D&P açık parfüm kullananlar

escada rock'n rio yu bilmiyorum canım.ama candy i seviyorum,biraz daha hafifi daha güzeldir tabizemuszemus

ben ilk denediğimde candynin aynısı gibi geldi bana ama şimdi evde candy sıktım.escada daha hafif daha güzel bir koku gibi geldi gidip denicem tekrar olmazsa onu alıcam candy çok ağır bayıyo bisüre sonra insanı.ralph lauren ralph kullanıyorum kullanmadıysan onuda dene canım beyaz tende çok güzel kokuyo

ben ilk denediğimde candynin aynısı gibi geldi bana ama şimdi evde candy sıktım.escada daha hafif daha güzel bir koku gibi geldi gidip denicem tekrar olmazsa onu alıcam candy çok ağır bayıyo bisüre sonra insanı.ralph lauren ralph kullanıyorum kullanmadıysan onuda dene canım beyaz tende çok güzel kokuyo

sağol canım önerin için,değerlendircem kesinlikle dp ye gidincekaydirigubbakcemile5

tesekkurlerrrr lonevlylovee cmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

önemli değil canım.bende hala parfüm arayışı içindeyim dpden.meyveli olarak ralph kullanıyorum.birde şekerli baymayan işte bu benim parfümüm diyebileceğim bir parfüm arıyorum ama onu hala bulamadım gibi.escadayı denicem tekrar.gloria,addict2,donna karan red delicious deneyeceklerim arasında.inşallah bulurumda kurtulurum dpye gitmekten bıktım artık valla parfüm denemekten.

aynen bende ole canımm yaaa lıste yaptım resmen ama hala kararsızım...gloria,candy,escada rockn rio,ralph lauren ralph,dkny red delıcıous hangısını alsam bılemıormmmCADIARZU

aynen bende ole canımm yaaa lıste yaptım resmen ama hala kararsızım...gloria,candy,escada rockn rio,ralph lauren ralph,dkny red delıcıous hangısını alsam bılemıormmmCADIARZU

bende liste yaptım bakalım bulsakta kurtulsak parfüm denemekten.bıktım artık sürekli parfüm denemekten

kızlar bı topıkte adidas fruity fhythm in methini duydumm:):) cok taze frsh bı kokuymus fiyatıda 30 45 tl arasıyms..kullanan varmı bebişlerrrr kaydirigubbakcemile5

escada rock'n rio denedim tekrar bugün çok güzel meyveli şekerli bir koku aldım hemen.ama ralph louren ralph'in kokusuna çok benzettim eve gelince.sadece biraz daha meyveli tatlı bir koku gibi geldi.deneyen varmı bu iki kokuyu bana mı öyle geldi anlamadım.

Kızlar annem 1senedır chanel chance kullanıyor Çok kalıcı yıkansa bıle kıyafetnde koku hala hıssedılıyor ben lacoste kullandım hıÇ ama hıÇ kalıcı deĞıl bılgılerı paylaŞalım sık sık

hatırlamıyorum ne olduğunu ama eskiden dersanede öğretmenim muhteşem bir parfüm kullanıyordu, her derse girişinde sınıf kokusuyla doluyordu. sorduğumuzda adını söyledi ve özellikle d&p'den alın dedi çünkü orjinaline baya bir servet harcamış ama d&p'deki kadar kalıcı değilmiş çok ilginç değil mi :bbo: ben de pahaı parfümler yerine d&p'den almayı tercih ediyorum hep

paraya sıkışmıştım d&p den parfümümü almıştım ama o kadar memnun kaldım ki erkek arkadaşım koklayıp duruyodu beni iki pıs sıkmama ramen diyodu kokun sinmiş yanımdasın gibi hissediyorum t-shirtümü kokluyorum falan diyodu bnde sevmiştim =) adidas mavisini aldım kokusu yaz için iyi ama hiç kalıcı değil o parfümüme geri dönücem =)

kızlar ben de bişey sormak istiyorum. d&p de 212 sexy var mı? d&p de varsa ordan almak istiyorum seviyorum parfümlerini kalıcı oluyor,eğer yoksa başka açık parfüm markalarından almak zorunda kalcam.bilgisi olan varsa paylaşırsa çok mutlu olcamhihoyyyt

var ve kodu c 26

X