Dedikodu mu değil mi

Bu dünya üzerinde tek tartışan çift siz miymişsınız? Kime ne kocamla tartışmamdan ? Milletin işi yok size takmış iyi yapmışsınız kalkarak..

Oğluna bağırman zoruma gitmiş olabilir. Ama esşler arasında oluyor böyle şeyler. O kadın söylemiş kv sana söylememeliydi. Süprizde ne süprizmiş maşallah
Ayrıca dedikoduymuş , hemde laf taşımakmış

Onlarda o düşünce ne gezer gerçekten öyle birşey yapmış olsalardı asıl o zaman şak diye düşüp bayılırdım aklınca bana laf soktu işte sürpriz diye hitap etti kibar kibar ben ne konuştuğumu iyi biliyorum elbette birde sorması hata zaten

Bırak canım hala gelmişler bana dedikodu değil diyorlar

O an sinirle gelmiyor insanın aklına ya. Merak etmeyin, ben olsam benimde eve geldikten sonra aklıma gelirdi bu.

Bu konu nasılsa açılır tekrar, o zaman söylersiniz.
Kendisiyle uzuuun bir süre görüşmeye niyetim yok o zamana kadar da unutulur gider benim sinirlerimin gerildiğiyle kalır işte ortalık

Kayınvalideniz nereli, merak ettim sadece.

Dedikodu mu bilmem ama Eşinize bağirmanız hoşlarına gitmemiş. Size gözdağı vermişler ayağınızı denk alın diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…