Saç Kesim Şekilleri Dalgalı,kabarık,şekilsiz saçlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Sac kurutma makinesi mahvediyor .Dowe sac kremi kullanırsam daha elektriksiz oluyor ama onu cok uzun suredir kullandigim icin artik alerji yaptı .
Bende sac kremi tavsiyesi istiyorum .
Sadece dowe ile kolay taraniyor ama kullanamıyorum.Baska neler denedim ama fayda etmedi .Tararken kollarım kopuyor .

organixin brazilian keratin şampuanı var onu kullanın saclarınızı yatıstırır, kabarıklıgı azalır ve parlak olur cok guzel bir sampuan. benim saclarım da eskiden oyleydi hatta geceleri karanlıkta tuvalete kalkınca kardesim gorup korkardı :KK70: sonra boya düzlestirici fön derken duzlesti gercekten ama yıpranmıs da degil cok parlak saclarım ekstra hicbir bakım da yapmıyorum sadece 2 gunde bir yıkıyorum krem suruyorum o kadar.
benim size tavsiyem bu soyledigim sampuanı ve kremini kullanın, sonra dustan cıktıktan sonra saclarınızın suyunu alın, 10-15 dk falan havluyla kalsın sonra da ashley joy kolay tarama spreyi mi ne öyle bir sey var onu sıkıp tarayın, sonra da güclü bir fön ile tepeden kurutun, yani saclarınızı asagı egip degil duz durun fönü de tepeden dik tutarak kurutun, zaten bayagı duz oluyor o zaman

2255868

Kızlar bu ürün güzel kabarmayı ve elektrklenmeyi önlüyor

ana benim sacim bu,
ben genelde kisa kestirip kabartiyorum daha cok :KK70:

bir de elektriklenmeyi onlemesi icin kopuksuz sampuan kullniyorum.

Bende biraz bu durumdan şikayetçiyim.
Brezilya fönü yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıran varsa , deneyimini yazabilir mi?
Konuyu takipteyim.
ben de dusunuyordum sonra vazgectim cunku saclar nemliyken ıslakken yuksek ısı ile o ilacı saca hapsediyorlar ve o bayagı yıpratıcı oluyor. ıslakken asla surulmemesi lazım duzlestiricinin cunku mantıken. ne kadar kuaförler ikna edici konussa da benim icime sinmedi hic. ayrıca ilk bir ay gercekten fönlü gibi duruyor cunku cok yakın arkadasım yaptırdı her gun bayılıyordum saclarına ne guzel dedim fön cektirip gelmissin gibi, birinci aydan sonra matlasmaya basladı boyle ucları saman gibi oldu, hani saclarınız kırılır en ucları ayrılır ya bakımsız mat durur, onun butun sacları oyle oldu. konu sahibine cevap yazdım az once o sekilde yaparsanız bence %70 derdinize derman olur ben de aynı sekilde sikayetciydim cunku saclarımdan simdi cok mutluyum

Benim de dalgalı ama ben çok seviyorum
Bir de totoma kadar uzadilar :KK70:
Kabarık halini daha da çok seviyorum
Asla duzlestirmem yerinizde olsam
Daha canlı ve hareketli duruyor dalgalı sac

foto ekledim gordunuz mu, katli kisa sac o kadar kabarmiyor aslinda, kabarsa da kesim guzelse eger yakisiyor.
Benimde saçlarım belime kadardı sıkıldım kestırdim omuz hizasına kadar şimdi kabarıyor elektrkleniyor bu kullandıgım losyon iyi...puff hep aynı modelde insanı sıkıyor

benim saçlarda bukleydi ama röfle yaptırdıkça bukleleri bozulup saçma sapan bir hal aldı
kısa kestirdim o gün bugündür kısa ilk zamanlar takıyordum çok kabarıyor diye şimdi ben kabartıyorum :kahve:

Benimde aynı sorunum vardı sabuna geçince sorunumda geçti. İlk kullandığım ısırgan sabunuydu faydasını görmüştüm şimdi zeytinyağlı sabun kullanıyorum. Saçlarını sık yıkama yağlanmasına izin ver. Hindistan cevizi yağı saç için mükemmel bir yağ tarak olarak da kemik tarak kullanıyorum

Benimde aynı sorunum vardı sabuna geçince sorunumda geçti. İlk kullandığım ısırgan sabunuydu faydasını görmüştüm şimdi zeytinyağlı sabun kullanıyorum. Saçlarını sık yıkama yağlanmasına izin ver. Hindistan cevizi yağı saç için mükemmel bir yağ tarak olarak da kemik tarak kullanıyorum
doğal zeytin yağlı sabunlar çok faydalı diyorlar teşekkür ederim

Bende kabaran saç derdini çok yaşıyorum.ama son zamanlarda çözümünü kremlerde buldum. artık rahatım.

Benimki de sizinki gibi tül tül :) Gür bir de, hiçbir şekilde yatışmıyor.
Sürekli köpük, jöle, yağ, krem vs kullanmak zorundayım ama yine de saçları asla salamam, papaz gibi olur.
Brezilya fönü çok istiyorum ama işe yarar mı bilmem, sonrasında saçı dökülen de oluyormuş, daha beter şekilsizleşen de.
Of bu da bizim kusurumuz olsun napalım :KK12:
Brezilya fönü eğer kaliteli bı keratin ve işini bilen birisi tarafından yapılırsa hayat kurtarıcı resmen....

Sanirim insanindan insanina ve sactan saca degisiyor ama kendi rutinim su sekilde.

Sacimi bir gun durup bir gun duzlestiriyorum. Sac kremi olarak ise durulanmayanindan kullaniyorum. Duzlestirmeyip, kopukle sekil vercegim gunlerde ise kremin miktarini azaltiyorum. Yoksa ikisi birlesince saca agirlik yapiyor.

X