Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

arkadaşlar bende eşime sipariş etmiştim bu yağı almış fakat markası talya kullanan arkadaşın kullandıgının markası neydi gerci ben büyütsün diye deil sıkılaştırıp dolgunluk kazandırmasını istiyorum

Portakal YağıCildi sıkılaştırma özelliği vardır, ayrıca göğüslerinize masajla uygulayın

Mersin YağıAdale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.

Çörek Otu Yağı ve Rezene ÇayıAnne sütünü arttırıcı özellik taşır, göğüsteki hormon gelişimi içini arttırarak göğüslerin büyümesini sağlar.

yazıyor arkadaşlar.. yani verilmiş tariflerde hep olan yağlar bunlar.. ben de karıştırıp sürdüm beğendim dirilik ve kaşıntı gördüm yazmıştım.

benimkiler ottama markalı.. damlalıklı yağlar.. sıkılaştırmak ve dolgunluk için portakal ve mersin yağı çok iyi.. çörek otu da meme kanseri hücrelerinin gelişmesini önlüyo. hani sürülürse zararı olcağna yararı olur diye düşünüyorum ben

Ben yazıyı yazan arkadaştan başka birinin bu yağın işe yaradığını yazdığını göremiyorum

Ben de 4 gece sürdüm masajla.2 gündür biraz rahatsızdım,uğraşacak dermanım yoktu.O yüzden süremedim ama bende dolgunlaşma yaptığını söyleyebilirim.Bende de ilk 2 gün kaşıntı hatta gerginlik bile olmadı ama 3. günün sabahı göğüslerim sıkı ve gergindi.
1 hafta öncesine kadar göğsümün içi sanki bomboş balon gibiydi,çok küçüktü.Şimdi gerçekten içi dolgun.Ani bir büyümeden bahsetmiyorum ama avucumdan taşıyor...
Çörek otu yağına mersin yağını da karıştırıyorum ben.
2 gecedir sürmedim ama eskiye dönmediler.

kızlar alsım bugun bu yağı benimkinin markasıda aksu vital bakalım inşallah değişme olur benim memişlerdedekaydirigubbakcemile3

az önce sürdüm masajda yaptım bolca ama kokusu falan yok benimkinin öyle ağar kokmadı yani şu an bir gerginlik hissediyorum sızlıyo büyüyomu yoksa acabaohaoldumsmile

teşekkür ederim canımın içi çok saol hemen almalıyım dedigin yagları

az önce sürdüm masajda yaptım bolca ama kokusu falan yok benimkinin öyle ağar kokmadı yani şu an bir gerginlik hissediyorum sızlıyo büyüyomu yoksa acabaohaoldumsmile

zemuszemus
darısı başımızaaa bende bugün aldımm mersin yağını gece sürüp yatıcam,küç'ü almadım bi kaç gün hemen söndüler bu yağ işe yarasın lütfenn:Saruboceq:

bende dun surdum biraz agrı oldu ama gecti sonra galiba mersin yagıyla karistirinca daha fazla ise yariyo

kızlar mersin yağını kolay bulabiliyor musunuz?? ben geçen sene çok aramıştım ama bulamamıştım.. çörek otu yağı ve mersin yağını karıştırıp uygulamayı düşündüm şimdi CADIARZU
Küç.üm de bitti ondan da almam lazım

kızlar mersin yağı ottama markalı. damlalıklı falan kolay uygulama.. 4 lira.. ben ilk sorduğum yerde buldum.. bide tüm yağların faydalarının yazdığı broşür verdiler.. portakal , çilek i mersin ve çörekotu yağını aldım çıktım. hepsi göğüsler için boshayallersmile

bi yerde göğüslere dışarıdan sürülen bu tür yağların falan zararlı olabileceğini yazmışlar.. Şimdi okudum.. Göğüs kanserini tetikliyormuş bizim bu dışardan uyguladığımız yağlar..östrojen hormonu salgılaması da tetiklermiş göğüs kanserini.. Doktorlar söylemiş fisfisfis öfff böyle şeyler duyunca tereddütte kalıyorum işte

Bende mersin yağıyla karıştırayım bende bu gece bakalım ne olacak mersin yağı kolay bulunuyo bende 4 tl ye aldım benimde memeişlerim agırıyo düzenli her gece yapıyorum sizde düzenli yapın kızlar sewgilerropuyorumnanaktan

bi sözlükte yazıyodu paylaşiim dedim; ''bütün göğüs sıkılaştırıcı/ toparlayıcı (büyütücü olduğu söylenen ürünler de aslında yalnızca toparlayıp sıkılaştırırlar) ürünlerin bazı çörekotu yağıdır.''

bence sorun yağlarda değil. sorun göğüsteki hücre sayısında hızlı artış olmasında. bana kalırsa yağın türü değil masaj etkiliyor. yağın derinin belli bir kısmının altına nüfuz ettiğini sanmıyorum. sonuçta göğüs büyüyor ama göğüs dokusu artıyor. yağ o dokuya kadar ulaşamaz gibi geliyor bana. çok iyi bilmiyorum ama fikir yürütüyorum. doktor arkadaşlar varsa yardımcı olsun. ne yaparsak yapalım eğer göğüslerimiz doğal olmayan bir şekilde büyüyorsa (hamilelikte olan büyüme doğal bir şey bence mesela ama bizimki zorlama oluyor biraz) ve bir de çok hızlı büyüyorsa bu hücrelerin anormal bir hızla arttığı anlamına gelir. bu artış sırasında hücrelerin başkalaşma olasılığı da artar. e kanser de zaten bu başkalaşmış hücreler değil mi? bence doktorlar bunu demek istiyorlar. ama o risk bence zaten her zaman var biz biraz riski arttırıyoruz ama ne yapalım. hayat zaten pamuk ipliğine bağlı değil mi?

ben de aldım bugün çörek otu ve portakal yağı.... mersin yağım zaten vardı... az önce hepsiyle ayrı ayrı masajımı yaptım bakalım inş . fayda göreceğim:)))) kızlar ya siz bu yağları karıştırıp yapıyorsunuz ama sonuçta bu yağların içinde çok az da olsa kimyasal maddeler var birbirleri ile etkileşip farklı maddelerin oluşma ihtimali de var benceyasakkelime ben o yüzden ayrı ayrı yaptım siz ne dersinizopuyorumnanaktan?

Bende dün mersinle çörekotu yağını kaırştırdım yani ilk önce çörek otu yağıyla yaptım sonra mersin sabah kalktığımda agrım wardı çok mu sert yaptım acaba reglimede 10 gün war dolgunlaştı sanki haydi hayırlısı opuyorumnanaktan

Hadi hayırlısı nur ummm..Ben bu işten çok umutluyum.Eşim farketti dolgunlaştığını,çok sevindim.zemuszemus
Sen şerbetçi otunu da kullanıyordun.Artık onu yapmıyor musun?Acaba yağlandıktan sonra sürsek bişey olur mu?Denedin mi hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…