Damata smokin yakışır!!

gozde_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
313
2
34
smokin8.jpg

damat14.jpg

damatlik298076808.jpg

pageimg5.jpg

Ben yelekli takımları daha çok seviyorum açıkcası. Smokinle şef garson gibi oluyor damatlar :)

ya ben de hiç sevmiyorum ya mümkünse eşim düğünde gravat bile takmasın diyorum annem bir ton laf sayıyor kaydirigubbakcemile3

valla papyon çok komik derdim takiiiii 3 ay önce arkadaşım evlendiginde eşi giymişti bukdrmı yakışır bi insana onda bi çok begnimiştim ama benim yinede tercihim kravat:):):)

En sonuncu çok hoş yaaa. Bencede damat dediğin smokinl olmalı. Yelekli takımlar banada sünnet çocuğu kıyafeti gibi geliyor. Ama erkeklerde bu konuda çok ön yargılı. Penguene benzeme takıntısı var onlarda da.

bi erkek düğününde de smokin giymicekse başka ne zman giyecek

ayrıca takımı her zaman giyer

hem bazen düğünde damatlar öle bi giyiniolarki

eğer damadı tanımıosam ve düğüne geç gittiysem o kadar insan içinde damadın kim olduğunu bulamıorm bile

eşime zorla smokin giydirmiştim düğünde şimdi kızıyor keşke her zaman giyebileceğim bir şey alsaydık şimdide giyerdim diye ama olsun ben hiç pişman değilim 1 gece çok önemli 1 kezde giyse kesinikle smokin diyorumm

Smokin yakıştırmam ama bu resimdekide erkk hani yani yakışmışşş=) herkezde hoş durmaz ben sevmem mesela kravat tercihim erkekte.

wuwww =) bende aşkım papyon taksın istiyorum düğünde.. damat kravatları çok sıradan oldu artık..pek fikrime yanaşmadı ama ikna ederiz artık :asigim:

X