DEFALARCA ALDATILIP BOŞANAMAMAK..Korkum çok cesaretim yok :(

Ya şu cocuklari bahane etmeyi bırakın artık. Yıl olmuş 2021 hala çocukların velayetini babaya birakicagina inanan kadınlar var. Herşeyi geçtim boy boy çocuk da yapmışsınız çok dusunuyosunuz çocuklarınızı o yüzden böyle bir evliliğe doguruyosunuz.neyse Allah'ım büyük konuşmak istemiyirum

Çocuklarımı doğurduğumda aldatmayı bırakın şüphem dahi yoktu böyle.şeyleri kurcalayan.supheci biri değildim hiç... ne Olduysa 1 buçuk yıl içinde oldu onun öncesinde 12 yıldır boyle birsey yoktu yada ben bilmiyordum...Guvendim 3 tane evladim oldu boyle bir evlilige cocuk doğurmuş olmam onları düşünmeyeceğim anlamına gelmez aLdatilip ustune hamile kalmadım yani !

Hanımefendi yazdıklarınızı bir de siz okuyun aldattığı için boşanmayı düşünür olmuşsunuz ama adamın karakteri hakkında uzun uzun da bilgi vermişsiniz. 12 yıl boyunca size çok iyi bir eş olduğunu söyleyebilir misiniz? Hem aldatıp hem de zeytinyağı gibi üste çıkan bir adam aldatma öncesinde naif bir bey miydi yani?

Boşanmanız gereken yerde gelip konu açıyorsunuz bravo

Yazdıklarımı tekrar okudum evet ama eskiye dair pek birşey göremedim harika bir adam değildi zaten bunu savunmuyorum ama iletişimimiz iyiydi 1 buçuk 2 yılda oldu bunların hepsi önceden yaşadıklarımız tolere edilebilir seylerdi... Böyle olacağını aklımdan bile geçirmedim keşke önce den görseydim 3 kez baba olma fırsatını ona tanımaxdım emin olun... Ayrıca boşanmaycagım demiyorum o cesareti bulamıyorum sadece bu evlilik elbet bir gün bitecek buna eminim ama ne zaman bilemiyorum dedim sadece kim isterki böyle bir adama 3 cocuk doğurmayı :/

Siz hala bosanmadiniz mı?Kendinize sadece bahane arıyorsunuz.Malesef ki güçsüz birisiniz.Onceki konunuzda o kadar akıl verdik evden qyrildiniz bosanacagim dediniz.Şimdi yine aynı terane.Açmayin artık buraya konu.Hep laf icraat yok.

ayy yaaa, çocuklarım üzülür mü demişsiniz de çocuğunuz böyle zayıf bir annesi olduğu için daha çok üzülür. Çocuklar büyüdükçe fark edecekler, babamız aldatmış ama sen sessiz kalıp her defasında yutmuşsun diyecekler. Emin ol sana acıyacaklar. Sana üzülecekler.

Senden öyle öğrendikleri için onlar bile ilerde, kocam aldatsa da demek ki susmam gerekiyor diyecekler. Boşanmaya gerek yok diyecekler. Çocuklarının gözünde güçlü, dimdik durmak varken nedir bu çocuklarım için tantanası? Al karşına çocuklarını ya da psikoloğa git anlat derdini. Çocuklara da açıkla. Annen baban da arkandaymış. O çocuklar büyüdükçe sana da saygıları eksik olacak biliyor musun? En kötüsü bu bence. Çocuklarını gururlandırmak istiyorsan, bizim annemiz aldatıldı ama alttan almadı, güçlü bi kadın desinler istiyorsan Boşan. Lütfen bunun için boşan.

Siz çocuklarınızı zaten şu an düşünmüyorsunuz ki. Bi çocuk için, annesinin böyle bi konumda olduğunu bilmesi daha da yaralayıcıdır. O çocuklar büyüyüp de olayı anladığında size gram saygıları olmayacak. Aldatılıp da sessiz kaldığınız için tam tersi onları düşünmüş olmuyorsunuz, onlara aldatılmanın normal olduğunu gösteriyorsunuz. Siz de aldatılırsanız kocanızdan boşanmayın diye bilinçaltına kodluyorsunuz. Size bir şey diyeyim mi? Sizden sırf bu yüzden nefret bile edebilirler, o kadar net konuşuyorum. Bir çocuk için anne güçlü olmalıdır. Sizi pısırık, güçsüz bilecekler. Ne acı.

korkmayın, üç çocuğun velayetini almaz, zaten kanunen de alamaz, kaç yaşında bilmiyorum ama çocuklara da soruyorlar kimle kalmak istediğini, 13 yaşındaki kızınız sizi seçer, diğer çocukların da öz bakım ihtiyaçları var, eşiniz çalışıyorsa ve siz maddi olarak müsaitseniz size verirler zaten,

atıp tutmasından korkmanızı anlıyorum, ben olsam ben de korkardım, müge anlı tarzı programlarda yıllar sonra çocuklarınıza kavuşacağınızı falan hayal etmeyin, süreç boyunca yapıcı olun, deliller var, çocuklar kesin size verilecek, avukata bu tehditleri anlatın, ondan da fikir alın, mahkeme çıkışı çocukların eve götürülmesi esnasında bir ordu alın yanınıza yani kalabalık olun. Bir kere güvenlice çocukları aldığınızda zaman içinde yeni hayatına adapte olacaktır. O da bu kadar nane yiyip çocuklar için boşanmamış sonuçta, demek ki çocuklarını seviyor ama sizi sevmiyor.

