çorba içerek zayıflıyorum..

bu sabah 62.700 çıktım valla süper günde 2 bardak yeşil çay içiyorum ama rejimi hiç bozmadım .inşlallh böyle gider

sabah aç karnına 62.300 çıktım leslie de yapıyorum artık öğle çorba akşam sebzeye geçtim bakalım bu hafta neler olucak..

süper gidiyorsun burcu tebrik ederim bende diyet yapamıyorum ama şu çorba diyeti ne zamandır aklımdaydı bunun gibi bişeye başlayım diyorum bende inşallah seninki gibi güzel sonuçlar alırım :)

süper gidiyorsun burcu tebrik ederim bende diyet yapamıyorum ama şu çorba diyeti ne zamandır aklımdaydı bunun gibi bişeye başlayım diyorum bende inşallah seninki gibi güzel sonuçlar alırım :)

çok sağol iyi moral oldu ilk hafta bana bence dene bu diyeti yanında yapabiliyosan leslie de yap ki ben perşembe hastalanıcam normal aylarda davul gibi şişerdim .
inan ki hiçde zorlanmıycaksın akşam salata ayran şişiroyo zaten bide ekmek çorba of yani.

çok sağol iyi moral oldu ilk hafta bana bence dene bu diyeti yanında yapabiliyosan leslie de yap ki ben perşembe hastalanıcam normal aylarda davul gibi şişerdim .
inan ki hiçde zorlanmıycaksın akşam salata ayran şişiroyo zaten bide ekmek çorba of yani.

bence her hafta kilonu yaz sanada bizlerede motive olur mesela
1.hafta 65 3 kilo gitti 62 gibi :)
2.hafta 62 2 kilo gitti 60 gibi
biraz dağınık olmuş verdiğin kilolar :))) nacizane fikrim :)
leslie var callanetics var tibet hareketleri var ama yapan yok tibette sanırım dizimi incittim bişi yapmıyorum aa birde slim in 6 varki bence onu denemelisin adamı mahvedio spor bölümünde var ben açmıştım ama yapamadımhihoyyyt

aslında pazartesi başladığımda 64.200 aç karnına çıkmıştım yani ilk hafta pazartesinden pazartesiye ki bu sabah 62.500 çıkıyorum yani ilk hafta 2 kilo gitti
ikinci haftaya 62.500 başlıyorum diyim bakalım haftaya pazartesi nekadar olucam.

peki nerden indirebilirim aslında leslie çok zevkli ama altarnetif olsun...şimdi dışarı çıkıcam öğlende mecburan bi tosy bi ayran içicemm..

aslında pazartesi başladığımda 64.200 aç karnına çıkmıştım yani ilk hafta pazartesinden pazartesiye ki bu sabah 62.500 çıkıyorum yani ilk hafta 2 kilo gitti
ikinci haftaya 62.500 başlıyorum diyim bakalım haftaya pazartesi nekadar olucam.
Süpermiş ayda 2 kiloya bile razıyım :KK43: çok zor bir bünyem var ne denesem olmuyor valla :))
bakalım bu hafta durum nasıl olucak?
peki nerden indirebilirim aslında leslie çok zevkli ama altarnetif olsun...şimdi dışarı çıkıcam öğlende mecburan bi tosy bi ayran içicemm..

slim in 6 yaz canım google sende zayıfla diye bir siteden indirdim ben hala orda vardır sanırım

konu burda canım :)
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/371934-slim-in-6-a.html

bu sabah itibariyle ki hastalık günüm günde 3 ml lesli kesin tam 61.800 çıktım sanırım leslie çok faydalı inanamıyorum resmen göbeğim küçüldü..

yok 64.200 falan başladım şuanda 60.800 malesef 3 hafta pazartesi bitiyo:))ama bu hafta hastalığımın sebebi sanırım istediğim gibi gitmedi:KK43:((((yeni haftaya akşamları tavuk kıymasından 6 tane köfteyle devam edicem..2 haftadır leslie yapıyorum çok faydalı inceldim baya:)))

tebrik ederim.inşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız.
bende evlenince kilo aldım.52 den 66 ya kadar çıktım.diyetle 60 a kadar düşmüştüm.3 hafta önce tartıda 65 i gördüm ve diyete başladım.günlük 2 lt su öğlen işyerinde çıkan yemeklerden yiyorum.ekmeği azalttım.akşamları çorba sebze yemeği vs yiyorum.acıkınca elma, mandalina, diyet bisküvi yiyorum.dün 60.400 gr çıktım tartıda :))) bugün bir halsizlik çöktü.vitamin aldım.inş.çabuk atlatırım.

hazır çorba olur mu acaba ?
canım bence hazır çorbayı tercih etme derim.içerisindeki katkı maddeleri say say bitmez.bir gıda firmasında çalışıyorum ve işverenim bayan.bize kesinlikle hazır çorba, bulyon, diyet ürünleri yemeyin der.bence sebzelerle farklı çorbalar yapabilirsin.yeni tatlar keşfetmek insanın hoşuna gidiyor.15 dk pişer zaten.
örneğin ben mantar (kremasız), mercimek, sebze, yoğurtlu buğday çorbası, tavuk etli şehriye, patates, domates ve uydurduğum çorbalar yapıyorum.yaparken doyuyorum sanki.1 kase yeterli geliyor sonra. sositososito

canım bence hazır çorbayı tercih etme derim.içerisindeki katkı maddeleri say say bitmez.bir gıda firmasında çalışıyorum ve işverenim bayan.bize kesinlikle hazır çorba, bulyon, diyet ürünleri yemeyin der.bence sebzelerle farklı çorbalar yapabilirsin.yeni tatlar keşfetmek insanın hoşuna gidiyor.15 dk pişer zaten.
örneğin ben mantar (kremasız), mercimek, sebze, yoğurtlu buğday çorbası, tavuk etli şehriye, patates, domates ve uydurduğum çorbalar yapıyorum.yaparken doyuyorum sanki.1 kase yeterli geliyor sonra. sositososito

işyerimde öğlenleri pratik iyi oluyordu ama sağlıksızsa yemiyelim aslınca çoğu zaman karın doyurma amaçlı beslenme oluyor bu fakat yinede yemiyelim tarhana en kolayı bu durumda :)

X