D&P açık parfüm kullananlar

Selam herkese. Bende açık parfüm kullanıyorum hatta d&p’den alacaktım (daha önce hiç kullanmadım) ama bir arkadaşım artık eskisi gibi olmadığını ve çok kötü olduğunu söyledi. Sizin düşünceleriniz neler? Kalıcılığı nasıl?
Aksine eskisinden daha kaliteli artik.. eskiden edt olarak uretiliyordu parfumleri simdi edp olarak uretiliyor ve eskisinden daha kalici olmus parfumleri ben severek kullaniyorum tek eksisi fiyati pahali sadece..

Kızlar kaç defadır dp den parfüm deniyorum ve istisnasız hepsi uçuyor ya, 2 saat bile kalmıyor kokudan eser yok. Erkek arkadaşım dahi sürekli aynı sıktığım koku için ilk zamanlarda çok iyi geliyodu kokusu yoğundu diyordu şu an çok az ki üstüme de baya çok sıkıyorum.

şubeden kaynaklanıyor olabilir mi? Su gibi sanki ya...

Ben de yeni aldım meraktan lolita lift, daha ilk günden uçtu sanki kokusu.sürekli sıkıyorum bir süre sonra
kokuyu alamıyorum nedense.Koku da bir tuhaftı, böyle rutubetli gibi.

Bugün de burda yazan yorumlardan derlediğim birkaç parfümü denemeye gittim
Lolita lift e bayıldım kokusu cok güzel onu satın aldım
Escada magnetism cok merak ediyordum pek beğenemedim
Naomi Campbell denedim ağır bi koku esmerlere daha cok yakışır benim tenime uymadı
Givenchy Hot Couture denedim güzeldi aldım
lacoste femme zaten bilip sevdiğim bir kokuydu onu da aldım
Bir de c12 calvin clein contradiction aldım ama kokusu değişmiş gibi geldi ama gene de güzeldi

Bugün de burda yazan yorumlardan derlediğim birkaç parfümü denemeye gittim
Lolita lift e bayıldım kokusu cok güzel onu satın aldım
Escada magnetism cok merak ediyordum pek beğenemedim
Naomi Campbell denedim ağır bi koku esmerlere daha cok yakışır benim tenime uymadı
Givenchy Hot Couture denedim güzeldi aldım
lacoste femme zaten bilip sevdiğim bir kokuydu onu da aldım
Bir de c12 calvin clein contradiction aldım ama kokusu değişmiş gibi geldi ama gene de güzeldi

Lolita Lift böyle tuhaf anason yanık çikolata gibi mi kokuyor? Yoksa vanilya portakal kurabiye kokusu gibi mi?

Good girl tanıdık bir koku gerçekten de. Ama ben Black opium’u hiç sevmemiştim.
Onu sevmeyip good girl’ü neden sevdim acaba çok benziyorsa?:KK64:
Çok zaman oldu gerçi black opium koklamayalı. Unutmuşum. Bir daha bakayım. Beğenirim belki bu defa.
Chloe love ben de sevemedim gitti. Her yerde taklidi olmasa belki beğenirdim. Çünkü güllü kokuları seviyorum aslında.

Chloe parfümler karışmasın denemek isteyen varsa:

Chloe love c33
Chloe signature c34 (sözde çok güzel temiz ve pudralı) ben henüz denemedim.

Christian Dior Pure Poison da çok temiz ve güzelmiş.
Kodu p11. O da denemek istediklerim arasında.

C34 harika 100 ML şişeyi yarıladım bile :) c33 yerine emotion love deodarantini alın daha harika kokuyor.

Lolita Lift kokusunu beğenmiyorum ben. Herkesin zevki ve tercihleri farklıdır tabi saygı duyuyorum. Ama bu koku bana çok itici geliyor nedense. Uzun bir süre sonra ilk defa geçen gün birinde duydum bu kokuyu. Yok yine sevemedim, yine sevemedim :KK12:. Ya da yaşla alakalı da olabilir bilmiyorum, çünkü bu kokuyu genelde 25 yaş altı genç kızlarda duyuyorum hep, ben ise 34 yaşındayım :kahve:.

Hanımlar son zamanlarda Dp den parfüm alan kullanan var mı aramızda. Ben açık parfüm almak istiyorum malum orijinaller artık ulaşılamaz duruma geldi, ama çok kararsızım, uzun zamandır da Dp kullanmamıştım o yüzden bir sorayım dedim.

Arkadaşlar yıllar önce Dp den K14 kodlu parfümü kullanıyordum, bayılıyordum kokusuna. Ama artık üretimi durmuş, acaba hangi parfümün muadiliydi bilen varmıdır acaba :)

X