Gebeliğe Hazırlık Cyclo progynova ile hamile kalan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazı forumlarda ilacı kullanırken gebe kalmak bebek için sakıncalı falan denilmiş acayip kafam karıştı yumurtlamam gayet iyi adetlerim düzenli gebe kalmanı kolaylaştırır dedi korunmamı da söylemedi anlamadım yani🤷🏼‍♀️
kesinlikle yanlış. ilacın tek amacı senın adet olman. ben hiç adet olmuyorum ve bu ilaçla adet oluyorum. ıkızlerım var benım be bu ilacı kullanıp adetin 3. günü tedaviye başladım. kızlarımda maşallah gayet sağlıklı ve zekiler. 2.5 yasındalar allah bağışlarsa.allah sizlerede nasip etsin.

kesinlikle yanlış. ilacın tek amacı senın adet olman. ben hiç adet olmuyorum ve bu ilaçla adet oluyorum. ıkızlerım var benım be bu ilacı kullanıp adetin 3. günü tedaviye başladım. kızlarımda maşallah gayet sağlıklı ve zekiler. 2.5 yasındalar allah bağışlarsa.allah sizlerede nasip etsin.
Merhaba ben de şu an hamileyim bu ilacı kullandığım dönemde olmadı 6 ay kadar sonrasında oldu çok şükür :) rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥰

Merhaba ben de şu an hamileyim bu ilacı kullandığım dönemde olmadı 6 ay kadar sonrasında oldu çok şükür :) rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥰
bu ilaç doğum kontrol hapı değil ama . fsh lh eksik olanlarda onu tamamlıyor. benım fsh ve lh 0 oldugu için bu ilaçla adet oluyorum

X