Gebeliğe Hazırlık Cyclo progynova ile hamile kalan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

egeincisi28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
53
35
33
Merhabalar 2,5 yıllık evliyim eşimle tüm tahlillerimiz normal bir sıkıntı yok. Doktorum cyclo progynova ve pro women verdi 2 şer kutu kullanmamı söyledi. Prowomeni biliyorum ama cyclo progynova ile ilgili kafam karışık kimi gebeliği engeller kimi gebe kalmaya yardımcı olur demiş. Adetlerm düzenli doktorum neden bu ilacı yazdı anlam veremedim. Bu ilacı kullanırken hamile kalanınız var mı yardımcı olun lütfen🙏🏻

bende duzene sokmasi icin kullandim gebe kalamadim ama yumurtlama tembelligim var uzerinde de dogum kontrol hapi degildir yaziyo zaten engellemez heralde yinede nasip..

bende duzene sokmasi icin kullandim gebe kalamadim ama yumurtlama tembelligim var uzerinde de dogum kontrol hapi degildir yaziyo zaten engellemez heralde yinede nasip..
Bazı forumlarda ilacı kullanırken gebe kalmak bebek için sakıncalı falan denilmiş acayip kafam karıştı yumurtlamam gayet iyi adetlerim düzenli gebe kalmanı kolaylaştırır dedi korunmamı da söylemedi anlamadım yani🤷🏼‍♀️

Bazı forumlarda ilacı kullanırken gebe kalmak bebek için sakıncalı falan denilmiş acayip kafam karıştı yumurtlamam gayet iyi adetlerim düzenli gebe kalmanı kolaylaştırır dedi korunmamı da söylemedi anlamadım yani🤷🏼‍♀️
Bende kullanıyorum hatta dün son dozu attım. Doktorum korunmam gerektiğini söylemişti. 21 günlük bir hap tek kutu bakalım inşallah işe yarar. Bu arada benimde düzenlidir adet döngüm. İnşallah gebeliğimize sebep olur

Bende kullanıyorum hatta dün son dozu attım. Doktorum korunmam gerektiğini söylemişti. 21 günlük bir hap tek kutu bakalım inşallah işe yarar. Bu arada benimde düzenlidir adet döngüm. İnşallah gebeliğimize sebep olur
Evet 21 günlük bir kutu canım benim de son 3 dozum kaldı. Doktor korunmamı söylemedi ben de korunmadım😓 bu ilacı kullanıp ertesi ay hamile olduğunu öğrenen 2 arkadaşım var umarım bize de faydası olur canım benim eşim de ben de çok istiyoruz artık bir bebeğimiz olsun❤️

Merhabalar 2,5 yıllık evliyim eşimle tüm tahlillerimiz normal bir sıkıntı yok. Doktorum cyclo progynova ve pro women verdi 2 şer kutu kullanmamı söyledi. Prowomeni biliyorum ama cyclo progynova ile ilgili kafam karışık kimi gebeliği engeller kimi gebe kalmaya yardımcı olur demiş. Adetlerm düzenli doktorum neden bu ilacı yazdı anlam veremedim. Bu ilacı kullanırken hamile kalanınız var mı yardımcı olun lütfen🙏🏻
gebe kalmana yardımcı olur ,doktor verdiyse bir bildiği vardır 😊 ben kullandım gebe kaldım dış gebelikti benim ama olsun yinede hamile kalabildim 🤗 faydasını gördüm yani

gebe kalmana yardımcı olur ,doktor verdiyse bir bildiği vardır 😊 ben kullandım gebe kaldım dış gebelikti benim ama olsun yinede hamile kalabildim 🤗 faydasını gördüm yani
Sonunda aradığım yorum 😂 Allahım inşallah bana da faydası olur güzel bir sonuç alabilirim. Teşekkürler canım cavabın için😘

Arkadaşlarınız korunmamış o halde doğru mu anladım. İnşallah gebe kalırsanız sizde onlar gibi sorun yaşamazsınız🤲 Durumla ilgi buradan etiketleyerek haberdar edelim birbirimizi biz de çok istiyoruz bebeğimiz olsun ama 1,5 yoldur olmadı maalesef...
Canım evet arkadaslarım korunmadılar faydasını görürsem mutlaka yazacağım buradan:) ne durumda olduğunu çook iyi biliyorum kuzum bi yerlerden unut bekliyor insan.. ben de öyleyim..

Size ne için verdi doktor bu habı banada verdı de ıcerken hamıle kalmak sakıncalı mı

Maalesef kalamadım hala.. 3 yıldır bekliyorum bir dış gebelik gecirdim. Ama sonrasında ne yaptıysam gebelik oluşmadı
Canım benm dualarmda olacaksn inşallah 🤲 Rabbim en kisa en hayirli zamanda sağlıklı bir gebelik sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin inşallah benmde 2.5 yildir olmuyir malsf ben hic gebelik yasayamadm

X