D&P açık parfüm kullananlar

ya bazen yanımdan biri geçiyor nasıl güzel koku geliyor bend egeçince öyle koksun iştee öyle bi koku istiyorumm bayanssulusmile çekici olsunn meyveli istemem şekerli hele hiçç olmasın boshayallersmile

evet ya bazen yanimdan biri geçiyo mest oluyorum resmen benimde öyle olsun

Yaaa bizim ortaokulda bir ingilizce hocamız vardı. Koca sınıftan içeri girince herkes büyülenirdi onun kokusuyla.
Böyle bir muhteşem koku olamazzz.. Ama kadın adını bize söylemiyordu bir türlü. Sonra birileri ısrar etmiş sadece marka adı vermiş gizlice ama isim ne hangi parfüm bilinmiyor.
Marka:Escada. Hiçbir açık parfüm markasında yer almıyor.:1no2: Tüm escadalara baktım D&pde fln..
Artık büyük bir parfümeriye gidip tüm escadaları tek tek koklamak gerekecek. Efsaneydi o koku bizim için. Ve yıllar sonra hala burnumdaa. Misss gibii..:KK43:(( bayanssulusmile

escada kokladım d&p de şekerli geldi bana beğenmemiştim ama hangi escada hatırlamıyorum bayanssulusmile

Benim bahsettiğim escada orada yok malesef. O kadar muhteşemdi ki..:nazar:
Bu arada armaniyi hemen sıkıp da koklamayın. Biraz zaman geçsin. Aslında biri üzerine sıkıp sizin yanınızdan geçsee.. daha iyi anlaşılır.yerimseniben

kızlar ben izmirde kemeraltındaki dp yi biliyorum ama oraya da sürekli gidemiyorum bornova tarafında dp varmı acaba bildiğiniz?
bilen varsa tarif ederse sevinirim teşekkürler şimdidenopuyorumnanaktan

tryamaour aklına hemen seytanlık gelmesin.. orda çalışan bi bayan var beni yakın bi tanıdığına benzetti her gttgmde çok gzel karsılıyor.. o kdar cnm

Yaaa bizim ortaokulda bir ingilizce hocamız vardı. Koca sınıftan içeri girince herkes büyülenirdi onun kokusuyla.
Böyle bir muhteşem koku olamazzz.. Ama kadın adını bize söylemiyordu bir türlü. Sonra birileri ısrar etmiş sadece marka adı vermiş gizlice ama isim ne hangi parfüm bilinmiyor.
Marka:Escada. Hiçbir açık parfüm markasında yer almıyor.:1no2: Tüm escadalara baktım D&pde fln..
Artık büyük bir parfümeriye gidip tüm escadaları tek tek koklamak gerekecek. Efsaneydi o koku bizim için. Ve yıllar sonra hala burnumdaa. Misss gibii..:KK43:(( bayanssulusmile
benimde lisedeyken bir arkadaşımın annesine yurtdışından hediye gelmişti adının escada olduğunu biliyorum ama hangisi olduğunu bilmiyorum..yıllarca aradım o kokuyu bulamadım..heh işte bu diyemedim..harika bişeydi yaa...
arkadaşım onlara gittikmi gizlece getirirdi bir fıs sıkar kaçardık..abartısız en az 3 gün kalıyordu insanın üstünde..

benimde lisedeyken bir arkadaşımın annesine yurtdışından hediye gelmişti adının escada olduğunu biliyorum ama hangisi olduğunu bilmiyorum..yıllarca aradım o kokuyu bulamadım..heh işte bu diyemedim..harika bişeydi yaa...
arkadaşım onlara gittikmi gizlece getirirdi bir fıs sıkar kaçardık..abartısız en az 3 gün kalıyordu insanın üstünde..

:1shok:Belki de aynı kokudan bahsediyoruzdur. Ama benim dediğim kokuyu yaklaşık 6-7 yıl önce bir arkadaşım parfümeriye gidip bulmuştu. Bir sürü escada kokusu varmış baya uğraşmış koklaya koklaya zar zor bulmuş ama pahalı diye almamıştı o kadar uğraştıktan sonraa..Ben hiç araştırmadım. Umarım kaldırılmamıştır. Çünkü sanırım sadece 1 kişide hissettim o kokuyu hocamın dışında. O da yoldan geçerken fln işte..

X