İlişkimde çıkmazdayım

Yanlış bir yorum . D vitamini nasılsa düşüktür dışarı çıkmıyor diye başlanamaz. Nefrotoksik etkisi vardır. Mutlaka hekim görmeli .
Evet hangi değerlerde nefrotoksik yan etkisi çıkıyor?
Günde 100.00ie aylar alanda bile tespit edilmemiş.
Bilgime güvenerek söylüyorum günde 10.000 alsa bile hiç birşey olmaz.
Maales ilaç mafyası sağlıkliğimizi ele almaya çalışiyor .
Öldürme süründür .
Çünkü vitaminler çok ucuz para getirisi yok ama osteoporoz, Kalb rahatsızliği , depresyon
Suyu bitmeyen çeşme

Panik atak tedavi ve ilaclarla duzelmeyip bu hale gelecek bir rahatsizlik degil bildigim kadariyla ki kendimde de vardi, cevremde de olanlar var.
Hatta ben de dahil ilac dahi kullanmadan baş eden insanlar var.

Bu işte bir yalan dönüyor. Ya ilaclarini kullanmiyor, tedavi almiyor ya da panik atak degil bu daha agir psikolojik sorunlari var. Birakin gitsin.

Evet hangi değerlerde nefrotoksik yan etkisi çıkıyor?
Günde 100.00ie aylar alanda bile tespit edilmemiş.
Bilgime güvenerek söylüyorum günde 10.000 alsa bile hiç birşey olmaz.
Maales ilaç mafyası sağlıkliğimizi ele almaya çalışiyor .
Öldürme süründür .
Çünkü vitaminler çok ucuz para getirisi yok ama osteoporoz, Kalb rahatsızliği , depresyon
Suyu bitmeyen çeşme
Hanımefendi bir UZMAN HEKİM olarak yapıyorum bu yorumu. Komplo yazmayın burada. Bilimsel yoldan şaşmayacağız değil mi? Tıpta hastalık yoktur hasta vardır genel misyondur. Siz öneri verirken kimin ne durumda
olduğunu bilemezsiniz . Bu yüzden tababet kanununda da halkın sağlığıyla oynanmasın diye hekim dışı bu tip tavsiyeler yasaktır. Bilginize güvenme sebebiniz zaten az bilmenizden bence.
1000 kişiden 10 kişide eskaza kalsiyum yüksekliği varsa ? Yahut altta yatan glomerulonefrit ,proliferatif hastalık vs varsa işte o zaman o kişilerin sağlığıyla oynamış oluyorsunuz. 10 bin alsa bile bir şey olmaz yazmışsınız bir de. Neyi nasıl açıklayacağız ben bilmiyorum. Umarım sağlık okur yazarlığı ülkemizde artar.

Yazık sana. Böyle bir hayat mı istiyorsunuz?
Ömrünüzü evde böyle bir insanın sizi curüterek geçmesini mi bekliyorsunuz?
Yazık.

Hanımefendi bir UZMAN HEKİM olarak yapıyorum bu yorumu. Komplo yazmayın burada. Bilimsel yoldan şaşmayacağız değil mi? Tıpta hastalık yoktur hasta vardır genel misyondur. Siz öneri verirken kimin ne durumda
olduğunu bilemezsiniz . Bu yüzden tababet kanununda da halkın sağlığıyla oynanmasın diye hekim dışı bu tip tavsiyeler yasaktır. Bilginize güvenme sebebiniz zaten az bilmenizden bence.
1000 kişiden 10 kişide eskaza kalsiyum yüksekliği varsa ? Yahut altta yatan glomerulonefrit ,proliferatif hastalık vs varsa işte o zaman o kişilerin sağlığıyla oynamış oluyorsunuz. 10 bin alsa bile bir şey olmaz yazmışsınız bir de. Neyi nasıl açıklayacağız ben bilmiyorum. Umarım sağlık okur yazarlığı ülkemizde artar.
Özelikle vitamin d bakış açısı dünyada değişti .
Amerika'da dozlara bakin bir yada yabancı makaleler okuyun .
Amerikan Endokrinoloji Derneği, günde 250 µg'a (10.000 IU) kadar D3 vitamini alımının sağlıklı yetişkinler için zararsız olduğunu düşünmektedir.
Yüksek dozda k2 ve Magnezyum alınmalı kalsiyum yüksekliğini önlemek için .
Affola ..

Özelikle vitamin d bakış açısı dünyada değişti .
Amerika'da dozlara bakin bir yada yabancı makaleler okuyun .
Amerikan Endokrinoloji Derneği, günde 250 µg'a (10.000 IU) kadar D3 vitamini alımının sağlıklı yetişkinler için zararsız olduğunu düşünmektedir.
Yüksek dozda k2 ve Magnezyum alınmalı kalsiyum yüksekliğini önlemek için .
Affola ..
Magnezyumu da kafadan önermiyoruz. Bana mı makale okuma tavsiyesi veriyorsunuz? Ben uzman hekimim güncel makale okumalarımı da yapıyorum. En zoru bu işte cehaletle mücadele.
Siz artık susun bence. İşi profesyoneline bırakın. Doktorculuk bakkal usulüne benzemez. Yemek tarifi verir gibi yorum yazıyorsunuz.
Affolmadı okuyup dinleyen olursa mesleğime yazık olur. O yüzden yaptığınız saygısızlık da halk sağlığını bozan söylemleriniz de affolmadı . Bilginize ....

Bence once siz psikologa gitmelisiniz...Neden boyle birini iyilestirmek icin tum.enerjimi harcayip bunc fedakarlik ediyorum diye, benim icimde gecmisimde kimi tamir etmeye calisiyorum da boyle birini sectim diye sorup bunun cevabini bulup iyilesmeniz lazim...

X