Dedem sapık ve annem görüşmeye devam ediyor

Muhtemelen hasta lakin yazdığım başlıkta "hadi hastaları kaderine terk edelim "değil. Hasta olduğunu okuduğunuz şeylere binayen varsayiyorsunuz.
Bir çoğumuzun yaşadığı şeyler çünkü bunlar. Benim için uzaktan bakınca bile anlayabildiğim iki hastalık hatta. Yüzlercesini gördüm çünkü.

E 2 olasılık var.
Hasta olup olmadığına kesinlik kazandırmasan sapık diyorsunuz sizde. Sizde varsayıyorsunuz?
Benim dedem 78 küsür yaşında, kendisi alzheimer hastası, tedavi sürecine girmeden önce bize bol bol sarılıp öperdi, hastalığın diğer belirtileri ortaya çıkınca doktora gidilip teşhis koyuldu. Tahminin o ki dedenizde hasta ve bunun aileniz farkında. Sanırım en mantıklı olan şey dedenizi doktora götürmeye ikna etmek. Ha hastalık yoksa bilemeyeceğim, bu d

E 2 olasılık var.
Hasta olup olmadığına kesinlik kazandırmasan sapık diyorsunuz sizde. Sizde varsayıyorsunuz?
Benim dedem 78 küsür yaşında, kendisi alzheimer hastası, tedavi sürecine girmeden önce bize bol bol sarılıp öperdi, hastalığın diğer belirtileri ortaya çıkınca doktora gidilip teşhis koyuldu. Tahminin o ki dedenizde hasta ve bunun aileniz farkında. Sanırım en mantıklı olan şey dedenizi doktora götürmeye ikna etmek. Ha hastalık yoksa bilemeyeceğim, bu durumda gitmeyin olsun bitsin. 25 yaşındasınız kim size zorla ne yaptırabilir ki.
Sapık demek için 6 yıl tıp okuyup 4 yil uzmanlik yapmak gerekmiyor.
Yahu kimse doktorculuk oynamıyor ki?
Sadece diğer belirtileri öğrenmek istedik, yok yaşımı yazmam yok doktorculuk oynamam. Madem bu kadar gizliliğe önem veriyorsunuz ayrıntı vermek istemiyorsunuz böyle spesifik bir olayı neden gelip anlatıyorsunuz ki? Tanıyan bu olaydan da tanır sizi. Anlatmasanız nasıl yardımcı olacağız?
Paylaşmak bana cok yardımcı oldu. Bu durumu yasamadiysaniz -anlatabilmenin- en azından önemini anlamamaniz çok doğal.

Zavallı adamcağız hasta, dedikleri gibi demans, alzaymır olabilir. Ayrıca yalnız bırakılmamalı bu yaş grubundaki insanlar. Ben yaşlı insanlarla fazlasıyla vakit geçirdiğimden bu tarz davranışlar sergilediklerine çok şahit oldum. Resmen adama sövmüşsünüz, hakaret etmişsiniz. Yok ağzına bilmem ne yaparım yok sapık yok pislik. İlk önce bir kendinize gelin. Koskoca kadınsınız konu anlatım tarzınıza bir bakın.

Paylaşmak bana cok yardımcı oldu. Bu durumu yasamadiysaniz -anlatabilmenin- en azından önemini anlamamaniz çok doğal.
Önemini anlamıyoruz diyen olmamış okuduğuma göre. Muhtemelen hasta olan bir adamı doktora götürmek yerine ona sapık demek yanlış olur demiş insanlar.

Zavallı adamcağız hasta, dedikleri gibi demans, alzaymır olabilir. Ayrıca yalnız bırakılmamalı bu yaş grubundaki insanlar. Ben yaşlı insanlarla fazlasıyla vakit geçirdiğimden bu tarz davranışlar sergilediklerine çok şahit oldum. Resmen adama sövmüşsünüz, hakaret etmişsiniz. Yok ağzına bilmem ne yaparım yok sapık yok pislik. İlk önce bir kendinize gelin. Koskoca kadınsınız konu anlatım tarzınıza bir bakın.
Sizin kadar mesafeli olamadım konuya yaşlı insanlarla fazla vakit geçirmedigim için dehşete düştüm

Ben sapık demek için 6+4 yapmak gerekiyor dedim mi?
E tamam işte anlatın diyoruz farkındaysanız.
Siz okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım, bende yaşadım diyorum bende.
Sonradan teşhis koyuldu benim dedeme.
Adam yaşlanmadan önce size sapık bir harekette bulundu mu? Anlattığınıza göre hayır. Bizimki de bulunmamıştı.
Bizi de yaşı geçtikçe çok şapır şupur öpmeye başladı sürekli sarıldı, çocuk gibi oldu.
En son başka belirtiler eklenince doktor teşhis koydu.
Neden anlamak istemiyorsunuz? Adam sapık olmayabilir tutturmuşsunuz sapık sapık. Hayret birşey. Ne saçma triplerdesiniz.

