custom lens yaptırmak istiyorum ama nerede ve nasıl????

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
kızlar ben hiç bi markanın gözümde istediğim sonucu vermemesi kanaatine vardım ve custom lens yaptırmak istiyorum.türkiyede varmı acaba?ingilizcem iyi degil yabancı sitelerden yapamıyorum kızlar bi el atın bana

cnm tr de sanmıyorum yok ama 9 mm sfx sitesıne gır orda iletışm kısmına gel maıl olarak ısteklerını belırtebılırsın.ılgılenen arkadaşın ismi KEVıN ..istedgn göz rengını resım olarak yolluyorsun ve göz ölçülerini..onlar sana aynısını yapıp yolluyolar o kadar zor deıl maile hemen cevap verıolar 1 gun ıçnde..yanı ınglzc bılen bı arkadaşndan yardım alabılırsın..site çok güvenli dünyada çok ünlü oscar almş fılmlere lens üreten bır sıte..ıngılterede yaşayan bı müşterımz ordan yaptırmıştı her ne kadar gündüzlerı zombie gbı görünsede yanı akşam ve loş ortamda dyım kesınlıkle ayırt edemezsın..güneşe bakma yeter :) çok doğal duruyordu...

lady8585 canım pupil boşlugu nasıldı alttan göz bebegı görünüyomuydu bide fiyat olarak nasıl bi bilgin varmı canım aşagı yukarı kaça malolur

ben maıl atmıştım bıkaç ay önce 450 dedı kevın bna..kendı gözun boyutunda kesınlkle taşma falan yok..bak cn lensaholıcs sıtesıne uye olup ordakı custom yapn butun resımlerı uyelerı forumları görebılırsın yada youtuba gırıp custom lenses yazıp bakabılırsın

X