Saç Uzatma Yöntemleri dax süpergro maceram başladı (resimli)

buda ıslak hal cuma günü çektim üsttekini bu sabah yani fönlü olanı inşallah zamanla daha sağlıklı ve uzun olur
2016-04-18_09-03-24.jpg Canım saçın bu boya kaç senede uzadı,en kısa hali nekadardı?:KK69:

Aslında ben çok kısa saçlı hiç olmadım hep omuz altlarindaydi saçlarım ama 1,5 senedir yoğun bakım yapıyorum ve etkisini gördüm bence en etkili şey vazgeçilmezim olan Hindistan cevizi yağı . herşeye kullanıyorum duştan sonra vücuduma ,saç uçlarıma, kirpiklerime hiç bir zararı yok... E bide daxı söylemeden gecemiycem. Gerçekten saç uçlarındaki kırılmalar ve cataklıklar bile duzeldi

2016-05-05_02-12-16.jpg kızlar bunuda bugün çektim her yıkamadan sonra aticam foto maşallah demeden geçmeyin luffeennn

Dax gerçekten saç uclarimdaki yipranmaya çok iyi geldi yaklaşık 3hafta oldu uzama konusunda net birşey söyleyemem daha ama tedavi edici özelliği gerçekten çok iyi her yıkama sonrası resim atmaya devam :nazar:

merhabaa.. Dün dax süpergro aldım ve gece saçımın diplerine ve uç kısımlarına gelicek şekilde güzelce masaj yaparak yedirdim. Sanırım ben bu işi becerebilicem. Çünkü bende yağlanma gibi bir his bırakmadı. gelelim nasıl sürdüğüme ... Toplam 1 çay kaşığı kadar daxı elimde ısıtıp önce saç diplerime masaj yaparak yedirdim. Bir küçük parça daha alıp uçlarıma sürdüm ve tüm gece bu şekilde beklettim sabah önce saçıma şampuan sürdüm. Evet kuru şaçıma ... 2 veya3 dakika saçımda şampuanı masaj yaparak ovaladım sonra soğuk su ile yıkadım ve tabiki 2. sampuanımı da kullandım ve duruladım . Saçımın uç kısımlarında ombre var. Biraz kuru olurdu normalde ama bu kez yumuşacıktı. İlk seferde benden onay aldı . Haftada 3 gün yapmayı düşünüyorum. Bakalım deneyip görücez....
Merhaba, bugün bende başladım dax ı kullanmaya ama saçlarım yağı akıttıktan sonra ıslakken bile bayağı sertti kremle yumuşattım. Akıtma işlemini de becerememişim ense kısmındaki saçlarım hala yağlı. Normalde zaten yağlı bir saça sahibim birde.. Benim saçlarım yılda en fazla göğsümün üstüne kadar gelir ondan sonra asla uzamaz. Bu ürün umarım iyi gelir ama pek ümitli Değilim. Dax la ilgili okuduğum çoğu yazı da olan şeyler bende olmadı yine devam edeceğim ama

Merhaba, bugün bende başladım dax ı kullanmaya ama saçlarım yağı akıttıktan sonra ıslakken bile bayağı sertti kremle yumuşattım. Akıtma işlemini de becerememişim ense kısmındaki saçlarım hala yağlı. Normalde zaten yağlı bir saça sahibim birde.. Benim saçlarım yılda en fazla göğsümün üstüne kadar gelir ondan sonra asla uzamaz. Bu ürün umarım iyi gelir ama pek ümitli Değilim. Dax la ilgili okuduğum çoğu yazı da olan şeyler bende olmadı yine devam edeceğim ama
Evet saçtan arıtması zor ama eger miktari ayarlarsan zorlanmassin , sonuçta saça boca etmenin bi mantığı yok dimi

Ay ilk kullandığımda resmen boca ettim yani sabah ikinci yıkamada Ancak geçti daxla beraber başka birşey kullanıyor musun ?
Hindistan cevizi yağimdan vazgeçmem onun sayesinde kırıklarını toparladı ve saç nemini kazandım, sonrasında dax ile tanıştım ama ikisi de aynı kefede benim icin

Evet şöyle soyliyim ben daxi saç derime masaj yaparak kullanıyorum, duştan sonrada Hindistan cevizi yağını serum olarak kullanıyorum tabi herşeyi kararında bi parça alıp nemli sacima yediriyorum güzelce zaten yeterince aldığında o saç emiyo yağı fazlası bu sefer yaglandirir yikadiginin bi anlamı kalmaz bence denemelisiniz ben her hafta foto atmaya devam edicem inşallah saçlarını sağlıkla istediğimiz boya gelir

Evet şöyle soyliyim ben daxi saç derime masaj yaparak kullanıyorum, duştan sonrada Hindistan cevizi yağını serum olarak kullanıyorum tabi herşeyi kararında bi parça alıp nemli sacima yediriyorum güzelce zaten yeterince aldığında o saç emiyo yağı fazlası bu sefer yaglandirir yikadiginin bi anlamı kalmaz bence denemelisiniz ben her hafta foto atmaya devam edicem inşallah saçlarını sağlıkla istediğimiz boya gelir
Benim saçım zaten fazlasıyla yağlı duştan sonra yağ kullanmak benim zararıma olur bence

kızlar cuma günü watsons'tan avakadolu sampuan , avakadolu saç maskesi ve muhtesem bir ürün macadamia yağı aldım ilk kullanım için saçıma yumuşaklık ve hacim verdi diyebilirim, en önemliside çok güzel kokuyorlar. bakalım görücez sonuçları, etkilerini yazıcam

Güzel uzamış saçların. Bende mayısın onunda bir yıllık serüvenimin fotoğraflarını ekleyip deneyimlerimi paylasacaktım ama bir türlü fırsat bulamadım. İnş haftaya yaparım..

X