çorba içerek zayıflıyorum..

Zeynepce2011

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
3.932
24
merhaba kızlar diyetteyim 63.500 kg ym
kalkar kalkmaz 2 bardak su
sabah : 1 dilim ekmek - peynir --domates salatalık 2 3 zeytin çay şekersiz yada sakarinli.
öğle: 1 tabak çorba ne varsa -1 dilim ekmek -1 bardak ayran lıgt -salata
akşam: öğlenin aynısı
aralarda meyve-salatalık -lıght bisküvi diet kola-
hergün 45 dakika yürüyorum

aslında 3 gün oldu bugün başlayalı şimdilik su falan gitmiştir :nazar::nazar:eşimle başladık.pazartesi 1 hafta olucak bakalım nekadar vericem..:nazar:

tabiki sadece ilk hafta iki öğün çorba sonra öğlen çorba akşam sebze yemeğine geçicem ..aralarda 2 lt su içiyorum
bide akşam ara öğünümü süt yapmayı planlıyorum süt ve süt ürünleriyle yapılan diyetlerde daha fazla yağ kaybı var diye biliyorum ...buraya hafta hafta yazıcam kilomu umarım istediğim kiloya düşerim ..

bnde çorba dyetine başladım ama btün gün çorba içiyorum ben . ne varsa onu içiyorum . 3 . günüm bugn 69.5 ile başladım bu sabah 68 çıktım

hadi inşallah dilediğin kiloya düşersim giz3mm çok iyi gidiyosun çorbanın yanında ekmek yada salata falan yiyomusun..

bende bu gün bu diyete başlamaya karar verdim. aslında karbonhidrat diyetiylede çok güzel kilo veriliyor ama bir süre bu çorba diyetini deneyip burcuya destek oliyim diyorum :)))
hem bu diyetle kilo verenler olduğunada gözümle şahit oldum.
eh başlıyım bari :)))

hayır canım sadece corba içiyorum . biraz şok diyete giriyor ama sadece 1 hafta yapıcam =) 3. güünüm bugün .

Kızlar benimde kilo vermem lazım hemde acillll. Evlendiğimde 48 kiloydum. 5 yıllık evliyim.Evliliğim ilk 8 ayında 20 kilo aldım. Ben bile şaşkınım hala. Şuan 71 kiloyum. Ve artık çok sıkıldım kendime olan güvenimi kaybediyorum yavaş yavaş. Bi sorunum var ama ben spor yapmayı hiç sevmiyorum. Banada destek olun bende bu diyeti yapayım diyorum. Sadece çorbamı içiyosun canım.

Kızlar benimde kilo vermem lazım hemde acillll. Evlendiğimde 48 kiloydum. 5 yıllık evliyim.Evliliğim ilk 8 ayında 20 kilo aldım. Ben bile şaşkınım hala. Şuan 71 kiloyum. Ve artık çok sıkıldım kendime olan güvenimi kaybediyorum yavaş yavaş. Bi sorunum var ama ben spor yapmayı hiç sevmiyorum. Banada destek olun bende bu diyeti yapayım diyorum. Sadece çorbamı içiyosun canım.

bu topiği açan kişi normal diyet yapıyo sayılır sadece öğle ve akşam yemeklerini çorba ile değştrmiş. btün ara öğünleri var canım ister öyle yap . ister sadece corba iç. bn sadece corba içiyorum bugün 3. günüm 69.5 la başlamştım şuan 68 im.

merhabalar, bence benim yaptığım diyeti uygularsan hem acıkmadan hem de daha sağlıklı kilo verebilirsin.
öğlen akşam çorba salata bir dilim ekmek yiyorum.
aralarda meyva ya da süt
1 hafta bunu uyguladıktan sonra haftaya akşam yemeğine çorba yerine sebze ekliycem.
ama öğlen aynı kalacak.
hiç moralini bozma, kendine güveninide kaybetme spor yapamsanda bence bu şekilde yersen kilo verirsin.
:nazar:

Bende deneyeceğim bu diyeti. Umarım kilo verebilirim. Sabah kalktığımda sıcak su içeyim.Oda faydalıymış galiba.

burcu ben akşam yemeğinde etki kabak dolmasıyla yoğurt yedim eyvahedigeldismile ama çorbayı yarın 2 öğündede içicem. poff... ya ben bunu yapabilicekmiyim acaba.

olsun yapacıksın tabi ...ben akşam çorbamı içtim ayran salata 1 dilim ekmek nasıl şiştim ...bide 47 dakika yürüdüm sabah 63,300 düm oleyy

:teytey:
merhabalar, bence benim yaptığım diyeti uygularsan hem acıkmadan hem de daha sağlıklı kilo verebilirsin.
öğlen akşam çorba salata bir dilim ekmek yiyorum.
aralarda meyva ya da süt
1 hafta bunu uyguladıktan sonra haftaya akşam yemeğine çorba yerine sebze ekliycem.
ama öğlen aynı kalacak.
hiç moralini bozma, kendine güveninide kaybetme spor yapamsanda bence bu şekilde yersen kilo verirsin.
:nazar:

nasıl gitti başladınmı? biz eşimle yapıyoruz o habire yeşil çay içiyo bende ancak 1 bardak içebiliyorum ama acayip faydası var nası su atıyorum anlatamam:)))
i

tuhaf ama ben corba yedigimde kilo aliyorum onun icij daha cok sebzeye yoneliyorum hep farkettim corba yiyince en az pilav patates yemis kadar kilo alimi oluyo bende:bbo:

tuhaf ama ben corba yedigimde kilo aliyorum onun icij daha cok sebzeye yoneliyorum hep farkettim corba yiyince en az pilav patates yemis kadar kilo alimi oluyo bende:bbo:

zaten 1 kase çorba 2 dilim ekmek gbi falanmş öyle duymuştum . ama hazmı daha kolay tabiki. bnde 4 gün boyunca içtm 1.5 kilo verdm ama almadım yani =)

zaten 1 kase çorba 2 dilim ekmek gbi falanmş öyle duymuştum . ama hazmı daha kolay tabiki. bnde 4 gün boyunca içtm 1.5 kilo verdm ama almadım yani =)

benim diyetim harika gidiyo hiç acıkmıyorum sabah 62.200 çıktım bakalım pazartesi verdiğim tam kilo çıkıcak
ya çorbayla nasıl kilo alıyosun yanında sadece 1 dilim ekmek ayran ve salata yiyerekmi kilo aldın.

X