Gebeliğe Hazırlık Cyclo progynova ile hamile kalan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benm dualarmda olacaksn inşallah 🤲 Rabbim en kisa en hayirli zamanda sağlıklı bir gebelik sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin inşallah benmde 2.5 yildir olmuyir malsf ben hic gebelik yasayamadm
Ben bu ay klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördüm. Aslında istemiyordum doktorum denemek istedi iğnenin 7. Günü bakalım beklemedeyim kuzum. Sen de benim dualarımda olacaksın rabbim hayırlı vakitte nasip etsin insallah💜

Ben bu ay klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördüm. Aslında istemiyordum doktorum denemek istedi iğnenin 7. Günü bakalım beklemedeyim kuzum. Sen de benim dualarımda olacaksın rabbim hayırlı vakitte nasip etsin insallah💜
Yaa Rabbim insallah nasip eder dualarmzda kabul olir canm lutfen bana haber et olurmu? Allah razı olsun amin canm ❤🥰

Amin inşaallah kabul olsun dualarımız tabi ki haber veririm. Bu da tutmazsa artık tüp bebeğe gidicez daha da hormon alamıcam artık 😂
Amin canm guzel haberler beklyorm insallah. Yaa kıyamam insallah gerek kalmadan tutar canm dualarmz bu yonde olsun. Olmazsada tup bebekte insallah ilk denemede tutar umidimizi kaybetmek yok kesnlkle🤲

🤭🥰 cok dua etcem canm sağolasın hayırlı geceler haberlerini beklyorm bende kulun kula bir vesilesi olurumda dualarm kabul olur insallah kimin duasi kabul olur bilemeyz bir baskasinn edecegi dua daha hayirlidr belki Rabbim buyuk ol der ve olur insallah🤲
Yaa ne güzel bi kalbin var..🥰 ben de senin için dua edicem canım doğru diyorsun kimin duasının kabul olacağı belli olmaz ❤️

Aminn ağzın bal yesin 🥰 insallah güzel haberlerle gelirim kuzucum sen de ben de ❤️💜
Amin insallah kuzum benm bat belli olmuyor adet olamam ilacsiz surekli kontrol edicem testlerle ama 3 gun ovulasyon surdu cok iyi degerlendrmeye calistik yumurtlamayi falan bakalm yarin catlama olur dye tahmin edyorm sonrada şafak saycam artk insallah ikimizde guzel haberlerle gelirz bu yoldada beraber ilerlerz ne guzel olur🤲🥰

Amin insallah kuzum benm bat belli olmuyor adet olamam ilacsiz surekli kontrol edicem testlerle ama 3 gun ovulasyon surdu cok iyi degerlendrmeye calistik yumurtlamayi falan bakalm yarin catlama olur dye tahmin edyorm sonrada şafak saycam artk insallah ikimizde guzel haberlerle gelirz bu yoldada beraber ilerlerz ne guzel olur🤲🥰
İnsallah canımmm cyclo progynova doktor mu önerdi? Bu ilaçla gebelik elde eden tanıdıklarım oldu regl de düzene sokuyor. Doktoruna bi danışıp kullan istersen

Aynen ikisini de düzenliyor 2 ay kadar kullan bence inşallah faydası olur 🙏🏻 bu ay olmazsa diğer ay hayıt tohumu denicem bakalım. Denemediğim şey kalmadı artık yoruldum🥺
Insallah canm 3 ay kullan dedi 3 kutu yazdi canm bakalm inşallah 🤲 faydalarini cok duydum canm hayit suyu iciyorum bende aslnda sadecehayit suyu degl gebelik seti var bir sayfada mucizr doğadan sayfasinda ordaki seti kullanyorm. Benmde kalmadi canm evet cok yorucu yoruluyoruz ama pes etmek yok 🥰😘

Insallah canm 3 ay kullan dedi 3 kutu yazdi canm bakalm inşallah 🤲 faydalarini cok duydum canm hayit suyu iciyorum bende aslnda sadecehayit suyu degl gebelik seti var bir sayfada mucizr doğadan sayfasinda ordaki seti kullanyorm. Benmde kalmadi canm evet cok yorucu yoruluyoruz ama pes etmek yok 🥰😘
Tabi ki pes etmek yok :) o gebelik setini duymadım nasıl birşey ki🤔 faydası oluyor muymuş?

Tabi ki pes etmek yok :) o gebelik setini duymadım nasıl birşey ki🤔 faydası oluyor muymuş?
Bir cok arkadasm gebe kaldi yada adeti duzenlendi kzum istersen o seti dene direk yada en azndan arastir bir sure ben sana link ataym gebelik seti uaziyor icinde yaglar sular var bitkisel tamamen guvenikir bir sayfa ben sadecegebelik seti degl kocam icin erkek interfilitesi icinde aldm bir set. Ve sac dokulmesi icin bir cok seyleri var zaten gorursun faydalarida yaziyor canm

Ama bunlar bitkisel oldugu icin 1 ay kullaniym birakym olmadi olmuyor kzum bitkiseller gec etki ediyir doktor bile dedi. Ama ilaclardan iyidr bende 2 aydr kullanyorm smdilk bende bir faydasi yok ama esimde fayda etti canm. Bu sayfayi tajip ettgm bir kizda gordum etrafima onerdm hamile kalan yada adeti duzenlenen oldu bir smdilk bana yaramadi ama devam edicem o takip ettgm kizda da pco varmis mesela 9 ay kullandkdan sonra hamile kalms kmisi ilk ayda degisiyor kisiye gore

X