cyclo progynova kullanıp hamile kalan var mı?

Bu ilac duzenli adet olmasinizi ve hormonlari dengeliyor ilac bittikten sonra 3 4 gun sonra adet olursunuz amh icin arI sutu polen karşımı yada corek otu bal tarcin kuru yapabilirsiniz
arI sutu polen karşımı yada corek otu bal tarcin kuru nü bizzatvdenediniz mi? Benimde düşükte amh değerim.

Ben de bu ilacı kullanıyorum ama adetim 2 gün gecikti. Son 1 ilacım kaldı. Bu ilaç adet gecikmesi yapar mi yoksa gebelik mi var acaba?

bu ilacı kullanırken tuzu hayatından cıkar. asırı şişiriyor. bunun yanında bende hiç hayatımda normal adet olmadım. hep bu ilaçla oldum. ve adetin 3. gunu iğnelere baslayarak yumurta takıbıyle ikizlerim oldu.
Merhaba bu ilaçla birlikte mi iğneleri kullnadınız?

Merhaba aranıza yeni katıldım . Mart ayında düşük yaşadım 3 aylık. Tedavi istemesemde eşim denememi istedi. Aşılama yapıldı ve yumurtam boş çatladı yani döllenme olmadı. Doğum kontrl hapı kulıandm düşmedi . Bu ayda temmuzda regl oldm 21 i . Regln 2 ci günü gel dmeişdi gitdim. Cyclo progynova yazdı 2 kutu. O yumurtanın eski haline dönmesi için galiba çok anlamıyorum .1 kutu bitdikden sonra 7 gün ara vericem regl olmasam eğer o zaman test yap dedi. Cyclo progynova kullanıp hamile kalan varmı?.

Adet olduktan sonra 2 yada 3. Gün doktorunuzun verdıgı iğnelere baslarsınız eger fsh ve lh ta sıkıntı varsa.

Merhaba ben bu ilacı fsh düşsün diye içmiştim her doktor farklı bir tedavi yöntemi için veriyor. İlaç bittikten 3-4 gün içinde regli olmuştum benim düzenliydi adetim ama fsh yüksekti dengelesin diye. Yumurta kalitesi arttırması için ben başka ilaçlar kullanmıştım.
Merhaba fsh düştümu hangi ilaç kullandiniz vede amh artırmak için neler kullandiniz

X