Gebeliğe Hazırlık Çoook yoruldum.. Sık tekrarlayan düşük

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsunn. Evet yaptırdık hic bir sorun cıkmadı ama doktorum tekrarlayalim 2 sene gecti uzerinden diyor esim cok sigara iciyor belki de o yuzden tekrarlayalim dedim her testi pihtilasma haric hepsini tekrarlamaya basladik bi sprem dna sı kaldî onuda ankaraya gittigimizde yaptiricaz.. cok tesekkur ederim rabbim isteyen herkese nasip eder insallah

Merhaba 33 yaşındayım iki yıllık evliyim İstanbul’da yaşıyorum.

Canım sperm kalitesini sigara çok etkiliyor.Biraz eşinde fedakarlık yapsa sigarayı bırakamıyor ise azaltmaya çalışsa çok daha iyi olur.

Canım sperm kalitesini sigara çok etkiliyor.Biraz eşinde fedakarlık yapsa sigarayı bırakamıyor ise azaltmaya çalışsa çok daha iyi olur.
Bırakamıyor olmuyor gunde 1 paket mutlaka iciyor bilemiyorum nası olacak soktorlar kesin birsey demedikleri icin olabilirmi etkilermi aslonda saglikli gorunuyor falan dedikce o da bi nevi 2 3 paket icen insanlarn oluyor ben onlardan daha az iciyorum deyip onemsemiyor... Evet ciddi ciddi buna baskınyapan olsa birakirdi bence

Canım kişiden kişiye değişebiliyor.Yıllarca sigara içip akciğer kanseri olanda var olmayan da,aslında damar tıkanıklığına vs.bir sürü şeye zararı var.Evet pöfür pöfür sigara içinlerin uyuşturucu kullananların çocukları oluyor ama sonraki nesillere kimbilir ne hastalıklar aktarılıyor bilmiyoruz.Eşine söyle canım bu konuda belli ki bilinçli değil biraz araştırsın bakalım ne tür zararları var.Eşinle aranı bozmadan uygun dille anlatı ver herkesin DNA sarmanın aynı olmadığını ve biyolojik saatimizin bile farklı olduğunu....Hatta ben bir kaç link atayım belki üzerine alınırsa azaltır sigarayı....
Linkler aşağıda canım

Ayy keşkee işe yarasa deniycem hani isine gelmezse yapmazya insanlar o hesap bizimkide

Ayy keşkee işe yarasa deniycem hani isine gelmezse yapmazya insanlar o hesap bizimkide
Denemekte fayda var.Eşim sigara alkol kullanmaz çocuk yapacağız diye herşeyden sakınıyoruz.Sadece benim dikkat etmemle olacak birşey olmadığının oda farkında,belki sende farkındalık yaratırsın eşinle güzel güzel ılımlı konuşursan....

Ay ne güzel diyorsunuz keske o anlamda da anlayıslı olsa umarım basarabilirim deniycem carsamba gunu gidicez bakalim doktora geldik ankaraya hayirlisi olsun bu doktor ne dicek bakalim

Ay ne güzel diyorsunuz keske o anlamda da anlayıslı olsa umarım basarabilirim deniycem carsamba gunu gidicez bakalim doktora geldik ankaraya hayirlisi olsun bu doktor ne dicek bakalim
İnşallah canım Hayırlı ve güzel haberlerle dönersiniz.Olmadı doktora çaktırmadan eşinin çok sigara içtiğini ve sigarayı bırakması içinnazcık göz dağı versini rica etmeye çalış

Kimden hipnoterapi aldınız?

Merhaba kullandığınız tıbbi terimlerin çoğunu anlamadım ancak hacemat ve sülük tavsiye ederim. Alternatif tıbbi denediniz mi? Belki rahmin içinde sıkıntı vardır

Merhaba kullandığınız tıbbi terimlerin çoğunu anlamadım ancak hacemat ve sülük tavsiye ederim. Alternatif tıbbi denediniz mi? Belki rahmin içinde sıkıntı vardır
Hic denemedim bunu gercekten yapan birini bulmam lazim degilmi bi cok kisi yapiyorum diyor ama ilmi ile yapan lazim diye yaotirmadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…