Dans müziği

LadyNurr

Rabbi heb li mines Salihin ; Amin
Pro Üye
21 Mart 2018
3.670
13.642
kızlar siz hangi dans müziğini seçer ve hangi girş müziğini seçerdiniz düğün için ? Hiç tam anlamıyla hoşuma giden bi müzik bulamadım anlamlı olsun istiyorum o an duygular felan

kızlar siz hangi dans müziğini seçer ve hangi girş müziğini seçerdiniz düğün için ? Hiç tam anlamıyla hoşuma giden bi müzik bulamadım anlamlı olsun istiyorum o an duygular felan
Eylem Aktaş yuregımden tut tavsiye ederim bu aralar delı gıbı dinliyorum

İkiniz için anlamı olan bir şarkı yok mu?
Bence böyle şeyler ciftlete özel olmalı...
İki yaz once yanlış düğün salonuna gitmişim , 'olmazsan olmaz buyumez çiçeklerim' eşliğinde dans ediyorlardı. Bir baktım gelin benim arkadaşım değil, çıkıp üst kattaki dugun salonuna gittim. Benim arkadaşım da kocasıyla aynı şarkıda dans ediyor 'topragim havalanmaz kurur gider ciceklerim'...
Bence çok sacma. Öylesine bir düğün, öylesine bir çift gibi ... madem özel birşey olsun istiyorsunuz ikinizde anısı olan,ne bileyim birbirinize söylediğiniz,dans ettiğiniz bir şarkı olsun.
Elbette vardır böyle bir şarkısi, evlenmeye niyet eden iki insanın...

Allah mesut etsin öncelikle :) Özdemir Erdoğan-Bana Ellerini Ver güzel olabilirdi

İkiniz için anlamı olan bir şarkı yok mu?
Bence böyle şeyler ciftlete özel olmalı...
İki yaz once yanlış düğün salonuna gitmişim , 'olmazsan olmaz buyumez çiçeklerim' eşliğinde dans ediyorlardı. Bir baktım gelin benim arkadaşım değil, çıkıp üst kattaki dugun salonuna gittim. Benim arkadaşım da kocasıyla aynı şarkıda dans ediyor 'topragim havalanmaz kurur gider ciceklerim'...
Bence çok sacma. Öylesine bir düğün, öylesine bir çift gibi ... madem özel birşey olsun istiyorsunuz ikinizde anısı olan,ne bileyim birbirinize söylediğiniz,dans ettiğiniz bir şarkı olsun.
Elbette vardır böyle bir şarkısi, evlenmeye niyet eden iki insanın...
Aslında var ibrahim erkal ömrüm ama nışanlım çok heycanlanıyo bende ve şarkı 5 dakika sürüyo oda herkez bize bakıyo zaten vs bitmek bilmiyo hibi geliyo

Giriş müziği olarak sezen aksu-yaz
Dans müziği olarak john legend - all of me.
O yazın mustafa ceceli,ferhat göçer ve tarkan şarkılarından uzak durun lütfen. Bütün düğünlerde aynısı çalıyor çünkü

Aslında var ibrahim erkal ömrüm ama nışanlım çok heycanlanıyo bende ve şarkı 5 dakika sürüyo oda herkez bize bakıyo zaten vs bitmek bilmiyo hibi geliyo
Ne güzel işte,bak varmış aşk sarkiniz.
Telefona program indirip şarkıyı kesebilir,sonuna çabucak başlayabilirsin, dj'ler de kırpar kırpar yeni şarkıya geçer ya. Zor olmasa gerek. Siz anlamazsaniz etrafinizdaki ergenleri falan bir yoklayın :) elbet böyle şeylerden anlayan biri vardır. Yeni nesil pek seviyor

Ne güzel işte,bak varmış aşk sarkiniz.
Telefona program indirip şarkıyı kesebilir,sonuna çabucak başlayabilirsin, dj'ler de kırpar kırpar yeni şarkıya geçer ya. Zor olmasa gerek. Siz anlamazsaniz etrafinizdaki ergenleri falan bir yoklayın :) elbet böyle şeylerden anlayan biri vardır. Yeni nesil pek seviyor
Bu kırpma konusu iyimiş ahahaha bilmiyodum ben yapamam ama bi kardeşime felan sorarım

Sezen Aksu hoş geldin... Severim o şarkıyı. Gerçi sizin için özel bir şarkı varsa o en iyidir. Ben bizim dansı hatırlamıyorum bile. Sahneye çıkarken gelinliğin eteği merdivene takılmıştı:olamaz:

X