Damat ve kayınpeder

Aysegullerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.296
228
Selamlar
Durduk yerde hiçbir sebep yokken ve herkes iyi anlaşırken, bir kıvılcım dahi yokken durduk yerde babamın damadı hakkında mıymıntı diye arkasından konuşmask ve söylenmesi ne kadar normal
Gerçekten nişanlım asla saygıda kusur etmeyen birisi

Selamlar
Durduk yerde hiçbir sebep yokken ve herkes iyi anlaşırken, bir kıvılcım dahi yokken durduk yerde babamın damadı hakkında mıymıntı diye arkasından konuşmask ve söylenmesi ne kadar normal
Gerçekten nişanlım asla saygıda kusur etmeyen birisi
Söylemek için söylemiştir. Bir hareketine gıcık olmuştur. Uygun bir dille uyarın ki devamı gelmesin.

Babalar damatlara karşı biraz gıcık olabilir içten içe
Tek yaptığı şey ne denirse yapmak..
Gerçekten allah yuksrıda nişanlım aileme bir kez saygısızlık etmedi
Benimli durduk yerde mıymıntı demiş bi de kirada oturacak olmamıza laf söylemiş
Bugğn durduk yerde bana maaşını sordu

Kirada oturmak mecburi bir durum yani napacaktınız, babanızın fazla evi varsa versin madem.

Maaş sorma konusu da hassas bir konu, benim babam da maaşlara zam geldikçe arada sırada sorar benim maaşımı da eşimin maaşını da, ama onun soruş tarzı biraz meraktan biraz da eksiğimiz varsa tamamlamak şeklindedir. Siz çalışıyor musunuz?

Kirada oturmak mecburi bir durum yani napacaktınız, babanızın fazla evi varsa versin madem.

Maaş sorma konusu da hassas bir konu, benim babam da maaşlara zam geldikçe arada sırada sorar benim maaşımı da eşimin maaşını da, ama onun soruş tarzı biraz meraktan biraz da eksiğimiz varsa tamamlamak şeklindedir. Siz çalışıyor musunuz?
Şu an hayır çalışmıyorum
Biraz abarttığının farkındayım, sorsanız benim iyiliğimi düşünüyor ama bu insan sevgilim değil, nişanlım

Azıcık geç kalmamış mı nişandsn önce maaş soraydı ne bilim kirada evi o zaman soraydı😅

Saçna sapan iş
Valla arada kalmayın, nişanlınıza anlatsanız babanıza bilenir, anlatmasanız babanız haklı mı bilemiyorum kulak ardı etseniz yarın sorun yaşar mısınız? Bunları şapkayı önünüze koyup iyice düşünmeniz gerekiyor 🙄 İki tarafta dengeyi kurmak mevburiyetindesiniz.
Babanıza kızmayın sinirlenmeden hem nişanlıyı hem babayı dinleyerek bir analiz yapın..

Valla arada kalmayın, nişanlınıza anlatsanız babanıza bilenir, anlatmasanız babanız haklı mı bilemiyorum kulak ardı etseniz yarın sorun yaşar mısınız? Bunları şapkayı önünüze koyup iyice düşünmeniz gerekiyor 🙄 İki tarafta dengeyi kurmak mevburiyetindesiniz.
Babanıza kızmayın sinirlenmeden hem nişanlıyı hem babayı dinleyerek bir analiz yapın..
Yani çok ilginç sinirim bozuluyor nişanlım bu insan sevgilim değil ki.

Yani çok ilginç sinirim bozuluyor nişanlım bu insan sevgilim değil ki.
Bozulmasın, dur bakalım nişan süreci evlilik öncesi ön fragmanlar.. Sen hem babanı üzme hem nişanlını, bir bak bakalım kim haklı.. şu an belki iki taraf için de sürecin içinde olduğundan göremediğin şeyler vardır..

X