çorba içerek zayıflıyorum..

canım bence hazır çorbayı tercih etme derim.içerisindeki katkı maddeleri say say bitmez.bir gıda firmasında çalışıyorum ve işverenim bayan.bize kesinlikle hazır çorba, bulyon, diyet ürünleri yemeyin der.bence sebzelerle farklı çorbalar yapabilirsin.yeni tatlar keşfetmek insanın hoşuna gidiyor.15 dk pişer zaten.
örneğin ben mantar (kremasız), mercimek, sebze, yoğurtlu buğday çorbası, tavuk etli şehriye, patates, domates ve uydurduğum çorbalar yapıyorum.yaparken doyuyorum sanki.1 kase yeterli geliyor sonra. sositososito

yaa aslında doğru ama pratik oluyo bi markanın hiç katkısız ibaresi beni teselli ediyo valla ...

tebrik ederim.inşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız.
bende evlenince kilo aldım.52 den 66 ya kadar çıktım.diyetle 60 a kadar düşmüştüm.3 hafta önce tartıda 65 i gördüm ve diyete başladım.günlük 2 lt su öğlen işyerinde çıkan yemeklerden yiyorum.ekmeği azalttım.akşamları çorba sebze yemeği vs yiyorum.acıkınca elma, mandalina, diyet bisküvi yiyorum.dün 60.400 gr çıktım tartıda :))) bugün bir halsizlik çöktü.vitamin aldım.inş.çabuk atlatırım.

muhakkak atlatırsın ilk zamanlar hep bi halsizlik oluyo insanda ..ama çok güzel zayıflamışsın hemen hemen aynı kilolardayız bende sabah 59.800 çıkdım ama şimdi 60.800:KK43:(( akşamları tartılımıycam artık...
bu haftaya öğlen çorba aynı akşam sebzeyle başlıycam..

Selam burcu yarın bende başlıyorum ALLAH izin verirse

corbaya cokta severim eşim lesliyide nindirmiş yarın İNŞALLAH başlıyorum

Son düzenleme:
selam burcuşafak08 bende 1 haftadr senin yaptığına yakın diyet yapıyorum sabahlarıda 45 dk yürüyorum.65.5 tan 64 e düştüm.ama senin dediğn lessie yi bende bugün denedim gerçekten süper bişey ilk defa duydum bunu.bende indireceğim.ama bayramda ailemin yanına gidiyorum.bayram dönüşü devam edip 58 e kadar vermek istiyorum inşallah.sen ne durumdasın hala devammı diyete 10 gündür yazmamışın.

bebeklerimden dolayı ramazanda oruç tutamadım. hiç spor yapmadan 20 günde 6 kilo vermiştim çorba diyetiyle .ama ben 1 öğünde çorba yerine sebze yemeği ,bulgur pilavı yada haşlanmış tavuk etide yemiştim... bayram girdi devam edemedim.. tekrar başlayabilsem bir 6 kilo daha vermem lazım

Son düzenleme:
aslında ben kalori hesabı yapıyorum ama günlük çorba yapıyorum çeşit çeşit acıktıkça içiyorum ana öğün ara öğün farketmez ama sadece çorba değil o aslında takviye oluyor bana ana öğünse yanında kocaman bir salata soğan sarımsak aklınıza ne gelirse aslında tansiyon sorunum olmasa kesinlikle turşuda yerim tabi ölçülü bir şekilde helede içtiğin çorba bol acılı baharatlı olunca kolay kolay acıkmıyorsun hemde besleyici metabolizmayı hızlandıran yiyecek sıcak havalardada çorba yerine bol bol ayran içerim oda çok işe yarıyor bunun yanında tabi normal yiyeceklerimide yemeye çalışıyorum kalori hesabına uyarak sağlıklı beslenme adına ne bileyim sebzesi meyvası eti yoğurdu vs ama günde 1200 kaloriyi geçmiyorum spor dans ediyorum ve şimdilik çok iyi gidiyor çok şükür kesinlikle sabır işi verincede korumak önemli tabi hepimize kolay gelsin:KK16:

