Saç Uzatma Yöntemleri dax süpergro maceram başladı (resimli)

2016-05-21_09-50-39.jpg

Dax supergro benim saçlarımı döküyor arkadaşlar saçlarım yandı renk değişiklikleri yüzünden lastik gibi oluyordu banyo esnasında kötü olan saçlarım ellerimde tutam tutam o kadar bakımlar yapıyorum sinemaki küründen sonra böyle oldu, barcelino saç bakım yağını kullanıyorum aktardan aldığım yağları karıştırdım soğan kürü de yaptım, yardım edin kızlar bu saçlarım nasıl uzayacak

Dax supergro benim saçlarımı döküyor arkadaşlar saçlarım yandı renk değişiklikleri yüzünden lastik gibi oluyordu banyo esnasında kötü olan saçlarım ellerimde tutam tutam o kadar bakımlar yapıyorum sinemaki küründen sonra böyle oldu, barcelino saç bakım yağını kullanıyorum aktardan aldığım yağları karıştırdım soğan kürü de yaptım, yardım edin kızlar bu saçlarım nasıl uzayacak
Döküyorsa sık sık yapma hindistan cevizi yağıda çok iyi ben 20 TL ye alıyorum 3 ay gidiyo yada zeytin yağıda iyi gelir yanık saça hafif ısıt önce diplerine. Sonra uçlarına sür bende iş yoğunluğundan foto atamadım

uzattı mı saçlarını, bizde mikrodalga yok tavada ısıtıp yapsam olur mu

Merhaba uzun zaman sonra burdayım bu süreçte saçımda biraz değişikliğe gittik kısalttık ve rengiyle oynadık sizce nasıl ben çok beğendim
maşallah maşallah çok güzeller harikalar bayıldım tam istediğim gibi bence hep blyle kullanın çok güzeller

Merhaba, ürünü o kadar çok öven olmuş ki Dax'ı bende kullanmaya başladım. Henüz bir defa kullandım ama saçımdan arındıramamak gibi bir problem yaşamadım, normalde dökülen ve yıpranmış saçlara sahibim fakat herhangi bir dökme problemi de yaşamadım. Şimdilik benden geçti, umarım uzamasında da faydalı olur. :dua::halay:

merhabaa.. Dün dax süpergro aldım ve gece saçımın diplerine ve uç kısımlarına gelicek şekilde güzelce masaj yaparak yedirdim. Sanırım ben bu işi becerebilicem. Çünkü bende yağlanma gibi bir his bırakmadı. gelelim nasıl sürdüğüme ... Toplam 1 çay kaşığı kadar daxı elimde ısıtıp önce saç diplerime masaj yaparak yedirdim. Bir küçük parça daha alıp uçlarıma sürdüm ve tüm gece bu şekilde beklettim sabah önce saçıma şampuan sürdüm. Evet kuru şaçıma ... 2 veya3 dakika saçımda şampuanı masaj yaparak ovaladım sonra soğuk su ile yıkadım ve tabiki 2. sampuanımı da kullandım ve duruladım . Saçımın uç kısımlarında ombre var. Biraz kuru olurdu normalde ama bu kez yumuşacıktı. İlk seferde benden onay aldı . Haftada 3 gün yapmayı düşünüyorum. Bakalım deneyip görücez....
Ben de bugün aldım. Düzenli olarak kullanacağım. Bakalım nasıl bir etkisi olacak. Umarım çabucak sağlıklı sağlıklı uzar, ben de şöyle saçlarımı savura savura gezerim :)

X