Dedikodu mu değil mi

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.403
2.166
Daha demin az önce kayınvalide de akşam yemeği yerken sana bi haberim var dedi gülerek bende ne haberi dedim şaşırdım sürpriz dedi Allah Allah ne süpriziymiş falan diye şaşkın şaşkın baktım neyse seni geçen gün yolda telefonla giderken sesini duymuşlar dedi komşunun biri sesimi duymuş gitmiş bunu kaynanama yetiştirmiş ben geçen gün çarşıdan eve dönerken eşimle tartışma değilde sadece bi kaç kelime söyledim öyle küfür falanda değil ne diyorsun sen be dedim eşime telefonda yani bu kadın yalamamış yutmamış gitmiş bunu kaynanama anlatmış kaynanamda bana diyo sen neden bağırdın e arkadaşlar hamileyim stresliydim birde o gün çok sıcak vardı eşimde üzerime gelmişti ben telefonla konuşurken millete mi sorucam Allah aşkına bu dedikodu değilde nedir sizce gelmiş kaynanam o kadını savunuyor eşimde yanımdaydı o gün ben haksızdım bağırabilir dedi aldılar cevabını kaynanama diyorum ki o kadın benim dedikodumu yapamaz diyorum kayınpederde diyor olayı büyütme sinirlerim geriliyor dedi bana kalkmak zorunda kaldım masadan artık daha fazla ortalık gerilmesin diye Çünki baktım eşim babasına laf söyleyecek dedim tamam kaynanamada en son dediğim laf şu oldu konuları çok güzel yerlerde açıyorsun aferin anne size afiyet olsun dedim ben sessiz sakin konuşuyorum masada kayınpederle kayınvalide sesini yükselterek konuşuyor amaçları neydi hala anlamış değilim ben de m var hata sizce

Madem cevaplarını aldılar ve kayinpederde konuyu kapatmak lstedi sizde uzatmasaydiniz iyi olurmus

Dedikodu mu bilmem de agzı folloş derim ben.Ya da çene ishali olmus derim ya da bos insan derim.Kayınvalide de gereksiz isler müdüresi olmus derim.Millet ne meraklı arkadas laf söz dinlemeye ayrıca koca sizin bagırırsınızda ne var yani karı koca arasi bu.Bosverin.

Yani dedikodu veya değil orası önemli değil de, kvniz niye bunu sürpriz haber olarak lanse ediyor? Ne sürprizi bu? Ne alaka yani, çok saçma .

Ben de sandım ki siz telefonda canınızın çektiği bir yemeği/tatlıyı ya da almak istediğiniz bir şeyi söylemişsiniz de onlar da bu dediğiniz şeyi almış ya da yapmışlar sizin için. Ne olmuş yani kadın eşinizle telefonda öyle konuştuğunuzu duyunca? Siz ne söylediğinizi bilmiyor musunuz, bunun neresi sürpriz?

Kaynanananda çevreside edepsiz belliki ..k.p.ona keza ..ne ayıp hem konuşmayı dinleyen kadını paylamamış masada açmış hamile kadının üstüne gelmişler..k.p. Klasik karısının kuklası tiplerden belliki..eşin savunmuş neyse ki olay büyümesin diye belliki...ama keşke susturmasaydın babasınıda paylasaydı..hakketmişler
Aynı evde mi yaşıyorsunuz bu arada

Komşuya ve kv nize gün doğmuş gibi. Sanki bu anı kolluyorlarmış.
Ama sizin de tepki vereceğiniz bir şey yok gibi. Olabilir ben de önemli bir haber sandım gibi bir şey diyerek geçiştirebilirdiniz.

Şu an moralim çok bozuk arkadaşlar ağlıyorum sinirimden hepinize cevap veremiyorum kusura bakmayım gece burada olurum sakinleşince .

Böyle aptal bi muhabbeti niye süprizim var diye anlatıyor Ya bu ne saçma bi kadın te allahım ,ne seviyesiz insanlar bir de gidip aramış anlatmış

Kv size karşı ezik falan hissediyormuş herhalde.
Fırsat bu fırsat aman kaçırmayın demiş.
Fırsatta fırsat olsa.
Okudum, okudum, ee diyorum içimden, ne yapmış kadın? Telefonda sesini yükseltmiş.
Wow, kv derdim, gayet tepkisiz yemeğimi devam yeyip, haberlerden konu açardım, daha mühim meseleye yönelelim benim sürpriz yapan kv'ciğim diye.

Son düzenleme:
Ben olsam Kv nizi arayıp sizin eşinizle aranızdaki konuşmayı yetiştiren o kadına gidip "Sen utanmıyor musun benim eşimle konuşmalarımı başkalarına yeştirmeye. Bu ne kötü kalplilik, bu ne densizlik! Haddini bil ve başkalarının hayatını karıştırma , bir daha bunu yaparsan yasal yollardan da hakkımı arıyacağımı da bil . Hadi şimdi kv mi ara bunları da söyle derim ve bir daha yüzüne bakmam o pisliğin.
Kv niz de zerre olgunlaşmamış terbiyesiz bir insan. Böyle bir konuyu sürprizim var diyerek ballandırıp tadını çıkararak sunması kişiliğini ortaya dökmüş zaten.

Eşinizle tartışmadan konuşun. Eşinizi doğru tavrından dolayı takdir ettiğinizi belirtin. Bir teşekkür ile konuyu tatlı tatlı açmış olursunuz hem. Kv nin çok ayıp ettiğini, bir anne olarak evlatlarına sahip çıkıp," eşlerin arasına girilmez, tartışırlar da barışırlar da" demesi gerektiğini Ama onun ballandırarak utanıp sıkılmadan çocuk gibi "sürprizim var"larla saygısızlıkta zirve yaptığını anlatın. Çok ayıpladığımızı kırıldığınızı üzüldüğünüzü anlatın (zaten yanımdaydı demeyin. Erkeklere duyguların ifadesi gerekiyor bu durumlarda)
Ve kv nize mesafe koyun. İlk zamanlar ciddi bir mesafe ve devamında da daimi bir mesafe ve sınır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…