Damla Protez mi Yuvarlak Protez mi?

Zekeriya Kul’a oldum doktorumdan şuana kadar çok memnunum
Şuan çok şiş ve sert ama en yumuşak protezlerden biri ergonomix, zamanla aşağı inip yumuşayınca daha sağlıklı yorum yapabilirim korse sütyen takılı şimdi zaten..
ergonomix söylendiği gibi mi peki damla gibimi duruyo ben kas üstü düşünüyorum şuan dual plan yuvarlak var

Benim henüz 15 gün oldu biraz zaman geçince yorum yapabilirim. Siz değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz?
evet bende 400 cc birinde 375 cc mentor yuvarlakpürüzlü dual plan var fakat fitness çalışıyorum kas altı rahat edemiyorum bide büyük geldi gözüme yani alışamıyorum 6 ay oldu sert hala büyüklüğünden kaynaklı diye düşünüyorum kas üstü ergonomix veya mentor damla düşünüyorum doktor yapmak istemiyo yaparsakta ergonomix dik durduğunda damla yattığında yuvarlak oluyo dedi ama bence cebe konduğunda slikonlar kalıp gibi oluyo bilemiyorum o yüzden sizde o şekildemi duruyo bu doğrumu oturdukça bilgi verirseniz mutlu olurum doktor yine dual plan küçük yuvarlak koyarız diyo ama ben kas üstü damladan yanayım dokum yok

merhaba ben haziran 2020 de oldum ameliyatımı. Dual plan damla takıldı mentor. Bir göüğüsüm diğerinden farklı olduğu için bir taraf 255cc diğer taraf 225cc. Ben göğğüslerimden aşırı memnunum. Dönme konusuna gelince doktorum tamamen şehir efsanesinden ibaret olduğunu söyledi. Ancak sanırım şöyle bir durum var damla daha sert oluyor gibi bir duyumlar aldım net emin değilim bunu zamanla göreceğiz :) Bu arada gögüslerim aşırı doğal duruyor. zayıf olduğum için doktorum bana yuvarlak önermemişti.
sertlik ne durumda

evet bende 400 cc birinde 375 cc mentor yuvarlakpürüzlü dual plan var fakat fitness çalışıyorum kas altı rahat edemiyorum bide büyük geldi gözüme yani alışamıyorum 6 ay oldu sert hala büyüklüğünden kaynaklı diye düşünüyorum kas üstü ergonomix veya mentor damla düşünüyorum doktor yapmak istemiyo yaparsakta ergonomix dik durduğunda damla yattığında yuvarlak oluyo dedi ama bence cebe konduğunda slikonlar kalıp gibi oluyo bilemiyorum o yüzden sizde o şekildemi duruyo bu doğrumu oturdukça bilgi verirseniz mutlu olurum doktor yine dual plan küçük yuvarlak koyarız diyo ama ben kas üstü damladan yanayım dokum yok
Bende de 315 ergonomix var bana da küçük geldiği için değiştirmek istiyorum kimse memnun değil galiba :)) tabiki zaman geçince bilgi veririm şuan sert ve yukardalar benim de. Ama realselfte inceleyebilirsiniz yabancı bi site biçok before after resimler var ve çok doğal sonuçları var motivanın. Ben çok incelemiştim ordan.

bence bu durumun dual plan olmasıyla ilgisi var. silikonun bir kısmı kas altı diğer kısmı kas üstü olduğu için daha sert oluyor. Mesela bende üst kısımlar yumuşak alt kısımlar daha sert. Tabi bu sadece bir tahmin. Bu arada ben doktoruma dual plan ne dediğimde kas altı bil sen demişti bir taraf kas üstünde diğer taraf kas altında gibi bişey söylememişti :) Bu arada doku yoksa kas üstü önerilmez genelde silikon kendini belli eder diye

Ben okuyorum baskı hissi vardı bende birde yatıp kalkarken sıkıntıydı.1buçuk hafta kadar devam etti baskı hissi rahatsız eden tek şey oydu ben biraz ağrısız atlattım perşembe yada Çarşamba olursanız pazartesi işe gidebileceğinizi düşünüyorum. Kişiden kişiye göre değişiyor tabi. Ben 3. Gün kendi yemeğimi yaptım fazla zorlamadan
merhaba siz ameliyat olalı ne kadar oldu? Benim 6 ay bitti ve hale gögüs alt kısımlarımı hissetmiyorum dokunduğumda karıncalanma hissi var, sizde durum nasıl.?

Bende de 315 ergonomix var bana da küçük geldiği için değiştirmek istiyorum kimse memnun değil galiba :)) tabiki zaman geçince bilgi veririm şuan sert ve yukardalar benim de. Ama realselfte inceleyebilirsiniz yabancı bi site biçok before after resimler var ve çok doğal sonuçları var motivanın. Ben çok incelemiştim ordan.
merhaba siz ameliyat olalı ne kadar oldu? Göğüsünüzün alt kısmını hissediyor musunuz ya da ucunun hissi geldi mi eskisi gibi? ben alt kısımlarda sadece karıncalanma hissediyorum ve meme ucu hissim de maalesef eskisi gibi değil :KK43:

merhaba siz ameliyat olalı ne kadar oldu? Göğüsünüzün alt kısmını hissediyor musunuz ya da ucunun hissi geldi mi eskisi gibi? ben alt kısımlarda sadece karıncalanma hissediyorum ve meme ucu hissim de maalesef eskisi gibi değil :KK43:
Merhaba benim 17.günüm başlarda daha az hissediyordum alt kısımları ama şuan hem uç hem alt kısımları hissediyorum eskisi gibi. Doktorunuza sordunuz mu?

merhaba siz ameliyat olalı ne kadar oldu? Benim 6 ay bitti ve hale gögüs alt kısımlarımı hissetmiyorum dokunduğumda karıncalanma hissi var, sizde durum nasıl.?
Ben dikişe yakın kısımları hissetmiyorum 35 gün falan oldu galiba sordunuz mu doktorunuza ne zaman geçeceğini söyledi

Ben dikişe yakın kısımları hissetmiyorum 35 gün falan oldu galiba sordunuz mu doktorunuza ne zaman geçeceğini söyledi
dikişin üst kısımlarını hissetmiyorum ben de. doktoruma sorduğumda tamamen gelmesi 6 ay ile 1 yılı bulur demişti. ilk zamanlara göre hissediyorum geldiğini ama tamamen his yok 6 ayı devirince merak ediyor insan herkeste böyle mi diye

Biraz daha bekleyin endişe etmeyin bence birazda olsa his gelmiş sonuçta bir problem olsa hiç hissetmezdiniz canınızı sıkmayın daha 6ayda çok yeni tamamen iyileşmesi için

X