Dansöz kiyafeti aldım eşim için🤭

Çok tatlı bir düşünce bu Erkeklerin dansöz hayranlığı vardır zaten. Bende denemek isterim fakat korkuyorum Mahmut abi gibi oynarım diye Tecrübenizi paylaşın bizimle
Oynamadan olmaz mi bende beceremem oynamayi

Oynamadan olmaz mi bende beceremem oynamayi
Nasıl olacak ki oynamadan. Biran kendimi hayal ettim dansöz kıyafeti giyip eşimin karşına oynamadan öylece durmayı Eminim içinden bu ne yapıyor böyle karşımda der
EE oynarsam birde karşıdan Mahmut abi gibi gözükürsem Ayyy 2 şekilde de dayanamaz gülerim ben

Bende sizin gibi düşünüyorum ben hic beceremem kivirmayi

Yani birkez yılbaşı eğlencesinde dansöz çıkmıştı eşim bana çaktirmiyor guya ama baya merakla izledi 4 sene önce falan bakalım
Sizinde ordan mi akliniza geldi, kivrak saniz olur diye düşünüyorum

Saol ya valla içime su serptin valla bende bilmiyorum kıvrak bedenime güveniyorum

Çok farklı bir düşünce başta garip geliyor sma düşündükçe mantıklı da geliyor farklı nir bakış açısı bence eğlenceli olabilir

Cesarettinizden ötürü tebrik ederim valla ben hayatta giyemem zaten giysem bile saniyesine eşim puskurerek falan güler önce bir bende gülerim sonra bozulurum falan gerek yok yani o yüzden umarım sizin hayal ettiğiniz gibi olur

Oryantal kalça kafesini ve dolayısıyla sakral çakrayı çalıştırdıgı için( kalça sallıyorsunuz çünkü) dişil enerjiyi inanılmaz aktive eder çok doğru bir seçim yapmışsınız. Bence önce eşinizi bir yoklayın senın için dansöz kıyafeti aldım diye tepkisine göre şöyle bir oryantal rüzgarı estirebilirsiniz sözsüz hafif tınıda arabica müzikler var azıcık salınır sonra kucağına atlarsınız nolmuş yani :):)

Dişil enerjiyi hiç bu şekilde düşünmemiştim çok mantıklı geldi

Başlıktan kocanız giyecek sandım ayol, o ne biçim cümle.

Ay o değil, ben oryantal yaparken eşim de eşlik etmeye kalkıp gerdan kırmaya başlarsa, gözümdeki eril imajı yerle bir olur
Seviyor da oynamayı. Çok riskli ama çok da heves ettim şimdi.
Lütfen bizimle olumlu tecrübelerinizi paylaşın konu sahibi
Cesarete ihtiyacım var biraz

Okurken kahkaha attığım tek şey olabilir. Mükemmel bir anlatımı varmış yazarın. Keşke cinsel hayatı da bu kadar mükemmel olsaymış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…