Bir de yüksek derecede karaktersiz bir tip olduğundan bunu ego meselesi haline getirecek. Korkarsanız daha kötü şeyler yaşarsınız. Ayrılın ne olacaksa olsun, bazen doğruyu yaparken riskleri göz ardı etmek gerekebiliyor, sizinki de oyle durumlardan biri.

Bu dönem yaşadıklarınızı video kaydına alıp anlatın, sonra bunları dvd ye çekin ve atın kenara. Videoda delilleri de gösterin. Belki bir gün işinize yarar.

Şu konuyu aynı cümlelerle daha önce de okuduğuma yemin edebilirim ama kanıtlayamam (daha doğrusu uğraşamam)
Takıntılı bir troll ün bdv e musallat olduğunu,ara ara da bu garip hayat hikayesini yapıştırıp konu açtığını düşünüyorum artık.

yapmayın bunu kendinize sakın çocuklar için hayatını mahvetmeye değmez böyle adamlardan baba olmaz
bende senin yaşadığın benzer bir durumdayım herşeyin farkındayım ve delil için bekliyorum benimde 1 çocuğum var ama boşanıcam karısına değer vermeyen gözü dışarda olan sözde evli olup ama evdeki kadına hayatı zindan edip yüzüne bakmayan adama ne karılık yapılır nede çocuk verilir
kadın olarak kendi kendimize yeteriz bunun bilincinde olun lütfen yeter artık ezilen hep kadın olmasın
bir kere aldatılıyorsan bu onun suçu ama ikinci kez aldatılıyorsan bu senin suçun...

Tek bi sey sorucam. Madem bosanmayacaksiniz neden kocasini arastiriyorsunuz? Gormezden gelin yuz goz olmayin bari bosanmayacaksaniz eger

Emin olmasam da trol olmadığını düşünüyorum.

Aldatıldığını öğrendiğinde yazmıştı aynı şeyleri
ve konu sahibinin ikinci üyeliği bu, ilki banlı.
Belki oradan hatırlıyorsunuzdur.

Aldatilma mevzusundan tutunda sac kiran meselesinden cocugu alirim kismina hatta ettigi laflara kadar ayni benim kocam bu kadar benzerlik nasil olur diyr sorguluyorum . Benden size akil butun bu delilleri toplayin sonra acin davayi. Ayrica hakim neden cocugu ona versn ?

Adam sizin aldatılmayı öyle veya böyle kabullendiğinizi anlamış .Boşanmaya niyetiniz olmadığınızıda anlamış .Bildiğinden şaşmıyor .Böyle bir durumda sizinle oyuncak gibi oynuyor .Biraz kendinize saygınız varsa ,aldatılmayı kabullenmek yerine ,kendinize bir yol çizin .Ancak yazdıklarınızı okuyunca pekte boşanacak biri gibi durmuyorsunuz .

Cesaret boyle bi durum için gerekli degil zaten farz olan bisey oncelikle bunu anla.
Eger ayrilmazsan ruh sagligin da elden gidecegi gibi cok sevip dusundugun cocuklarina annelik de edemeyeceksin. Babalarina istedikleri kadar duskun olsunlar akillari erince nefret edeceklerinden ayrilmadigin icin seni suclayacaklarindan emin olabilirsin.
Bu hayata herkes gibi sen de 1 kez geliyosun bu tarz ar damari catlamis ahlaksiz se..fsiz bi canlinin derdini cekme disarda guzel bi hayat var cik oradan.
Ailen de arkandaymis cok buyuk nimet,yaparsin inan kendine.

Ayrica burasi muz cumhuriyeti degil bu adamı ne bu ulkenin hakimi hakli bulur ne sana bisey yapmasina izin verir sende aklini kullanirsan tabi.. havlayan köpek ısırmaz misali.
Asla cocuklarini alamaz sana bisey yapar diye cekiniyorsan avukatin sana en dogru akli verir. En ufak bi siddet meyili olursa kades uygulamasini kullan gelsin polisler sikayetci ol. Boyle yilanlarin basi en basindan ezilmeli.

Siz eşinize karşı bağımlılık geliştirmişsiniz, bir türlü ayrılamayışınızın sebebi bu. Psikolog, pskiyatriden destek alın yada durumunuzu kendiniz düzeltmeye çalışmaya bakın. Ailenizin yanına gidebilme ihtimaliniz varsa gidin, psikolojik savaştan kurtulmanızın imkani bu. Anksiyete belki sizi herseyden korkutuyor, o kadar bastirilmisligin sonu. Siz kadin olarak cok degerlisiniz, kotu muameleti haketmiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…