Siz okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım, bende yaşadım diyorum bende.
Adam yaşlanmadan önce size sapık bir harekette bulundu mu? Anlattığınıza göre hayır. Bizimki de bulunmamıştı.
Bizi de yaşı geçtikçe çok şapır şupur öpmeye başladı sürekli sarıldı, çocuk gibi oldu.
Neden anlamak istemiyorsunuz? Adam sapık olmayabilir tutturmuşsunuz sapık sapık. Hayret birşey. Ne saçma triplerdesiniz.
Adamın sapık olduğunu kabul edip konu sahibine uzulmemiz ve adama hakaret etmemiz bekleniyordu. Konu bunun için açıldı belli ki. Yoksa adam hastaymış yasliymis umurunda değil. Mağdur olmak istiyor.

Adamın sapık olduğunu kabul edip konu sahibine uzulmemiz ve adama hakaret etmemiz bekleniyordu. Konu bunun için açıldı belli ki. Yoksa adam hastaymış yasliymis umurunda değil. Mağdur olmak istiyor.
Valla yaşlı başlı hasta olma ihtimali olan bir adama ağzına sıçarım diyen birine merhamet edebilecek varsa buyursun etsin. vizyonsuzluk resmen, bir adama öyle küfür edilir mi? Daha ortada sapık olup olmadığı belli bile değilken.

Dehşete düşesiniz varmış sizin.

Adam yaşlanmadan önce size sapık bir harekette bulundu mu? Anlattığınıza göre hayır. Bizimkinde bulunmamıştı.
Linç girişimine döndü. Daha fazla yazmayacağım. Yazdığıma pişman oldum zaten.
Yazdığım şey ve yaşadığım olay sadece en sonkiydi yaşadığım çoğu şeyi atlattıktan sonra ama siz de birilerini linç etmek istiyorsunuz. İnsanlık halı burda ahkam kesenlerin dört dörtlük olduklarını zannetmiyorum. Yazdığıma yazacagima pişman oldum. Buyrun linç etmeye devam . Hayat her zaman forumda yaşadıklarını paylaşan birini linç etmek kadar kolay değildir. Keşke yazmasaydim ama bazı görüşler almak iyi oldu.

Sizin kadar mesafeli olamadım konuya yaşlı insanlarla fazla vakit geçirmedigim için dehşete düştüm
Öğrenin o zaman. Babamda da yaşlandıkça beyin küçüldüğü için unutkanlıklar tuhaflıklar başlamıştı. En büyük ablası 85 yaşında ve tuvaletini altına yaparak geziyor, eteğini donunu olur olmadık indiriyor. Sapık mı sizce bu kadın?

Yazdığım şey ve yaşadığım olay sadece en sonkiydi yaşadığım çoğu şeyi atlattıktan sonra ama siz de birilerini linç etmek istiyorsunuz. İnsanlık halı burda ahkam kesenlerin dört dörtlük olduklarını zannetmiyorum. Yazdığıma yazacagima pişman oldum. Buyrun linç etmeye devam . Hayat her zaman forumda yaşadıklarını paylaşan birini linç etmek kadar kolay değildir. Keşke yazmasaydim ama bazı görüşler almak iyi oldu.
Konu niye hep bizim mutsuzluğumuza, dört dörtlük olduğumuza falan geliyor anlamıyorum. Bizim konuyla alakamız ne?

Size soruldu başka şeyler yaptı mı diye. Cevap yok. Siz yazdiklarinizdan ne anlaşılsın istiyorsunuz?
Ayrıca kimsenin sizi linç ettiği de yok. İstediği cevabı almayan da linç ediliyorum diye gezinir oldu bu aralar.

Kimsenin linç ettiği falan yok.
Algı oyunları yapmayı kesin.
Dedenizi linç ettirmek isteyen sizsiniz. O kadar kişi bende yaşadım gördüm diyor sizde muhtemelen hasta zaten diyorsunuz ama hala bizi suçluyorsunuz.
Gerçek hayatta da böyle bunaltıcı biri misiniz? Rahatsız edici.

X