm şimdi bu röfleyi nasıl renk boyayla kapatıcam ben evde kendim boyamak istiyorum siyah tamamen kapatırmı acaba ben önce siyaha sonrada kumrala çevirmek istiyorum olur mu acaba ne eşeklik ettim ben yaaaa oysa saç rengim çoook güzeldi bi akıl verin acilinden nolur yaaaaaaa:eek:lmaz:

canım siyaha boyama bence.Adı üstünde işte siyah.sıcak kahveye-ısıltılı kahveye ve tonlarına boyayabılırsın.Kolestonda var bunlar..Çok tatlı bı renk olur hem..Kız kardeşım denemıstı.Kapandı ve güzel oldu.Merak etme yani koyu renkler kapatır.Ama zamanla aktığı için aradan renkler açılıyor tabi sende yine boyarsın :KK66:Üzülme

teşekkürler cnm bakalım akşama alıcam boya o tonlara da bi bakıcam boyayınca fotoyu koyarım buraya önce ve sonra olarak...

canım siyaha boyarsan sonra başka bi renge dönmen çok zor olur...

bende sarı rofle yaptırdım çok iğrenç oldu sonra...koyu kahveye boyadım zamanla açıldı ve sonrasında istediğim renge dönebildim..

siyaha boyamıyım o zaman kumral tonları olur sanırım teşekkürler kızlar hepinize

koyu kestane renklerini dene canım
benim şuan siyah siyahtan dönmek zor ,kahve kestane renklerini boyarsan kapatırsın.. bikaç yıkamada akar sonra tekrar boyarsın..

Canım benim saçlarımın doğal hali açık kumral birgün sarıya boyadığım saçların üzerine çok koyu kahve yaptım ve sonuç yeşildi :bbo: hemde yemyeşil parlak parlak ....dikkat et öyle olmasın... kuaföre gittim saçımı açtığımda herkes gülmeye başladı. Tabiki kuaför düzeltti ama yinede güneşe çıktığımda parıldayan birkaç yeşil tel oluyordu bunu söyleyen arkadaşlarıma yeşil saçmı olur canım hadi deyip karıştırıyordum saçımı kabus gibiydi delikafadulden

nasıl yani o boyalar yıkanınca akacakmı ama röfle akmıyodu

röflenin akmama sebebi röflede açıcı var saçının rengini açıyo o yüzden akmaz sadece yıkadıkca matlaşır,ama boya öle değil yıkadıkca altan bakır tonu gibi görüncek sarıların a.s

bikat daha sürersen boyayı güsel olur cnm endişe etme ancak böle kurtarırsın :)

Canım benim saçlarımın doğal hali açık kumral birgün sarıya boyadığım saçların üzerine çok koyu kahve yaptım ve sonuç yeşildi :bbo: hemde yemyeşil parlak parlak ....dikkat et öyle olmasın... kuaföre gittim saçımı açtığımda herkes gülmeye başladı. Tabiki kuaför düzeltti ama yinede güneşe çıktığımda parıldayan birkaç yeşil tel oluyordu bunu söyleyen arkadaşlarıma yeşil saçmı olur canım hadi deyip karıştırıyordum saçımı kabus gibiydi delikafadulden

vallaha mı canım yaaaa benimde öyle olursa tırstım şimdi yaaaa
benim kendi saçımda kumral fakat şuan saçımda iğrenç ötesi bi röfle var böle sarının en kötü tonu nasıl kapıcam ben bu sarıları eski saç tengime nasıl dönücem eski saç rengime profil sayfamdan bakabilirsiniz offfffffffffffffffffffffffffffff ya bi daha oynamıcam saçımla bi anda nasıl değiştim çirkin oldum yaaaaa bu saçla anlatamam.....

kumral tonları düsünüyorsan küllü tonlardan uzak dur koyu kumrala boya :lepi: ben bu sekilde dönmüstüm sarıdan

cnm sıyaha boyarsan kurtulmaaak coook zor. Karamel ya da kumral alırsan rofleler de altlardan parıltı verebılır

bence de hemen siyaha boyama, çünkü dönüşün çok zor olur. koyu kumral karamel olabilir..

saolun kızlar dün akşam palettenin koyu kumral rengini aldım renk çok güzel oldu ama bi paket yetmedi sanırım tekrar aynı renge boyıcam ama ne zaman boyıyım?yarın boyasam saçım yıpranır mı acaba?fotoğraf koymak istedim sizde görün die ama beceremedim hepinize tekrar tşk valla iyikide koyu kumral a boyamışım spr bişi oldu ya çok beğendimmm

bir kac gün bekle cnm,banada bir kutu yetmiyorr iki kutu boya alıyorum her defasında :nazar:

ben palettenin ana sayfasında okumuştum da saç boyamak için beklemek gereksizmiş tabi bunu onlar söylüyor ben işey diyemem.. ama ben de 2 gün beklemiştim hiç de bişey olmadı

X