çooooook kötüyüm!!!!!

bircingene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
51
0
47
arkadaşlar şu an moralim çok bozuksenağlama 15 ocakta transferim oldu 3 embriyo yerleştirdiler. bugün 7. günüm. ilk 3-4 gün yumurtalıklarımda adet ağrısı gibi ağrılar oldu, ben de umutlandım belki bebişlerim tutunmuşlardır diye. ama son iki gündür hiçbir belirtim kalmadı. ne yumurtalıklarıma ne belime ağrı giriyor. göğüslerimde de en ufak bir ağrı sızı yok. uyku hali de sözkonusu değil. 28 ocakta sonucum belli olacak ama ben sabvredemiyorum.hamile kalan arkadaşlar ne olur yardım edin sizde belirtiler ne zaman başlamıştı? 2 gündür ağlıyorum. çok umutsuzum:çok üzgünüm:senağlama

arkadaşlar şu an moralim çok bozuksenağlama 15 ocakta transferim oldu 3 embriyo yerleştirdiler. bugün 7. günüm. ilk 3-4 gün yumurtalıklarımda adet ağrısı gibi ağrılar oldu, ben de umutlandım belki bebişlerim tutunmuşlardır diye. ama son iki gündür hiçbir belirtim kalmadı. ne yumurtalıklarıma ne belime ağrı giriyor. göğüslerimde de en ufak bir ağrı sızı yok. uyku hali de sözkonusu değil. 28 ocakta sonucum belli olacak ama ben sabvredemiyorum.hamile kalan arkadaşlar ne olur yardım edin sizde belirtiler ne zaman başlamıştı? 2 gündür ağlıyorum. çok umutsuzum:çok üzgünüm:senağlama

canım hayırlı olur inşallah.allah bebişlerine tutunma gücü versin ben de aşılama oldum 03 ocakta ve hamileyim şimdii allahın izni ile tutmuştur bebişin belirti için erken daha ben 14.günde hissetmeye başladım bulantı ve bel ağrısını kasık ağrısını da hafif hissediyom şimdii

mrb arkdaşım ben hamile deilim inş.olurum bende bu ay tedaviye başlıycam bazen hiç belirti vermiyormuş sabah gebelerden haberlere girdim orda baya bir oyalandım istersen bir bak hakkında hayırlsıı olsun canım:teselli:

Canım ya ortada daha hiçbişey yok niye hemen böyle moralini bozuyosun...

Belirtiler hemen ortaya çıkmıyorki zaten bidefa transferden en az 6-7 gün sonra tutunmaya başlıyomuş ben çok araştırdım inan ağrılar herkeste oluyor 4. ve 5. haftalarda belirtiler yavaş yavaş kendini gösteriyor....Özelliklede adet günün geçmeye başladıktan sonra ...erken belirti gösterenler çok nadir yani ....

Hele bi dur günün gelsin bi testini yap bak benim 5. haftaya giricek inan belirtilerim daha yeni yeni uykum geliyo kasık ağrılarım arttı falan filan....

Canını sıkma biraz sabret aklına kötü şeyler getirme inşallah müjdeli heberini alıcaz canım...bebişlerine iyi bak onları üzme annesi....

Sevgili arkadaşım ben de transfer sonrası beklemedeyim.Test tarihim seninle aynı 28 ocak Bence moralini bozma biliyorum beklemek çok zor aynı şeyleri bende yaşıyorum.Ama ağrılarının geçmiş olması embriyoların tutmadığı anlamına gelmez.Lütfen kendine bunu yapma Bu daha kötü.Şu an bizim için en kötü şey stres yapmak.Sürekli kendini dinleme lütfen.Mesela şu ana kadar benim de bir kaç küçük sancı dışında hiç bir ağrım olmadı.Yani bunlar bir gösterge değildir herhalde.Çünkü herkes farklı belirtiler hissetmiş.İnşallah sonuçlarımız pozitif olur aynı gün bu mutluluğu beraber yaşarız

hicran,sevil,yağmur,az-ra canlarım sizi çooooooooooook seviyorum,biraz olsun yüreğime su serptiniz. Allah sizden razı olsun,en kısa zamanda bebişlerinizi koklayarak öpmeyi nasip etsinŞeniz
arkadaşlarım bi de aklıma bişey geldi onu sormak istiyorum. cumartesi günü kanepede uzanmış kestiiyordum.birden uykumun arasında karnıma öyle bir sancı girdi ki anlatamam. ağrıdan uykudan uyanıp kanepede bi yandan kıvrandım,bi yandan da soğuk ter döktüm.sonra baktım olmayacak,tuvalete gittim,orada da bi 10 dakika aynı şekilde ağrı ve terle bekledim,en sonunda (kusura bakmayın biraz mide bulandırıcı olacak ama napıyım:eek::bbo:) bir miktar ishal gibi çıktı. daha sonra ağrım falan geçti.yani toplam 15-20 dakika sürmüştür bu ağrı. kanama falan olmadı. o gün yatana kadar hafif gerginlik ağrısı oldu karnımda. ama bayağı korktum. bugüne kadar da çok hafif ishal var bende. normalde kabızlık yaşanmaz mı hamileliğin bu sürecinde de . bende niye hafif ishal oldu anlamıyorum bir türlü:uhm:senağlama

canım ya hemen moralini bozma pozitif düşün birazyerimseniben

ben beklenen adet tarihime kadar hiçir belirti hissetmedim ne bulantı ne baş dönmesi,ne şişkinlik yanlız adetim 2 gün gecikti adet tarihinden sonra bol bol idrara çıktım o kadar başkada bir belirtim olmadı...

