Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

seaBahAR kaptanım,musadenizle bende fikrimi yazmak istiyorum,takimları kapatsak denildiginden beri zaten bizim kızların motivasyonu düştü kimisi mezun olmak istedi kimisi izine ayrilmak,2sene olcak 6.takimdayim listelerin azaldigini ilk defa gördüm gelen üye zaten istikrarli olmadigi icin durmuyor gidiyor,elimizdende birsey gelmiyor bizde nekadar listeye girip mezun olucazki, listede 3kisıyle yarışmanin hiç adil olmadigini düşünüyorum yani takimlar kapatilsin biz zaten üyelerimizin takibini günlüktede olsa yapmayi planlıyoruz,bu saatten sonra kizlar motivasyonunu toparlayamaz
Teşekkür ederim kolay gelsin

Eline saglik kaptanim

Eline sağlık kaptanım.

Son karne sayısı ikiye çıkmış.

seaBahAR kaptanım ve diğer kaptanlarım tartı fotoğraf bildirimlerinde bu hafta tespit ettiğimiz herhangi bir hata yok bilgilerinize
Ellerinize sağlık E Emnis ve Zipzip- kaptanlarım.
Son sonuç listesi de senin elinden çıkacakmış Laydim.

Öncelikle geçmiş olsun.

Diğer kaptanların görüşleri kapanmaktan yana.
Sahiden artık akıl dışı bir noktaya geldik. Kural sayısı yarışmacı sayısından fazla. Belki azimli bir kaç kaptan daha olsa idi daha farklı olurdu diye düşünüyorum, yok düşünmüyorum eminim. Eski zamanlara şahit olanlardan biri de sensin. Eski kaptanlara, demeliyim belki de.

Bir de genel sorunlar var artık, herkesin psikolojini etkileyen. Bunun da mutlaka etkisi oluyor, diye düşünüyorum.

Her zaman bu yarışmanın kaptanlar sayesinde yürüdüğünü söyledim, sanırım haklı imişim.

Sevgili arkadaşlar ben durumu Kazen'e iletiyorum.
Bilginiz olsun.

Aktardım, ben çıkıyorum.
Bu sefer sonuç listelerini yanıma almadan.

Hafta içi karneleri hazırladıkça eklerim arkadaşlar.

Kendinize iyi bakın, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler.

Hakkinizi helal edin kaptanim

Hakkinizi helal edin kaptanım
3 yildir takimdayim sizden ve buradan cok sey öğrendim

Varsa helal olsun kaptanım asıl siz helal edin son zamanlar özellikle fotoğraflı bildirimlerin de yükü sizde idi Zipzip- kaptanımla beraber. Allah razı olsun ne zaman başım sıkışsa el attınız kurallarla, liste, üyelerle ilgili siz olun , zipzip, moni kaptanım olsun hepinize gönülden teşekkür ediyorum

5 senedir buralardaydim sanirim 5 tane takimda bulundum :) ozellikle 3. Takimda cok guzel dostluklar edindim. Ancak buna ragmen son girislerimde yarismaya adapte olmakta zorlandim izin alip cikiyordum bi gun yine donmek uzere ama kurkcu dukkani kapaniyor demek.
Olan benim gibi tilkilere olacak :)) herkes toptan hakkini helal etsin.

Bakmayın biraz hüzünlüyüz ama böyle iyi oldu bana hep bir gün yarışmada bir kuralsızlık olacak bahar kaptan hepimizi kışkışlayacak veda bile edemeyeceğiz kaos içinde gideceğiz gibi geliyordu iyi oldu güzel oldu,yarışma için yıllarca emek verenlere saygısızlık olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…