Arkadaşlar, bu önerime bayılacaksınız.
Ben çorbayı çok severim, ama fazlası kilo yapacağı için sınırlı içiyordum.
Yeni bir çorba keşfettim.
Kalorisi neredeyse sıfır.
Günde 10 büyük fincan içtiğim oluyor.
Üstelik birkaç çeşidi var, yani bıktırmıyor.
Aşağıdaki ürünlerden yarım tatlı kaşığını bir büyük fincana koyup üzerine sıcak su koyun, karıştırın.
İşte size sıfır kalorili, lezzetli bir gıda. Yarım saat oyalanmış olursunuz.
1-Sebzeli baharatlı çeşni (yemeklere tuz yerine koyanlarınız bilir)
2-Tavuk bulyon
3-Et bulyon.
Yüksek tansiyonunuz yoksa istediğiniz kadar için.
Tansiyon varsa yaramaz.
Yorumunuzu beklerim, yalnız bana mı akıllıca ve lezzetli geliyor merak ediyorum.
Bakarsınız ben buldum patladı gitti olur.

Arkadaşlar, bu önerime bayılacaksınız.
Ben çorbayı çok severim, ama fazlası kilo yapacağı için sınırlı içiyordum.
Yeni bir çorba keşfettim.
Kalorisi neredeyse sıfır.
Günde 10 büyük fincan içtiğim oluyor.
Üstelik birkaç çeşidi var, yani bıktırmıyor.
Aşağıdaki ürünlerden yarım tatlı kaşığını bir büyük fincana koyup üzerine sıcak su koyun, karıştırın.
İşte size sıfır kalorili, lezzetli bir gıda. Yarım saat oyalanmış olursunuz.
1-Sebzeli baharatlı çeşni (yemeklere tuz yerine koyanlarınız bilir)
2-Tavuk bulyon
3-Et bulyon.
Yüksek tansiyonunuz yoksa istediğiniz kadar için.
Tansiyon varsa yaramaz.
Yorumunuzu beklerim, yalnız bana mı akıllıca ve lezzetli geliyor merak ediyorum.
Bakarsınız ben buldum patladı gitti olur.
A-aaaa hic olur mu oyle sey?? Bu cok sagliksiz ve bildiginiz zehir dolu bir corba!! Tadi guzel gelir elbet..ama beyniniz òlür mazallah,butun hastaliklar tureyebilir cunku bu bulyonlarda monosodyum glutamat var. Ne oldugunu bi arastirin da zararlarini gorun!! Ben evime dahi sokmuyorum bu urunleri yillardir...

Ayrica dogal yontemler dururken ne diye islenmis gidalara yonelinir ki? İstediginiz sebzeleri haslayip blendirdan gecirin,baharatlayin ve yarim kase yogurt esliginde yiyin. Dilediginz kadar ogun yapin. Ben bu yontemle 1 haftada 5 kg verdim herkese tavsiye ediyorum. İcine haslanmis tavuk gogsu,balik,kiyma koydugum da oluyor. Spora baslamadim henuz...

merhaba kızlar diyetteyim 63.500 kg ym
kalkar kalkmaz 2 bardak su
sabah : 1 dilim ekmek - peynir --domates salatalık 2 3 zeytin çay şekersiz yada sakarinli.
öğle: 1 tabak çorba ne varsa -1 dilim ekmek -1 bardak ayran lıgt -salata
akşam: öğlenin aynısı
aralarda meyve-salatalık -lıght bisküvi diet kola-
hergün 45 dakika yürüyorum

aslında 3 gün oldu bugün başlayalı şimdilik su falan gitmiştir :nazar::nazar:eşimle başladık.pazartesi 1 hafta olucak bakalım nekadar vericem..:nazar:
KAhvalti yokmu acaba

merhaba kızlar diyetteyim 63.500 kg ym
kalkar kalkmaz 2 bardak su
sabah : 1 dilim ekmek - peynir --domates salatalık 2 3 zeytin çay şekersiz yada sakarinli.
öğle: 1 tabak çorba ne varsa -1 dilim ekmek -1 bardak ayran lıgt -salata
akşam: öğlenin aynısı
aralarda meyve-salatalık -lıght bisküvi diet kola-
hergün 45 dakika yürüyorum

aslında 3 gün oldu bugün başlayalı şimdilik su falan gitmiştir :nazar::nazar:eşimle başladık.pazartesi 1 hafta olucak bakalım nekadar vericem..:nazar:
Kahvaltı yapmiyormusunuz

X