hadi bakalım inşallah bebişin sana tutunur,bol şans....

canım benim yaaa niye boş yere evhamlanıyorsun ki...daha sonucuna varmış...Allahım yaaa üzüldüğün şeye bak...kız sen dertsiz başına dertmi arıyorsun...Hamişlik belirtisi her bünyeye göre değişir...hepimizin belirtileri farklıdır.Burdaki sonuçlara bakıpta üzme canını..dualarını eksik etme yeter...Bak sonu çokkk güzel olacak. tamammı canım öpüyorum seni..

ama böyle herşeyi kötüye yorarsan olmazkiiii, adet ağrıların devam etseydi bu seferde adetmi olucam diye dertlenecektin ama, hayra yor hayır olsun inşallah

canım hissettiklerini öyle iyi anlıyorum ki.
bende aynen öyleyim.bi an çok umutlanıyorum.
sonra bütün ümidim gidiyor ağlıyorum.hep kendimi dinliyorum.ne kadar zprmuş böyle beklemek.
ama sabredip dua etmekten başak çaremiz yok.
benim test tarihimde25 ocak.inşallah güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur.
allahım lütfen bebişlerimiz bizimle olsun.
bizleri bırakmasınlar.allahım herşey senden .senin herşeye gücün yeter rabbim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım hissettiklerini öyle iyi anlıyorum ki.
bende aynen öyleyim.bi an çok umutlanıyorum.
sonra bütün ümidim gidiyor ağlıyorum.hep kendimi dinliyorum.ne kadar zprmuş böyle beklemek.
ama sabredip dua etmekten başak çaremiz yok.
benim test tarihimde25 ocak.inşallah güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur.
allahım lütfen bebişlerimiz bizimle olsun.
bizleri bırakmasınlar.allahım herşey senden .senin herşeye gücün yeter rabbim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba Kuzuum,
ben de transfer sonrası beklemedeyim.İnşallah cumaya senden güzel haber alırız. Pazartesi günüde bircingene ve benim test tarihimiz.Senden sonrada inşallah bizim yüzümüz güler.Ve tüm isteyenlerin...

kuzuum, canım cumayı iple çekicem, allah senden müjdeli haberini almayı bizlere nasip etsin inşallah.....
az-ra cım beklemek gerçekten çok zor,inşallah tüm bebek isteyen anne adaylarının rüyaları gerçek olur.önümüzde bugünle beraber daha 6 günümüz var. inan gece başımı yastığa koyduğumda "çok şükür bugün de geçti" diyorum.
ben çok sabırsız bir insanımdır,bence allah'ım beni sınıyor,sabretmek nasıl olurmuş öğrenmem gerekiyor demek ki....

Merhaba Kuzuum,
ben de transfer sonrası beklemedeyim.İnşallah cumaya senden güzel haber alırız. Pazartesi günüde bircingene ve benim test tarihimiz.Senden sonrada inşallah bizim yüzümüz güler.Ve tüm isteyenlerin...
inşallah canım.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bircingene, azra inşallah iyi haberler veririz,iyi haberler duyarız.artık stresim o kadar çok ki herşeye kızıyorum.sanki hiç bir şeye sabrım kalmadı.
inşallah sabrımızın mükafatını alırız.allah yardımcımız olsun.
allahım lütfen bizi bebişlerimize kavuştur:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım hemen ümitsizliğe düşmüşsün moralini çok yüksek tutman gerekli yapma böle bi çok arkadaşım var hiç bişey hissetmedikleri halde hamile kalan test sonucuyla öğrendiler hep ne olur yüksek moral ihtiyacın olan ve düşünmen gereken tek şey bebişini kucağına alman olmalı ok kendine dikkat et güzelim anne adayım sen iyi olki bana da ümit ver tamam canım

canım ya neden hemen umutsuzluğa kapılıyosun bak sen böyle yaparsan olmaz iyi düşün ki iyi olsun hem daha tutunsalar bile onlar çok küçük olduğu için belirti olmayabilir umutsuzluğa kapılman için daha çok erken daha çok var şimdiden böyle yaparsan nasıl bekleyeceksin hım pozitif olmaya çalış lütfen biliyorum çok zor bi durum bende yaşadım hepsini ve tekrar yaşayacağım ama birbirimize moral vererek ayakta durmaya güçlü olmaya çalışmalıyız canım lütfen :emir_bebek::emir_bebek:

canım daha testin yarın yapılıyor sen kaç gün öncesinde strese girmişsin hamişlik belirtisi herkesde aynı degildir ki değişiklikler gösterir......bende belirti vardı ama ben sen gibi hamiş olabilecegime inanmıyordum hayatım o yuzden de hiç önemsememiştim..... olanları alalh takdir etsin yeter ki neden olmasın ki hayatta herşey sonuçda bizler içindei bu sitede ne tüp bebek yaptırıpda umudu olmayanları biliyorum ve sonunda güzel sonuç aldılar bazıları dogurdular bile yaaaaaa sakin ol azıcık inşaallah güzel haberler verirsin allahın izniyle :1hug:

X