Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bende aldım bugün bu meşhur yağı. akşama sürmeye başlıyorum :lepi: ayrıca; aktarcı hergün bir çay kaşığı içildiğinde (suyla) bağışıklık sistemini güçlendiriyor, dedi. içmem sanırım kabak yağını bişey için içmiştimde mide bulandırıcı geldi. göğüsleri büyütsün yeter. :1closedeyes:

ya ben dün gece sürdüm yattım öle anlattığınız gibi kaşıntı olmadı sadece sabah göğüslerim kuru gibi gerilmişti. bu neye işaret :roflol:
bide kızlar her gün 1 bardak rezene çayına 5 damla ç.o.yağı damlatıp içince göğüs dokusunu geliştirerek büyütüyormuş internette okudum bilginize yerimseniben

benimde gögüslerim aciyo ya 2.günde acimaya basladi uyusukluk oluyo südiyenimi cikardiktan sonra... =(

ayyy süper bi haber bu ya 1 haftadır giremiodum foruma görünce çoooooooook sevindim hemen alıp deniyeceğimDDDDDDDDD

arkadaslar bende basladım bu aksam corek otu yagına gelısmelerı yazarım. bıde bu serbetcı otu kremı nasıl yapılıyor bılen varmı?

''kılzar denendi onaylandı bir de siz deneyin '' topiğinde şerbetçi otu kremini bulabilirsin boshayallersmile

ben çörek otu yağını bugün aldım denedim. mersin yağıyla birlikte sürdüm. şuan uçları kaşınıyo .. ve dikleşme dirileşme hissediyorum yihuuuu kaydirigubbakcemile5

Benimde bu gece 5 gecem elleyince ağırıyo bakalım hayırlısıbayanssulusmile

bende kullanmayı dusunuyorum ama umarım sonrasında gerı eskı halıne donup sarkma yapmaz mafoldumben

bende yarın alıcam hemen peki bu yağı sürünce sütyen yine takıyomusunuz arkadaşlar:kedi:yani çamaşırlar yağ olmuyomu öyle yağlı yağlı heryere bulaşmazmı kibilmiyorumkismilepeçete falan örtsem üstüne olurmu acabakaydirigubbakcemile3

Masaj yapınca yağ falan kalmıyorki.
Gece yatarken yap canım, südyen takmana gerek kalmaz.

Masaj yapınca yağ falan kalmıyorki.
Gece yatarken yap canım, südyen takmana gerek kalmaz.

:kedi:tamam canım sağolasın ben hiç bilmiyorum bu konuları ilk kez deniycem masaj yapınca ten emicek zaten doğru inşallah büyürler birazcıkbilmiyorumkismile

:kedi:tamam canım sağolasın ben hiç bilmiyorum bu konuları ilk kez deniycem masaj yapınca ten emicek zaten doğru inşallah büyürler birazcıkbilmiyorumkismile

Rica ederim canım inşallah işe yarar.
Zaten sadece masaj yapsan bile farkediyor.

bende de değişiklik var gibi ama öyle geliyor ki önemli olan masaj. geçenlerde arkadaşla muhabbeti geçmişti oda masaj yap demişti.birde doğru masaj tekniklerini araştıralım aklinialirimsmile ha internette dolaşırken göğüs büyütü bir alet gördüm. sütyen şeklinde birşey titreşimler vererek uyarıyomuş bu sayede göğsü büyütüyomuş. bunlar masajla ilgili tespitlerimdi :lepi:

ayrıca ben de karıncalanma kaşınma olmadı bakalım bi kaç sürmede neler olacak CADIARZU

ben 2. kere sürdüm ,benim de 2. de kaşınma karıncalanma olmadı.. günde 1 kere sürmek yeterli demekki.. ben 2 kere falan sürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…