Covid-düğün-kv

SpamKutusu

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim ela....
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
646
1.158
Yorumlari anlamadim herkes niye bu kv yi korumuş??
Napsin kadin kendisinden nefret eden, tup bebek tedavisinin olumsuz olmasini isteyen kvsini mi korusun. Eşi annesiyle boyle konuşuyor diye üzülsün mü? Buradaki çoğu kadın anne diye heralde bu kadar korkunç bir kvyi koruyor.

elektra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
3.881
13.557
Yorumlari anlamadim herkes niye bu kv yi korumuş??
Napsin kadin kendisinden nefret eden, tup bebek tedavisinin olumsuz olmasini isteyen kvsini mi korusun. Eşi annesiyle boyle konuşuyor diye üzülsün mü? Buradaki çoğu kadın anne diye heralde bu kadar korkunç bir kvyi koruyor.
Anne değilim bekarım evet konu sahıbı haklı kv kötu olabılır amma velakin bır evlat annesıne hakaret edemez. Daha usturuplu cevaplar verebılır. Mesafesını sınırını hakaret etmedende koyabılır. Bebek ıcın aradı mı düğününe çağırıyor demekte ayrı bı absurtluk pandemı var gelemem dese çok haklı ama bu şahısın herkesle arası kötü bence pekte annesinden aşağı kalır yanı yok

Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.238
3.925
Son düzenlemeniz dahil konuyu okudum. Hepsi doğruysa kayınvalidenize yağmurlu havada su vermezdim ben olsam.
Eşiniz annesine saygısız davranıyor evet ama o da ne yaşadı neleri içselleştirdi, bir evlat olarak nelere kırıldı bilemeyiz öyle değil mi.