Damat bohçası?

byzaahuseyin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
536
209
Hanımlar dürü icin damat bohcasna neler koydunuz kac adet koydunuz? Ben %100 pamuk pier cardin pijamasi aldim yine piercardinden 2 atlet 2 boxer 5 cift corap aldim. Parfüm olarak avon tercih etsem olmazmi acaba :KK70:

Umarım geç kalınmış bir cevap değildir de yazdıklarım işine yarar.Ben düğünden 3 ay önce götürdüm damat bohcasını.Orta boy bir valizle götürdük.valizin içine 1 tane seccade 1 tane tespih 1 tane takke 1 tane mendil 3 er tane dantelli havlu ve lif koyduk. Bunların dışında kemer cüzdan terlik seti koyduk. Pierre Cardin pijama takımı 1 er tane iç çamaşır çorap eşofman gömlek ve kravat koyduk. Ayrı bir küçük sandıkta da trad takımları ve kozmetik ürünleri vardı ben çoğunu kozmetik mağazasından aldım ama avondan almanda hiç bir sakınca yok bence. Bunların dışında iç çamaşırı ve çoraptan 5er adet almıştım çeyiz günü eşyalarla beraber götürmüştük.Eskileri getirme demiştim. Şimdiden hayırlı olsun.

Eklentiler

• 20141028_130919.jpg
    20141028_130919.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 133
  • 20141027_130148.jpg
    20141027_130148.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 148
Umarım geç kalınmış bir cevap değildir de yazdıklarım işine yarar.Ben düğünden 3 ay önce götürdüm damat bohcasını.Orta boy bir valizle götürdük.valizin içine 1 tane seccade 1 tane tespih 1 tane takke 1 tane mendil 3 er tane dantelli havlu ve lif koyduk. Bunların dışında kemer cüzdan terlik seti koyduk. Pierre Cardin pijama takımı 1 er tane iç çamaşır çorap eşofman gömlek ve kravat koyduk. Ayrı bir küçük sandıkta da trad takımları ve kozmetik ürünleri vardı ben çoğunu kozmetik mağazasından aldım ama avondan almanda hiç bir sakınca yok bence. Bunların dışında iç çamaşırı ve çoraptan 5er adet almıştım çeyiz günü eşyalarla beraber götürmüştük.Eskileri getirme demiştim. Şimdiden hayırlı olsun.
Cokk tesekkurler 10 15gun sonra bohcamiz coook ise yaradi bide fotolariyla atmissiniz ayy coook saolun :) k.valide ve k.pedere ne koydunuz damadin kozmetik urunlerinde ne vardi ve 1 tanemi pijama koydnz

Kullandigi parfumu al eger avon kullanmazsa hic koyma, sart diye bsy yok kullanabildiklerini al imkan ne kdrsa
Yazlik pijama da alabilirsin
Esofman
Twigy den ev patigi
Hirka
Kazak
Spor gomlek
Ayakkabi
Hepsini koyabilirsin imkanin neye yeterse

Cokk tesekkurler 10 15gun sonra bohcamiz coook ise yaradi bide fotolariyla atmissiniz ayy coook saolun :) k.valide ve k.pedere ne koydunuz damadin kozmetik urunlerinde ne vardi ve 1 tanemi pijama koydnz

Kayinvalideyle kayınpeder tek bohça yaptık içinde 1 tane dantelli havlu 1 tane seccade 1 tane lif 1 tane patik erkek çorabı bayan çorabı bluz gömlek mendil erkek bayan iç çamaşırı vardı. Ben sadece 1 takım pijama koymuştum bide ekstradan bir tane eşofman ve tshirt almıştım. Aklina takılan bir şey olursa sorabilirsin

Kozmetik ürünlerinde trad makinesi deodorant tras bıçağı tras köpüğü tras kolonyası şampuan diş macunu diş fırçası sabun tarak tırnak makası vardı.

X